ІТ-технології у профорієнтаційній роботі! Коледж КІБіТ на виставці «PROFI360»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїІТ-технології у профорієнтаційній роботі! Коледж КІБіТ на виставці «PROFI360»

Сучасний вступник є цілеспрямованою активною людиною із сформованим запитом щодо майбутніх навичків та вмінь. І від представників приймальної комісії навчального закладу учень прагне не лише почути, що він буде вивчати, але і побачити, що він буде вміти.

Під час профорієнтаційної виставки «PROFI360», яка відбулася на ВДНГ, потенційні вступники економіко-технологічного коледжу КІБіТ отримали чудову можливість задовольнити свої запити щодо практичності. Тезу, що коледж КІБіТ є закладом, де можна здобути прикладу освіту, підтвердили студенти 4 курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Сергій Гайдук та Олексій Лясковський. Хлопці наочно продемонстрували ефективність освіти коледжу, запропонувавши загалу розроблений ними шоу-кейс із програмування комп’ютерних ігор.

Вступники проявили високий рівень активності, про що свідчила кількість запитань та заповнених анкет. Сподіваємося у наступному році побачити цих допитливих хлопців та дівчат у лавах наших студентів!

Фаховий коледж КІБіТ висловлює подяку Подільській філії Київського міського центру зайнятості за можливість взяти участь у високопрофесійному та інформативному заході «PROFI360»!