ТОП-10 програм для вивчення англійської мови

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниТОП-10 програм для вивчення англійської мови

Дуже часто вища освіта просто не дає нам можливості вивчити іноземну мову, змушуючи нас все частіше займатися самоосвітою.

Старше покоління нині дуже часто звинувачує молодь в залежності від телефону або комп’ютера. Однак, людина, яка пропустила свою зупинку через навушники у вухах може не тільки насолоджуватися музикою, а й слухати правильну вимову англійської та поповнювати власний словниковий запас.

У цьому матеріалі ми спробуємо розібратися, які програми для iOS і Android допоможуть вам вивчити англійську мову.

1. LinguaLeo
unnamed
Якщо ви самостійно вивчали англійську, то ймовірно вже чули про LinguaLeo.

Прикладна програма є досить універсальною та підійде всім незалежно від рівня володіння мови.
Основним її сховищем є офіційний сайт, на якому розміщені різноманітні освітні тренінги, відео та навчальні курси, включаючи і платні.

Однак, велика частина завдань, все-таки є безкоштовною. Ви безкоштовно зможете дізнатися багато нових слів, поліпшити правопис, зможете дивитися навчальні відео і перекладати тексти пісень.

4599729a9f49d764842bdbf7d393b821

Програма розробляє індивідуальний план навчання в залежності від ваших здібностей і вмінь. Від вас тільки потрібно дотримання рекомендацій.

Разом з цим, розробники подбали про збереження мотивації на випадок, якщо ви не зможете взяти себе в руки і зайнятися самоосвітою. Вам потрібно годувати миле левенятко Лео «фрикадельками», регулярно виконуючи завдання.

Якщо ви позаймалися п’ять днів поспіль, то отримаєте невеликий приз. Це, наприклад, може бути добова активація преміум-аккаунта, який відкриє нові можливості для навчання.

2. Duolingo
3
Поряд з LinguaLeo це одна з найпопулярніших програм з вивчення англійської.

Не дарма Apple оголосили Duolingo кращою в 2013 році: розробники воістину створили унікальний продукт, перетворивши вивчення англійської (і якої іншої іноземної мови) в веселу погоню за балами і змагання з друзями.
2
Весь курс поділений на етапи за принципом збільшення складності. Якщо ви знаєте вже дуже багато, то можете здати тест достроково і відразу перейти на наступний рівень.

У Duolingo можна розвинути абсолютно всі навички: писемну та усну мову, читання та аудіювання. Додаток моментально виявить ваші помилки і порадить, як можна виправити їх.

3. Learning English With The New York Times
esl-news-articles3
Додаток розроблений авторитетним світовим ЗМІ – The New York Times.

У програмі дванадцять уроків, які складаються з всесвітньо відомих статей.
Кожен урок надасть вам флеш-картки зі словами, завдання на читання статті і три словникові довідки.

Програма простежить, чи засвоїли ви матеріал, запропонувавши виконати тематичні завдання. Вас попросять прибрати зайве слово, або ж по фразі з тексту визначити, що правда, а що – брехня.
3
Скористатися Learning English with New York Times потрібно, якщо ви мрієте про комплексну бізнес-освіту з хорошим знанням англійської мови.

Очевидним мінусом є те, що програма зовсім не безкоштовна – вам доведеться розщедритися на три долари. Це далеко не наймінімальніша сума, та й в базовий комплект входить досить небагато уроків. Крім того, матеріали припускають, що ви вже знаєте мову, принаймні, на середньому рівні.

4. English At Work
top-10-prilozhenij-dlja-izuchenija-anglijskogo_11_1
Як і Learning English With The New York Times, цей додаток підійде людям, які займаються бізнес-освітою.

Користувачі зможуть удосконалити розмовні і навички ділового листування, поповнити словник новою лексикою і запам’ятати багато корисних фраз, які можуть зустрітися в сфері бізнесу.

610x300

Розробники запевняють, що після чотирнадцяти уроків вам вдасться покращити комунікативні здібності і куди більш ефективно проводити ділові зустрічі, презентації та переговори.

5. Rosetta Stone
unnamed (1)
Ця програма допоможе вам запам’ятовувати слова на інтуїтивному рівні, за асоціаціями.
За словами самих розробників, мета програми – навчити розуміти іноземну мову шляхом занурення в мовне середовище.

Єдиним недоліком може бути те, що безкоштовна версія програми обмежена кількома уроками. А платна коштує близько трьохсот доларів. Погодьтеся, не так вже й дешево.

6. Easy Ten
maxresdefault (1)
Все дуже просто. Вам пропонують щодня поповнювати лексичний запас, запам’ятовуючи десять нових слів.

Уявіть: це сімдесят слів в тиждень, триста в місяць та більшим ніж три з половиною тисячі в рік. Здавалося б небагато, але носій мови в повсякденному житті вживає тільки три тисячі. Перевага самоосвіти ще й у тому, що вам при цьому достатньо приділяти цьому в день всього лише двадцять хвилин.

foto_prilozhenie_easy_ten_kak_legko_viuchit_300_anglijskih_slov_v_mesyac_5

Програма налічує десятки тисяч англійських слів, які ви при бажанні можете розділити за тематичними блоками.

Також вам запропонують обрати складність в залежності від знання мови. Навіть є можливість підготуватися до одного з відомих мовних іспитів: TOEFL, IELTS та GRE.

Кожне слово озвучено носієм мови. Але безсумнівно, найцікавішою є те, що приклади зі словами беруться прямо з Твіттеру.

7.English Grammar in Use Activities
as-languageapps-10
Досить проста в користуванні програма від Кембриджського Університету, яка вдосконалить ваші граматичні навички.

З нею ви зможете довести до автоматизму використання часів, артиклів, неправильних дієслів і іменників.

8. Words
610x300 (1)
Краща освітня програма на думку редакції «Apple».
За допомогою дивовижної словесної гри вам вдасться поліпшити правопис і слухове сприйняття мови.

Електронний додаток доступний в оффлайн-режимі, він адаптується до конкретного користувача і містить понад вісім тисяч слів.

Програма підбирає індивідуально тільки ті слова, з якими вже виникали труднощі.
Якщо ви помилилися з якимось словом – вам його запропонують ще раз. І так до тих пір, поки ви його не запам’ятаєте.

9. Carton Tongue Twister
unnamed (3)
Незвичайний та веселий додаток, яке навчить вас ідеальній вимові одним з найоригінальніших шляхів – за допомогою скоромовок.

Наскільки б не був хороший ваш рівень граматики, уміння правильно і виразно говорити теж багато чого варте. А один з кращих методів навчитися правильній вимові – це скоромовки.

unnamed (2)

Скоромовки мають кілька рівнів складності. Та й крім цього, є можливість записати, а потім і проаналізувати власну вимову.

Однак, потрібно сказати заздалегідь, що безкоштовні в додатку тільки вісім перших скоромовок – на решту доведеться розщедритися.

10. 15500 Useful English Phrases
us-iphone-3-15500-useful-english-phrases-business-edition
Чудовий додаток-словник складається з більш ніж п’ятнадцяти з половиною тисяч ідіом, які регулярно використовуються в спілкуванні.

Це не тільки найуживаніші фрази, але й яскраві літературні обороти, незвичайні порівняння, які можна використовувати в бізнес-середовищі та й в повсякденному спілкуванні.