5 способів підготуватися до ЗНО онлайн

Київський інститут бізнесу та технологійНовини5 способів підготуватися до ЗНО онлайн

Зовсім скоро настане весна, яка принесе більшості людей радість, а от усім школярам – епічну м’ясорубку на ім’я ЗНО.  Незалежне оцінювання змусить вас не спати ночами, зазубрюючи все більшу кількість матеріалу заради вступу до університету.

Для того, щоб ретельно підготуватися до ЗНО зовсім не обов’язково ходити  далеко на додаткові заняття, адже в українському сегменті інтернету досить багато онлайн-курсів, які допоможуть добренатренуватися для вступу.  КІБІТ готовий розповісти вам про п’ять найбільш популярних проектів.

Prometheus
5
Prometheus – один з найбільш цікавих інтернет-проектів останнього часу в мережі. За дуже невеликий період часу (трохи більше року) платформа зібрала близько 100 тисяч слухачів. При цьому сайт позиціонує себе як народний і волонтерський.

У лютому на сайті з’явився перелік курсів із точних наук для абітурієнтів, які мають бажання якісно підготуватися до ЗНО. Зараз доступні курси з хімії, фізики, математики, англійської та української мови. Зовсім скоро мають з’явитися також підготовчі курси з історії.

Курси, природно, безкоштовні, а читають їх викладачі одеських вузів (Одеського національного медичного університету й Одеського національного університету імені І. Мечникова) і вчителі шкіл.

Засновники платформи підкреслюють, що курси доступні всім незалежно від матеріального становища, статусу. Особливо це буде корисно для абітурієнтів із зони АТО, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Test ZNO 2017
4
Test ZNO – це платформа, де ви можете пройти пробне тестування з окремих предметів без реєстрації. Тренувальні варіанти тестів на сайті формуються шляхом випадкової вибірки зі зразків завдань офіційного ЗНО.

Проходження тесту й відображення результатів у цілому є безкоштовним, але додаткове ознайомлення з більш детальною інформацією про тестування можливе після введення спеціального коду з СМС.

У більш детальній інформації міститься тестовий бал за кожен тематичний блок предмету, рейтинг тематичних блоків щодо резервів для підвищення результату тестування ЗНО, а також правильні відповіді на завдання. Це дасть можливість більш детально проаналізувати власні помилки й підвищити свої шанси на вступ до ВНЗ.

EdEra
3
EdEra – це соціальний проект. Хоча послуги ніби й платні, усе ж тільки умовно: оплата проводиться за особливою схемою – кожен учасник самостійно може встановити її суму, починаючи з однієї гривні. Крім того, на порталі є й безкоштовні курси.
Підготовка до ЗНО складається з п’яти компонентів: інтерактивних лекцій із завданнями, ілюстрованих конспектів, семінарських занять, домашніх завдань й іспитів. Комунікація з учнями відбувається в режимі реального часу через чат і в соціальних мережах.

Отримати доступ до освітніх матеріалів можна в будь-який час і в будь-якому місці, а технічна підтримка здійснюється цілодобово.

Akademia.in.ua
2
На освітньому порталі «Академія» є в наявності безкоштовні онлайн-курси для підготовки до ЗНО практично за всіма можливими предметами.

Для отримання доступу вам потрібно тільки зареєструватися, а самі курси, зрозуміло, безкоштовні.
Крім стандартного набору дисциплін, є можливість підготуватися до англійської мови, географії, біології та української літератури.

Функціонал сайту дозволяє не тільки вчитися, а й постійно публікувати свої матеріали та дослідження не лише з теми ЗНО, а й загалом для будь-яких освітніх цілей.

ZNOUA online
1
Ще одна платформа для якісної підготовки до ЗНО.

Відмінністю її від інших ресурсів є розбиття окремої теми на мікровміння та навички, які необхідні для якісної підготовки. Це дає можливість абітурієнту виробити власний план підготовки, у якому враховані його сильні та слабкі сторони.

Примітно, що подібна підготовка буде доступна не тільки на комп’ютерах і ноутбуках, а й на мобільних пристроях.

Формат навчання дуже сучасний: учневі пропонують найрізноманітніші типи завдань. У разі, якщо йому щось незрозуміло,  можна скористатися відеопоясненнями.

Безсумнівно, безкоштовні курси допоможуть підвищити рівень теоретичних знань абітурієнта. Але необхідно ще й підготуватися психологічно. Київський інститут бізнесу та технологій взяв на себе відповідальність зробити пробне ЗНО, яке спрямоване на вироблення стресостійкості. Таким чином, ви зможете налаштуватися на тестування, отримати більш високий бал і успішно вступити до університету.