Шукаємо нові інноваційні бізнес рішення! КІБіТ на Get Buisness Festival-2020

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїШукаємо нові інноваційні бізнес рішення! КІБіТ на Get Buisness Festival-2020

Малий та середній бізнес ніколи не стоїть на місці. Керівники компаній, об’єднань та корпорацій активно розвиваються та завжди шукають нових шляхів для продуктивного розвитку.

Щорічний фестиваль «Get Buisness Festival» є заходом, де успішні експерти бізнесу діляться із аудиторією своїм досвідом та знаннями, і в результаті кожен із учасників збагачується новими продуктивними ідеями. Київський інститут бізнесу та технологій є щорічним беззмінним учасником заходу, і в цьому році на форумі також була присутня делегація із студентів, викладачів та адміністрації.

В 2020 році «Get Buisness Festival» нараховував понад 70 спікерів – керівників компаній, топ менеджерів, фахівців в галузі PR та інших спеціалістів, які чудово орієнтуються в актуальних бізнес трендах та проблемах.

Після загальних виступів, які були присвячені загальним тенденціям бізнесу, експерти виступали в рамках тематичних панельних дискусій за напрямками:

  • «Маркетинг та digital»
  • «Точки зросту. Експорт. НR»
  • «PR.HR.Особиста активність. Sustainability»
  • «Фінанси»

Експерти ділилися практичними кейсами, відповідали на питання аудиторії, брали участь у дискусії, а також проводили експрес-консультації.

Студенти КІБіТ, які планують мати власний бізнес у майбутньому, отримали вичерпну інформацію, як це зробити. Отримання кредиту, розробка програмного забезпечення, маркетингова стратегія, правила управління, грамотна PR кампанія – це лише невеличкий перелік питань, які піднімалися під час виступів доповідачів.

Ну і звичайно студенти та викладачі КІБіТ взяли активну участь у нетворкінгу, зав’язавши багато приємних та корисних ділових знайомств. А у адміністрації та методистів Інституту з’явилися нові ідеї, як урізноманітнити навчальний процес та адаптувати його до сучасних вимог ринку.

Вітаємо Київський інститут бізнесу та технологій із здобуттям нового продуктивного досвіду!