Як правильно працювати з даними? Студенти ЖФ КІБіТ у Головному управлінні статистики Житомирської області

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїЯк правильно працювати з даними? Студенти ЖФ КІБіТ у Головному управлінні статистики Житомирської області

Робота – це не лише активні івенти та презентації. Жоден проект не може бути ні запланований, ні реалізований, ні тим більше оцінений без використання статистичних методів дослідження. А вміння правильно працювати із фактами та цифрами є не менш важливим, ніж генерувати нові ідеї.

Щоб зрозуміти, як можна читати «поміж цифр», студенти ЖФ КІБіТ відвідали «цитадель аналізу даних» – Головне управління статистики Житомирської області.

Під час спілкування та консультацій із співробітниками хлопці та дівчата дізналися, що таке статистичні дані, якого вигляду вони можуть набувати, яким чином може здійснюватися їхній моніторинг та багато іншої цікавої інформації. Працівники пояснили відвідувачам, що статистичний аналіз є найбільш ефективним інструментом при аналізі простих та складних явищ, а також при прогнозуванні тих чи інших процесів.

Підсумовуючи візит до Управління, студенти процитували відомого англійського вченого У.Дж.Рейхмана: «Ми живемо в еру статистики. Навряд чи є в кожному своєму аспекті явища природи, а також людські вчинки чи якась інша діяльність, які зараз не піддаються виміру за допомогою статистичних показників»