Компетентний. Креативний. Моральний. Портрет майбутнього випускника КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКомпетентний. Креативний. Моральний. Портрет майбутнього випускника КІБіТ

Престиж та репутація навчального закладу залежить від багатьох факторів – методики викладання, актуальності наукових досліджень, позакласної роботи із студентами і т.д., однак вирішальним аргументом для вступників є перспективна робота у випускників ВНЗ. Київський інститут бізнесу та технологій – навчальний заклад, який не тільки дорожить своєю репутацією, але і будує свій навчальний процес відповідно до актуальних запитів роботодавців. Давайте розглянемо, якими якостями буде володіти студент після закінчення Інституту.

Що ми будемо вміти? Компетенції майбутніх випускників КІБіТ.

vipusknik4Під час співбесіди після пред’явлення диплома про вищу освіту претендентам задають питання: «Що Ви вмієте робити?», відповідь на яке повинна включати в себе список найбільш затребуваних знань, навичок та умінь. Кожен вступник мріє стати висококласним фахівцем, і вміти те, що не вміють інші, що б одразу почати працювати, а не безуспішно переглядати список вакансій для випускників. Що зможе дати КІБіТ своїм студентам?

Прикладна освітa. У навчальному процесі великий упор робиться на практику, чому сприяє кваліфікація викладацького складу Інституту – практично всі співробітники мають досвід роботи в бізнесі. Всі фундаментальні теоретичні положення викладаються із використанням прикладів з життя, а також крізь призму вирішення проблемних кейсів підприємств та ведення проектів. Студенти виходять з аудиторії, знаючи відповідь на питання: «Що б я зробив в такий то і такий-то ситуації», що згодом істотно полегшує пошук роботи для випускників.

Робота із комп’ютерним забезпеченням. Інтенсивний розвиток технологій змушує компанії активно брати участь в процесі діджіталізації – максимальної автоматизації процесів керування й обліку за допомогою комп’ютерних програм. Студенти Інституту навчаються працювати в різних CRM системах (Bitrix24, Trimetrics, Onebox і т.д.) та набувають навичків автоматизації процесів управління та оцінки діяльності підприємства.

Володіння тайм-менеджментом. Випускники вузів повинні вміти правильно організовувати робочий час, що б заробити якомога більше, не забуваючи при цьому про особисте життя. Під час університетських бізнес тренінгів студентів навчають, як правильно будувати свій робочий день, що б не витрачати даремно час і максимально виконати список запланованих справ.

Знання іноземної мови. Більшість українських компаній має вихід на міжнародний ринок, тому сьогодні не існує вакансій для випускників вузів, де серед вимог не було б зазначено знання англійської мови. Київський інститут бізнесу та технологій дає не просто хороший розмовний рівень, а й відмінні знання міжнародних стандартів та спеціалізованої економічної термінології.

Навички презентації. Студенти КІБіТ виконують індивідуальні завдання, доповідають на конференції, аvipusknik1 також захищають практику і дипломні роботи виключно в форматі презентації, що сприяє формуванню навичків роботи із аудиторією. До кінця навчання майбутній випускник може скласти цікавий виступ на заплановану тему, дати кваліфіковані відповіді на поставлені запитання, а також провести дискусію на належному рівні. Інститут приділяє багато уваги навчанню роботи з Power Point, адже вміння грамотно провести презентацію – вагома перевага перед більш досвідченими претендентами в процесі пошуку роботи для випускника без досвіду роботи.

Командна праця. Навіть найкваліфікованіший фахівець не зможе самотужки витягнути проект, якщо не буде злагоджено взаємодіяти з іншими учасниками. Саме тому викладацький склад Інституту активно використовує метод перерозподілу рольових функцій – під час виконання групового проекту кожен із учасників приміряє на себе різні ролі – керівника, комерційного директора, HR менеджера, секретаря і т.д. Студенти виконують різні службові обов’язки, і визначають, яка посада могла б їм підійти, що значно полегшує процес працевлаштування після вузу.

У сучасній бізнес освіті спостерігається активний процес напіврозпаду знань і те, що ти вчив вчора, сьогодні може виявитися неактуальним. Тому головне завдання – виховати у студента компетенції, які допоможуть йому в подальшому займатися самонавчанням і саморозвитком.

Стаємо креативними! Особистісні якості випускника КІБіТ.

vipusknikДля успішної реалізації одних лише професійних навичок мало, велику роль відіграють особистісні компетенції, завдяки яким людина отримує максимальну реалізацію, як в роботі, так і в особистому житті. Які саме якості формує КІБіТ у випускників?

Комунікативність. Навички ведення переговорів, управління персоналом, вміння мотивувати співробітників та створити робочу обстановку в колективі – незамінні якості для майбутнього управлінця. Майбутні випускники Київського інституту бізнесу та технологій беруть участь в різних групових проектах та робочих групах, що сприяє створенню атмосфери конструктивного спілкування та розвиває у студентів комунікативні навички.

Ініціативність. Іноді достатньо однієї раціонального пропозиції, що б тебе помітили та оцінили. Студентів нашого Інституту спочатку орієнтують на прояв ініціативи – під час вирішення поставлених завдань вони висловлюють раціоналізаторські пропозиції і приймають самостійні рішення, що потім допомагає в процесі пошуку роботи для випускників КІБІТ.

Нестандартний підхід. У процесі вирішення будь-якої задачі використовується певний набір алгоритмів. Якщо ви бажаєте зробити успішну кар’єру, слід вміти знаходити нестандартні, але в той же час ефективні рішення для будь-яких проблемних ситуацій. Викладачі КІБіТ активно використовують методику бізнес-кейсів, коли кожен із студентів повинен запропонувати свій, відмінний від попереднього, варіант вирішення проблеми,

Лідерські якості. Відмітна риса випускника Київського інституту бізнесу та технологій – вміння повести за собою і при необхідності взяти на себе відповідальність. Ми виховуємо справжніх професіоналів, готових впевнено дивитися в майбутнє та здатних захопити аудиторію перспективною ідеєю. Більший акцент на формування лідерських якостей робиться під час навчання на освітніх програмах КІБіТ – «Корпоративні фінанси», «Психологія бізнесу», «Підприємництво».

В період навчання, а також під час практики і стажування для випускників, наші майбутні фахівці отримують можливість формувати особистісні компетенції і набувати практичний досвід, необхідний для подальшого розвитку кар’єри.

Честь понад усе! Моральні засади випускника КІБіТ.

Отримати добру освіту і стати фахівцем «екстра-класу» не означає бути реалізованим та успішним. ПотенційнийClever girl with heap book. роботодавець звертає увагу не лише на професіоналізм, а й на моральні підвалини майбутнього співробітника, що найсерйознішим чином враховується інститутом. Яких принципів має дотримуватися майбутній випускник?

Професійна етика. У кожній сфері діяльності передбачені свої правила, цінності та норми – режим секретності, повага до клієнта, конвенційні домовленості і т.д. Кожен співробітник зобов’язаний «грати за правилами» своєї компанії, і завжди дотримуватися прийнятих норм.

Дотримання субординації. Ініціативність та креативність ні в якому разі не повинні приймати форму зухвалої поведінки та бажання опинитися «попереду всієї планети» за будь-яку ціну. Робота в колективі має на увазі взаємоповагу та підтримку один одного, незалежно від статусу та займаної посади. Завжди потрібно знати, як проявити повагу до професійного досвіду вищих за посадою, так і заохотити новачків корисною порадою.

Відданість компанії. Практично кожна компанія при формуванні своєї команди відкриває вакансії для випускників без досвіду роботи, і мало кому подобається, коли їхню організацію розглядають в якості «плацдарму» для більш успішної кар’єри. Якщо ви бажаєте влаштуватися на роботу що б через три місяці звільнитися, переглянете свою точку зору, адже подібний «стрибок» дуже негативно згодом позначиться на вашій діловій репутації.

Відповідальність. Головна якість випускника – бути відповідальним та сумлінним в роботі, що б в майбутньому ніколи не підводити свою організацію, і виконувати роботу в чітко визначені терміни. У більшості випадків роботодавців більш вигідно мати справу із надійною людиною, ніж із недисциплінованим «профі».

Наш Інститут випускає не просто професіоналів, а й піклується про моральны підвалини майбутніх працівників бізнес сфери. Завдяки плеяды успішних та порядних вихованців, питання, де випускнику знайти роботу, стоїть в КІБІТ не настільки гостро, як в інших ВУЗах, адже Інститут користується гарною репутацією серед представників бізнес сфери. З КИБіТ укладають угоди про проходження практики провідні українські підприємства, і в більшості випадків від роботодавців в подальшому слідує пропозиція про офіційне працевлаштування.

 «Як добре, що всі ми тут зібралися сьогодні…»

vipusknik5Більшість випускників Київського інституту бізнесу та технологій – успішні і реалізовані люди, які можуть надихнути своїм позитивним прикладом. Однак чи часто можна побачити випускників КІБіТ саме в Інституті? На жаль, ні, адже в останні роки в житті кожного відбувається так багато подій, що спогади про студентське життя все більше тьмяніють, а зв’язок із рідним вузом обривається. З появою соціальних мереж знайти випускників стало легше, однак спілкування в інтернеті далеко не завжди зближує людей, а скоріше надає «ведмежу» послугу – переводить старих товаришів до розряду «віртуальних співрозмовників». Саме час оживити спогади минулого на зустрічі випускників, де можна приємно провести час та актуалізувати старі знайомства.

Шановні випускники! Київський інститут бізнесу та технологій оголошує про зустріч випускників в лютому 2018 року! Дата, час і програма зустрічі будуть оголошені додатково. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті! Ми чекаємо на вас з нетерпінням!