«Свято наближається…» або як студенти КИБіТ святкують Новий Рік

Київський інститут бізнесу та технологійПодії«Свято наближається…» або як студенти КИБіТ святкують Новий Рік

noviy god1Напередодні Нового Року всі студенти влаштовують «корпоратив» із своїми товаришами у теплій та затишній атмосфері закладу, де вони навчаються. Не став виключенням і КІБіТ – креативні та веселі студенти влаштували вечірку із веселою музикою, конкурсами і творчими завданнями.

Вечір відкрили ведучі заходу  – студенти коледжу Євгенія Ярославцева і Вадим Степаненко, які привітали всіх із наступаючим Новим Роком та побажали нових досягнень у 2018 році Жовтої Собаки. Після цього прозвучало слово ректора Олени В’ячеславівни Яковлевої, яка також привітала студентів та викладачів і представила публіці хор КІБіТ «Genius Band».

Наступним номером програми був виступ хору, які заспівали новорічні пісні із свого репертуару –  «We wish for You Merry Christmas», «Jingle Bells Rock», а також кавер на пісню Шакіри  «Waka Waka», де текст другого куплету був замінений україномовним новорічним текстом.

Головною подією святкового вечора став конкурс на вибір Короля та Королеви КІБіТ. Серед бажаючих були сформовані пари, які прийняли участь у конкурсі на найкращу пару вечора. Головним завданням кожного учасника було зробити ефектну та переконливу презентацію себе та свого партнера. Для присутніх було справжнім шоком, коли третьокурсниця Ілона Урдіна продемонструвала неабиякі спортивні дані та сіла на шпагат прямо у джинсах.

Королем вечора обрали студента другого курсу спеціальності «Менеджмент» Сіді Діалло, королевою – магістрантку КІБіТ Нателу Оманадзе. До обрання найефектнішою парою вечора, вони встигли відмітитися виступом у «Genius Band», членами якого являються. Хто знає, може спільні репетиції та виступи зблизили наших Короля і Королеву, і саме тому вони проявили себе більш злагоджено, ніж інші пари.

Друга половина вечора була присвячена танцям, і всі студенти отримали можливість «відірватися» у повній мірі.

Адміністрація та викладачі Київського інституту бізнесу та технологій вітають наших студентів із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, і бажають, щоб в наступному році здійснилися всі їхні бажання!