Вищі навчальні заклади Житомира. Київський інститут бізнесу і технологій

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВищі навчальні заклади Житомира. Київський інститут бізнесу і технологій

Кваліфіковані спеціалісти потрібні завжди і всюди. Особливо затребуваними є фахівці сучасного типу, які володіють іноземною мовою, спеціалізованим програмним забезпеченням, начвиками комунікації та досвідом у реалізації проектів. Житомирська філія КІБіТ – приватний навчальний заклад, де викладання ведеться із використанням інноваційних підходів та технологічних можливостей.

Перспективи бакалаврів КІБіТ: спеціальності Житомирської філії.

Zhf4Розвиток української економіки багато в чому залежить від стабільно функціонуючого бізнес сектору, чого не  можливо досягти без ефективної кадрової політики. Немає жодної компанії, яка б не мала у списку своїх вимог до нового співробітника володіння англійською мовою, чи soft skills. Інститут готує спеціалістів найбільш із орієнтацією на запити українського бізнесу. Випускниками яких спеціальностей зможуть стати студенти філії?

Менеджмент. Мистецтву управління неможливо навчитися самостійно і за один день, потрібна спеціальна освіта. В КІБіТ функціонує факультет менеджменту, де випускають співробітників, які володіють всіма якостями сучасного менеджера – вмінням розподіляти час, працювати із документацією (в т.ч. іноземною) та налагоджувати комунікацію, а також знанням міжнародних економічних та соціальних стандартів, мають навички роботи із корпоративним програмним забезпеченням.

Публічне управління і адміністрування. Спеціальність «Менеджмент» не вичерпується лише комерційною сферою. В КІБіТ готують майбутніх управлінців в державному секторі – міських та обласних радах, меріях, районних та державних адміністрацій і т.д. Відповідальність та вміння допомогти кожному, хто потребує допомоги – невід’ємні якості випускників КІБіТ із специфікою управління в держструктурах.

Підприємництво. Якщо ви маєте яскраво виражені лідерські якості, і не бажаєте працювати «на когось», ми пропонуємо навчання на автономній освітній програмі «Підприємництво». Більша половина навчальних курсів пов’язана із бізнесом, і під час навчання ви зможете розробити власний «Start Up», який і стане дипломною роботою. Кінцевий етап навчання – зустріч із інвесторами, готовими вкласти капітал у ваш проект.

Фінанси, банківська справа і страхування. На економічному факультеті Київського інституту бізнесу і технологій навчають не лише, як правильно витратити гроші, а також як розпорядитися капіталом компанії та примножити його.

Облік і оподаткування. Вправний бухгалтер – запорука стабільної роботи організації. Випускники філії КІБіТ ZHFв Житомирі будуть знати всі міжнародні та вітчизняні стандарти фінансової звітності, а також розбиратися у «хитросплетіннях» податкової системи.

Корпоративні фінанси. Актуальні проблеми сучасної економіки пов’язані із діяльністю великих об’єднань – транснаціональних корпорацій. В рамках відповідної освітньої програми студенти навчаться працювати із великим обсягом капіталу та ефективно розподіляти фінанси у корпоративному бюджеті.

Психологія. Житомир – місто, де завжди потрібні професійні психологи – як приватні, так і на підприємствах та в бюджетних організаціях. Викладачі кафедри психології КІБіТ в Житомирі водночас є практикуючими психологами та володіють спеціальними методиками навчання. Починаючи із третього курсу, студенти обирають собі спеціалізацію та отримують можливість здобувати досвід в якості практикантів.

Психологія бізнесу. Для вмілого керування персоналом часто є недостатнім здобути лише професію психолога, не поєднавши її із освітою менеджера. Освітня програма «Психологія бізнесу» є загостреною саме під специфіку роботи із мотивацією в бізнесі та  готує спеціалістів для роботи з кадрами, HR менеджерів, бізнес тренерів, фасилітаторів виробничих нарад.

КІБіТ готує бакалаврів із дипломами із затребуваних та популярних спеціальностей, проте вагомою перевагою для випускників саме нашого інституту є  знання всіх сучасних новинок на ринках праці.

Магістратура в Житомирській філії Київського інституту бізнесу і технологій.

Після закінчення бакалаврату, випускники нашого Інституту або інших вищих навчальних закладів можуть вступити на навчання на магістерську програму, обравши відповідну спеціалізацію. Для вступу Житомирська філія КІБіТ здійснює підготовку магістрів в рамках спеціальності «Економіка». Які саме спеціалізації зможуть обрати абітурієнти?

Менеджмент та психологія бізнесу. Ви отримали освіту в професійному інституті психології, і бажаєте йти далі? Потребуєте розширення списку компетенцій? Поєднання бізнес освіти із психологічною підготовкою дасть можливість влаштуватися на посаду HR менеджера в організації будь-якого масштабу.

Менеджмент підприємств, установ та організацій. Навчаючись у магістратурі КІБіТ, ви розширите список навичків, необхідних для управління великим відділом і в майбутньому зможете керувати масштабним проектом, або здійснювати організацію виробництва в усіх структурних підрозділах підприємства.

Економіка та фінанси підприємств. Філіал КІБіТ в місті Житомир займає вагоме місце серед приватних вищих навчальних закладів України із підготовки фінансистів та економістів. Оволодіння грошовими операціями високого рівня складності, технологізація розподілу фінансів за допомогою спеціального комп’ютерних програм (IAS), вивчення міжнародних фінансових та економічних стандартів дозволять вам стати фахівцем не лише вітчизняного, а і європейського рівня.

Облік і аудит підприємницької діяльності. Аудиторська справа. Мрієте працювати бухгалтером у іноземній компанії або аудитором у «Великій аудиторській четвірці» (Deloitte, PwC, EY, KPMG)? Навчання в Житомирі на  магістратурі допоможе вашим мріям здійснитися. Після отримання диплому вам буде потрібно лише подати своє резюме і не розгубити отримані знання у самий відповідальний момент.

Економіка туристичної індустрії. Стати туристичним агентом можна і після закінчення комерційного училища, проте це не гарантує вам власної туристичної компанії та великого обсягу продаж. Щоб працювати багато років, «збираючи» потрошку дорогоцінний досвід, та набиваючи собі лоба, чи не краще довіритись справжнім професіоналам і за два роки навчитися реалізовувати власні проекти в менеджменті туристичної індустрії? Всі необхідні знання та навички ви зможете здобути у Житомирській філії КІБіТ в рамках освітньої програми «Економіка туристичної індустрії», та через кілька років стати провідним менеджером із продажу турів або власником туристичної компанії.

Для заміщення посади із гідною заробітною платою потрібно знати і вміти більше, ніж конкуренти. Навчання в магістратурі за найсучаснішими методиками  допоможе здобути додаткові знання, які нададуть вам відповідну додаткову перевагу перед іншими.

Особливості вступу до КІБіТ в Житомирі.

ZHF2Щоб стати студентом КІБіТ потрібно успішно скласти ЗНО, або отримати диплом випускника коледжу. Для вступу до магістратури необхідно мати документ про неповну вищу освіту. Якщо ви сумніваєтесь  у своїх силах, то спробуйте відвідати підготовчі курси в місті Житомир із необхідних вам предметів.  Заяви на вступ подаються в електронній формі випускниками одинадцятих класів, і в паперовій випускниками середніх спеціальних навчальних закладів. Після проходження рейтингового конкурсу та оприлюднення його результатів, абітурієнт повинен виконати умови до зарахування – пред’явити особисто оригінали документів.

Заочне навчання в Житомирі – популярне явище серед населення міста, адже багато хто вже має роботу, і не може собі дозволити звільнитися. Студенти навчаються самостійно, відвідуючи Інститут лише під час зимової та літньої сесії. Студентів заочного відділення відрізняються високим рівнем відповідальності та самоорганізованості.

Житомирська філія Київського інституту бізнесу і технологій займає почесне місце серед сучасних та інноваційних вузів Житомира. Якщо у вас немає бажання відставати від життя, зробіть ставку на компетенції та самоосвіту, чому вас навчать саме у Житомирській філії КІБіТ. Звертайтеся до нашої приймальної комісії за адресою вул.Комерційна, 2 або за телефоном (0412) 448407 та отримайте всю необхідну для вас інформацію від співробітників нашого Інституту. Бажаєш вчитися у КІБіТ, але не живеш у Києві? Вступай до філії в Житомирі та вчися із задоволенням!