Традиційно підсумком навчального року в КІБіТ є щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Студент-Дослідник-Фахівець». На науковому заході Інституту студенти можуть представити результати своїх досліджень, поспілкуватися з експертами, а також взяти участь в обговоренні нових ідей та актуальних бізнес трендів.
Кожен студент намагається здійснити власне дослідження, результатом якого є написання тез та виступ на конференції. Проте шлях науковця є нелегким, особливо коли ступаєш на нього вперше. Хочеш дізнатися, як здійснити інноваційне дослідження? Отримай кілька порад від КІБіТ!
1.Визнач актуальну тему.
Бізнес? Економіка? Цифровий простір? Екологія? Вибір широкий! Проте краще писати про те, що стане у пригоді у подальшій практичні діяльності. Світ постійно надає суспільству нові виклики, а задача науковців – знайти на них гідну відповідь! Якщо тема буде перспективною, то і дослідження стане конструктивним!
2.Обери наукового керівника.
Кожне студентське наукове дослідження вимагає консультанта, який поділиться досвідом, зорієнтує щодо списку літератури, допоможе виправити помилки. Чому б не сумістити приємне із корисним та обрати науковим керівником улюбленого викладача із найцікавішого предмету? Мотивація для дослідження одразу виросте утричі!
3.Проаналізуй літературу.
Обрав тему для дослідження? Дізнайся, хто що встиг сказати з цього питання! Книги, статті у наукових журналах та періодиці, відеоконтент, електронні ресурси – чим більше ти прочитаєш і подивишся про свою тему, тим менша вірогідність бути звинуваченим у «крадіжці» чужих ідей!
4.Склади поетапний план роботи.
Провести соціальне опитування? Проаналізувати фінансову звітність підприємства? Намалювати психологічний портрет? Порівняти культури двох країн? Визнач мету своєї роботи та окресли перелік завдань, які плануєш виконати. Ось це і буде план роботи!
5.Оформи результати досліджень у вигляді тез.
Ознайомся із вимогами до подання тез на конференцію «Студент-Дослідник-Фахівець», звернувшись до свого наукового керівника чи до деканату. Напиши та оформи відповідним чином результати свого дослідження та отримай першу наукову публікацію! Не забувай дотримуватися принципів академічної доброчесності та зроби свою роботу унікальною, адже науковий загал не зацікавить «переписування» чужих робіт.
6.Підготуй презентацію до виступу.
Справжній дослідник не лише публікує тези, але і виступає із доповіддю на засіданні тематичної секції. Економіка, психологія, комп’ютерні технології чи гуманітарні дисципліни – на будь-якій із секцій ти повинен вміти гідно себе представити. Підготуй презентацію, яка продемонструє найсильніші та найцікавіші сторони твого дослідження!
7.Прорепетируй виступ перед публікою.
Хвилюєшся перед першим виступом? Не вмієш розраховувати час і боїшся порушити регламент? Запроси родину чи друзів стати першими слухачами! Подолаєш сором’язливість, відточиш ораторське мистецтво, ще раз продумаєш систему аргументації, попередиш можливі технічні труднощі. А якщо «твоя» аудиторія ще й ставитиме питання, це взагалі буде найкрутіший «тест-драйв»!
Київський інститут бізнесу та технологій запрошує тебе взяти участь у XXVII Міжнародній науково-практична конференція «Студент-Дослідник-Фахівець» та поділитися із колегами своїми науковими ідеями.
На тебе чекає атмосфера конструктивної гіперінформативності та цікаві спікери!