25 травня 2023 року відбудеться ХXVІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО- ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТУДЕНТ – ДОСЛІДНИК – ФАХІВЕЦЬ»

Київський інститут бізнесу та технологійНовини25 травня 2023 року відбудеться ХXVІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО- ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТУДЕНТ – ДОСЛІДНИК – ФАХІВЕЦЬ»

Шановні колеги, студенти, абітурієнти!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХXVІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СТУДЕНТ – ДОСЛІДНИК – ФАХІВЕЦЬ», яка відбудеться 25 травня 2023 року. Цьогоріч основним меседжем конференції є «Інтелект-потенціал молоді як фактор відбудови України».

Метою конференції є підвищення суспільної свідомості щодо значущості інтелектуального потенціалу молоді для відбудови України. Доповіді, панельні дискусії та презентації будуть зосереджені на ролі інтелектуальних ресурсів молоді у різних сферах суспільного життя, таких як наука, технології, економіка, психологія тощо.

Конференція відбудеться у змішаному форматі з трансляцією на платформі ZOOM:

https://us06web.zoom.us/u/kqtER0F9 
Ідентифікатор конференції: 872 0829 8095
Код доступу: 446908

Запланований час проведення з 10.00 до 13.00.

Відповідно до теми були обрані напрямки роботи секцій:

  • Секція гуманітарних та фундаментальних дисциплін – Інтелектуально-творчі акценти сучасної культури;
  • Секція економіки та менеджменту – Роль молодіжного інтелектуального потенціалу у відновленні бізнесу;
  • Секція психології – Актуальні проблеми розкриття інтелектуального потенціалу особистості;
  • Секція комп’ютерної інженерії – Розвиток інформаційних технологій як чинник реалізації інтелектуального потенціалу молоді.

До участі в конференції запрошуються освітяни, експерти галузей, представники підприємств та профільних державних органів, студентство та всі зацікавлені особи.
Шляхом участі у дискусіях, роботі в групах, учасники зможуть розширити свої горизонти, збагатитися досвідом та знайти нові можливості для виявлення свого потенціалу у сприянні розвитку України.

Слідкуйте за нами на наших сторінках у Facebook   https://www.facebook.com/kibituniv  та Instagram https://www.instagram.com/kibit__/ .