Київський інститут бізнесу та технологійНовиниОрганізовуємо навчання разом! Круглий стіл із обговорення освітніх програм «Цифрова економіка» та «Менеджмент організацій»

З метою підвищення ефективності навчального процесу керівництво Київського інституту бізнесу та технологій вирішило провести відкрите обговорення освітніх програм «Цифрова економіка» та «Менеджмент організацій».

Згідно із європейським проектом «Erasmus» українські заклади вищої освіти мають повноваження формувати автономні освітні програми. А враховуючи, що Київський інститут бізнесу та технологій є лідером в галузі бізнес-освіти, всі навчальні програми є практично орієнтованими та пов’язаними із підприємництвом.

«Золотим правилом» Інституту є використання у навчальному процесі актуальних трендів сучасного бізнесу. Тому у рамках модернізації освітнього процесу кафедра економіки та підприємництва запрошує студентів, батьків, викладачів та представників бізнес-сектору до обговорення освітніх програм «Цифрова економіка» та «Менеджмент організацій», яке відбудеться 24 квітня 2019 року.

Під час заходу планується підняти наступні питання

• Обговорення фахових компетенцій
  • Проходження студентами стажування на підприємстві
  • Запровадження дуальної освіти

Круглий стіл відбудеться у приміщенні Київського інституту бізнесу та технологій за адресою м. Київ, пров. Зоряний 1/5, ауд.102 24 квітня о 12:00. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до обговорення освітніх програм. Створимо інноваційну освіту разом!