Візуалізуємо життя! Запрошуємо до участі у фотоконкурсі «Я – студент КІБіТ!»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВізуалізуємо життя! Запрошуємо до участі у фотоконкурсі «Я – студент КІБіТ!»

В сучасну епоху візуалізації та відкритості інформації вміння робити гарні фото є не лише бажанням показати загалу, який ти класний або зберегти пам’ять про подію, але і засобом сформувати власний імідж та зробити себе брендом. Успішна людина, а тим більше успішний підприємець не може існувати без власної «Story», а фотографії є безпосереднім засобом для її створення.

Якісні фото здатні показати як професійні, так і особистісні якості студента, а також найяскравіші моменти його життя, пов’язані із навчанням, відпочинком та соціально-активною діяльністю.

Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій запрошує наших студентів продемонструвати свої таланти фотографів та взяти участь у конкурсі «Я – студент КІБіТ»

Кожен учасник може надіслати до 5 фото на пошту photo@kibit.edu.ua до 20 квітня 2019 року або прикріпити посилання на сховище у коментарях до відповідного посту на сторінці Інституту в соціальній мережі facebook https://www.facebook.com/kibituniv

Всі фотографії, які надсилаються на конкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

  • цифровий знімок: файл (назва роботи_Прізвище) у форматі JPEG
  • розмір не більше 10 Мб.

30 кращих робіт будуть роздруковані та експоновані у корпусах КІБіТ у всіх філіях та під час конференції «Студент-Дослідник-Фахівець» 16 травня. Переможців конкурсу будуть чекати призи

Не залишайся байдужим та візуалізуй своє життя в КІБіТ!