Навчання в КІБіТ: від фахового молодшого бакалавра до магістра

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниНавчання в КІБіТ: від фахового молодшого бакалавра до магістра

Київський інститут бізнесу та технологій є багатопрофільним навчальним закладом, який надає освіту будь-якого рівня – від фахового молодшого бакалавра до магістра. Головним замовником освітніх послуг КІБіТ є бізнес, який потребує фахівців різного рівня кваліфікації – виконавців, управлінців середньої ланки, ТОП менеджерів, підприємців і т.д.  І наш заклад відповідає вимогам часу!

Коледж КІБіТ: прикладна освіта молодшого бакалавра

Одним із структурних підрозділів Інституту є економіко-технологічний коледж, який готує сучасних фахівців, здатних працювати на підприємстві як в Україні, так і поза її межами. Якими ж є основні напрямки підготовки?

Менеджмент. Поняття «менеджмент» має дуже широке значення, в залежності від обов’язків. Виконавець найелементарніших робіт в будь-яквй галузі може називатися «менеджер із…» . Інноваційний  молодший бакалавр  – стандарт КІБіТ, який працює виключно за навчальними програмами, орієнтованими на компетентнісний підхід.

Фінанси, банківська справа та страхуванняРобота із фінансами завжди потребує розвинених «hard» та « soft» skills, які ви зможете здобути саме в нашому навчальному закладі. Після випуску із коледжу ви зможете працювати фінансистом, бухгалтером, банківським співробітником, страхувальником.

Комп’ютерна інженерія. Чи існує в сучасності більш затребуваний фахівець, ніж «айтішник»? Економіко-технологічний коледж пропонує молоді вступ на молодшого бакалавра  з інформаційних технологій. Під час навчання ви вивчатимете програмування, операційні системи, комп’ютерну схемотехніку та архітектуру комп’ютерів, WEB-технологіх та  WEB-дизайн, комп’ютерні мережі, тестування та інші профільні напрямки. Також наші студенти завжди беруть участь у престижних хакатонах, де можна гарно проявити себе .

Соціальна робота.  Спеціаліст, обізнаний в галузі психології та права, здатний знаходити вихід із будь-яких кризових ситуацій, є безцінним кадром для будь-якої організації, адже вміння створити спільний комунікативний простір ціниться зараз не менше, ніж вузькоспеціалізовані знання. Вступ на молодшого бакалавра на спеціальність «Соціальна робота» надасть можливість стати компетентним соціальним працівником, вмілим фасилітатором, грамотним гувернером, а в майбутньому – кваліфікованим психологом.

Економіко-технологічний коледж дає своїм студентам прикладну освіту, яка базується на здобутті практичних навичків та вмінь. Наші викладачі  використовують у навчальному процесі такі засоби, як: case study (навчання на кейсах реальних підприємств), командна робота, візуалізація, моделювання та інші інноваційні методики, які роблять навчання цікавим та  продуктивним.

Київський інститут бізнесу та технологій – вступ на бакалаврат

Обираючи заклад для отримання вищої освіти, кожен абітурієнт бажає знати, ким він зможе працювати після його закінчення. Головний стратегічним завданням КІБіТ є надання студентам прикладних знань та вмінь, які допоможуть їм стати конкурентоспроможними на ринку праці. Ми пропонуємо нашим абітурієнтам навчання на найбільш актуальних та затребуваних спеціальностях.

Менеджмент організацій. Освітня програма, де готуються управлінців найвищої кваліфікації, які  вмітимуть грамотно організовувати діяльність підприємств із великими обсягами виробництва. Вступ на бакалаврат на спеціальність «Менеджмент організацій» – гарантія успішної кар’єри в галузі управління.

Підприємництво. Вести власний бізнес – це не просто працювати за схемою «закупка товару – реалізація – відсоток із продажу», адже тут не може гарантуватися стабільності  чи великих прибутків. Освітня програма «Підприємництво» навчає студентів ефективному проектному менеджменту, а саме навчання відбувається на основі власних  Start Up.

Фінанси, банківська справа і страхування. Вища прикладна фінансова освіта та вміння працювати із сучасним корпоративним забезпеченням може відкрити двері будь-яких престижних компаній. Особливим попитом серед абітурієнтів користується вступ на бакалавра на основі молодшого спеціаліста аналогічної спеціальності, що дозволяє поглибити та вдосконалити вже наявні знання.

Облік і оподаткування. Головний бухгалтер, аудитор, податківець – ці спеціальності завжди є актуальними та затребуваними, бо вимагають наявності великої кількості навиків та вмінь. Навчання в КІБіТ допоможе вам отримати відповідну кваліфікацію під час засвоєння спеціалізованих освітніх блоків.

Практична психологія. Психологічна освіта потрібна не лише тим, хто бажає працювати практикуючими психологами із власним кабінетом, але і менеджерам із персоналу і взагалі на роботі в колективі. Емпатія, вміння домовлятися та залагоджувати конфлікти – далеко не всіх цьому вчили під час отримання першої освіти. Якщо ви відчуваєте брак психологічних знань в вашій професії, вступ на бакалаврат на основі молодшого спеціаліста в КІБіТ розширить набір ваших навичків та вмінь.

Психологія бізнесу. Сьогодні жодний управлінський, кадровий чи переговорний процес неможливо здійснювати без використання психології, адже налагодження комунікації із співробітниками, партнерами, конкурентами потребує спеціалізованих знань та вмінь. Освітня програма «Психологія бізнесу» забезпечить вас необхідними знаннями та практикою, адже  «фішкою» КІБіТ є інноваційні тренінгові методики!

Вступ на бакалаврат в Київський інститут бізнесу та технологій –  це здобуття сучасної прикладної освіти, знання актуальних трендів ринку працевлаштування, і відповідно, гарантія успішної кар’єри. Завдяки гарно організованій практиці наші студенти одразу після випуску стають досвідченими фахівцями випускники можуть працювати як у вітчизняних, так і в зарубіжних компаніях. Отже, отримуємо сучасну освіту!

Магістратура – це престижно! Спеціальність «Економіка» в КІБіТ

Хоча диплом бакалавра дає повне право вважатися дипломованим фахівцем із вищою освітою, багато хто бажає рухатися далі і вступає до магістратури. Поглиблена освіта, додатковий набір навичків та вмінь, нові перспективи при працевлаштуванні…Що може дати бакалавру магістратура КІБіТ?

Поглиблене оволодіння спеціальністю. Якщо на бакалавраті ви навчилися бути гарними фахівцями середньої ланки, то магістратура відкриє шлях до заняття провідних посад, адже рівень знань стане набагато вищим у магістратурі. Вступ на подальше навчання – оптимальне вирішення для бакалаврів, які мріють про успішну кар’єру.

Робота із digital інструментами. Співробітники бізнес сфери повинні вміти працювати із корпоративним програмним забезпеченням, що є необхідною умовою роботи як і в офісі, так і дистанційно. В рамках предмету «Цифрова економіка» студенти навчаються користуванню програмами, пов’язаним із фінансовою звітністю та управління персоналом.

Знайомство із принципами корпоративного управління. Наша магістратура – це ґрунтовне вивчення дисциплін, пов’язаних із управлінськими процесами на корпоративному рівні: –   «Фінансові ринки», «Стратегічний менеджмент», «Корпоративне управління», «Управління ризиками», «Система менеджменту якості»,  «Креативний менеджмент», «Міжнародні фінанси», «Інвестиційний аналіз». Отже, наші випускники мають всі шанси працювати на керівних посадах у корпораціях.

Наукова робота. Якщо ви бажаєте займатися наукою, чи викладати, то це можливо лише після закінчення магістратури. Вступ до КІБіТ гарантує здобуття кваліфікації викладача економічних дисциплін та дасть можливість розпочати кар’єру педагога та науковця. Чудовою практикою може стати участь у нашій щорічній конференції «Студент – Дослідник – Фахівець».  

Навчання в Київському інституті бізнесу та технологій – чудова можливість отримати затребувану прикладну освіту будь-якого рівня, яка надасть можливість зайняти різноманітні посади – від фахівця середньої ланки до корпоративного управлінця чи конкурентоспроможного підприємця сучасного зразка.  Бажаєте дізнатися, як стати нашим студентом? Телефонуйте до приймальної комісії КІБіТ! Чекаємо на ваші дзвінки за телефонами +38(050)341-42-42.