Сто відсотків актуальності! Підсумки ХХIV Міжнародної науково-практичної конференції «Студент – Дослідник – Фахівець»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїСто відсотків актуальності! Підсумки ХХIV Міжнародної науково-практичної конференції «Студент – Дослідник – Фахівець»

Нові реалії змушують шукати нових рішень… Карантин завадив багатьом заходам, але не зміг стати на перешкоді щорічному науковому святу Київського інституту бізнесу та технологій! ХХIV Міжнародна науково-практична конференція «Студент – Дослідник – Фахівець», проведена на онлайн платформі «Zoom», мала актуальність на всі 100%!. Загалом, програма охоплювала понад 150 тез учасників із 15 країн. Отже, науковий дистанційний дебют пройшов продуктивно та ефективно!

Пленарне засідання: виступ міжнародних партнерів КІБіТ

Рівно об 11:00 28 травня 2020 року захід відкрила ректор Інституту Олена Вячеславівна Яковлева, привітавши учасників із першою конференцією у форматі «онлайн». Під час офіційного вступного слова пані ректор також передала вітання від почесного учасника конференції Натачі Діас Агілери – Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Куба в Україні та Республіці Молдова. Згодом естафету підхопили партнери КІБіТ, офіційні представники іноземних держав.

Третій секретар Посольства Киргизької Республіки в Україні Єрмек Канибеков радо привітав всіх учасників та відзначив, що робочі процеси ніколи не зупиняються, як в освіті, так в дипломатії. Пан посол дуже високо оцінив науковий здобуток КІБіТ! Адже студенти завжди є допитливими дослідниками, і вкрай важливо надати їм можливість донести до широкої публіки свої відкриття.

Військовий аташе при Посольстві Азербайджанської Республіки в Україні Ільгар Агаєв побажав всім учасникам міцного здоров’я. Пан Ільгар виказав задоволення, що проведення конференції співпадає із Днем Незалежності Азербайджану, що може свідчити про успішний розвиток партнерських відносин КІБіТ із Посольством Азербайджанської Республіки.  Головним для людини, відзначив пан Посол, бути гідним членом суспільства, і про це ніколи не треба забувати.

Гідним завершенням пленарного засідання став виступ Віце-консула Почесного Консульства Республіки Гвінеї в Україні Ісса Садіо Діалло. Пан Віце-консул розповів про розвиток партнерських відносин Республіки Гвінея та України, і виразив надію на подальшу плідну співпрацю із Київським інститутом бізнесу та технологій.

Пленарне засідання ХХIV Міжнародної науково-практичної конференції «Студент – Дослідник – Фахівець» вкотре підтвердило статус КІБіТ як активного учасника світових освітніх процесів в сфері бізнесу із подальшими перспективами розвитку та інтеграції.

Цифрова економіка в дії! Засідання секції «Економіка та менеджмент»

В умовах цифрової реальності лозунг «Digitalізуйся або помри!» став не просто актуальним, але й життєво необхідним. Отже, Київський інститут бізнесу та технологій (який став флагманом у впровадженні освітньої програми «Цифрова економіка») вкотре довів ефективність власних прикладних наукових досліджень. В рамках секції поділитися результатами своєї наукової роботи змогли студенти, викладачі, а також співробітники вітчизняних та іноземних компаній.

Представник job порталу «grc.ua», Дрожжина Юлія, проінформувала про головні тенденції ринку праці в Україні. Експертка порадила, які навички потрібно здобути пошукачам, аби стати затребуваним фахівцем.

Виступи студентів були присвячені актуальним економічним проблемам. Майбутні менеджери, фінансисти та підприємці вирішували: як відкрити ECO-кафе (Вербовська О.О., Михаленко Д.М.); які проблеми має банківська система Нігерії (Francis Ezeh Ifeanyichukwu); що являє собою туризм у Непалі (Thapa Arbin, Khdka Dev Raj, Bhattari Milan); яким чином карантин може вплинути на економіку України (Васильєва Я.С.); як можна ефективно використовувати пошукові запити в Google (Марковець А.А.) і т.д.

Гарною демонстрацією результатів прикладних досліджень стали доповіді студентів, які досліджували проблемні кейси реальних підприємств – ТОВ «Ощадбанк» (Поганюк М.С.), ТОВ «Ультрадрук» (Sidi Diallo), компанії «Embrace» (Садова А.Я.), ТОВ «Синоптик» (Чигір Є.С.) і т.д.

Секція була гідно представлена і викладачами КІБіТ. Виступ професора Пішеніної Т.І. був присвячений стратегії розвитку Київського інституту бізнесу та технологій в якості лідера техно та бізнес освіти, майданчика підприємницької екосистеми. Також можна відмітити цікавий та інформативний виступ модератора секції Чімишенка С.М. щодо обігу криптовалют.


Загалом на секції «Економіка та менеджмент» виступили 15 осіб із 5 країн – України, Російської Федерації, Республіки Казахстан, Федеративної Республіки Нігерія, Демократичної Республіки Конго. Звучали доповіді українською, російською, англійською та французькою мовами.

Лауреатом секції була визнана Садова А.Я. із доповіддю на тему «Досвід побудови системи підвищення кваліфікації персоналу компанії “Embrace”».

Секція «Психологія»: карантин «зсередини» очима експертів

Реалії сьогодення, що чинять на людей психологічний тиск, змусили науковців-психологів зробити актуальним об’єктом свого дослідження саме проблему карантину. Отже, майже всі доповіді були пов’язані із психологічними аспектами проблеми розповсюдження COVID 19, і пропонували варіанти вирішення чи пом’якшення сьогоднішньої ситуації.

У виступі «Студентський погляд на навчання в онлайн-режимі» студентка Когут А.С продемонструвала не лише чудові ораторські навички, але й представила глибоке та неочікуване, за своїм підсумком, експрес-дослідження якості онлайн-навчання (на основі соцопитування студентів КІБіТ).

У співзвучності із цією блискучою доповіддю прозвучали виступи викладачів кафедри психології Лановенко Ю.І. «Переваги та недоліки онлайн-викладання: психологічний аспект» та Наумчик Н.В. «Практика студентів в умовах дистанційного навчання». Представлений матеріал наочно довів, що в онлайн-режимі можна, хоч і дуже непросто, здійснювати якісне навчання із збереженням майже повного спектру учбових заходів.

Презентація гості із Польщі – Грушецької С.-А. (Щецинський університет, Польща) «Польща під час карантину – психологічний аспект» – продовжила тематику адаптації населення нашої планети до карантинного режиму. Акцент у виступі був зроблений на збереженні в таких непростих умовах людської гідності та людяності.

Питання людської моралі та правових норм було озвучено під час виступу гостя конференції Погоріленко А.В. «Особливості впливу кримінального законодавства на індивідуальну та суспільну правосвідомість». Представлена інформація відрізнялася обґрунтованістю та грамотністю доповідача у питаннях юридичної психології.

Доповіді викладача Харченко В.Є. «Використання ресурсінгу у системі освіти» та студента житомирської філії Яновича Д.О. «Пандемія Covid-19: вплив самоізоляції на сприйняття інформації» були представлені незалежно одна від одної, однак їх тематика була настільки споріднена, що складалося враження сумісної роботи. Основне питання – звідки черпати сили (ресурси), коли звичайні умови більше не діють?

Застосування цифрових технологій стало основним підґрунтям у продовжені нормальної життєдіяльності в умовах карантину. Доповіді Іванчука А.І. «Комп’ютерно-ігрова залежність в підлітковому віці» та Роганової А.І. «Вплив феномену діджиталізації на інтереси сучасних дітей» розкрили, як застосування цифрових технологій відображається на психіці дітей та підлітків.

Тема психології дітей та підлітків є актуальною в усі часи, особливо, коли це загострюється різними соціальними проблемами та конфліктними явищами. Про це були доповіді Мелащенко Ю.П. «Вплив темпераменту на конфліктність у підлітковому віці» та Ayinde Shakira «The psycho-social effect of single parenthood on children academic performance in Nigeria»

І як же в сучасних непростих умовах здійснювати молоді свій професійний вибір? Відповідь намагалася знайти Шашкова О.В. у доповіді «Провідні чинники вибору професії»

Акордовим завершенням виступів стала доповідь Гридковець Л.М. «Вимушена ізоляція як криза втрати свободи», яка своїм глибинним змістом ще раз підкреслила, наскільки важливо в будь-яких кризових умовах не втрачати людяність, співчуття та любов.

Лауреатом секції було визнано Когут А.С. із доповіддю на тему «Студентський погляд на навчання в онлайн-режимі»

Блокчейни, кіберзагрози, хакатон…Секція «Інформаційні технології» про актуальне…

Ми живемо у світі «цифри»…Отже сфера інформаційних технологій завжди знаходиться в процесі пошуку відповідей на виклики та загрози сьогодення. За традицією секція «Інформаційні технології» включала в себе не лише теоретичну, але і прикладну частину – хакатон. В цьому році студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» КІБіТ отримали завдання на якнайшвидше програмування алгоритму для рухів мультиплікаційних персонажів. Завдання потрібно було виконати візуально, використовуючи при цьому спеціалізоване програмне забезпечення.

Теоретична частина складалася із виступів як фахівців в сфері IT, так і студентів. Були підняті та обговорені проблеми: кіберзагроз (Надутенко М.В.); використання у широкому обігу технології «блокчейн» (Кузьминецька А.В.); технічного обслуговування та ремонту ЕОМ (Кобець Д.С.); переваги платформи Game maker studio 2 (Лясковський О.С.); технологію рендерінгу (Лапін М.В.), а також інші важливі проблеми, пов’язані із ІТ технологіями.

Лауреатами секції було визнано переможців хакатону «Година коду»:

Перше місце – Петрук М.І., Тарасович Д.В. (24 хв.)

Друге місце – Балабан В.В., Гридковець Н.О. (27 хв.)

Третє місце – Дивнич К.Ю. (29 хв.)

Гуманітарна секція: міждисциплінарний мультикультурний досвід

Останньою змістовною частиною конференції стало обговорення проблем, пов’язаних із гуманітарними дисциплінами та міжгалузевими дослідженнями.

На гуманітарній секції конференції КІБіТ була представлена широка тематика виступів: історія, культура, мовознавство, філософія, новітні технології. Із доповідями виступили представники України, Ліванської Республіки, Федеративної Республіка Нігерія, Республіки Індія. Виступаючі підготували не лише змістовні доповіді, але й цікаві презентації та відео. Під час виступів студентів було розглянуто соціальні, політичні та культурні проблеми їхніх країн.

Доповідачем Khan Shaikh Aamir були висвітлені питання демократичного розвитку Республіки Індія

Професійна презентація, виконана Kanso Mohamed (Ліванська Республіка), відкрила для учасників конференції Ліванську Республіку в якості країни із великим економічним потенціалом та багатими культурними надбаннями.

Ajayi Oluwatayo David познайомив спільноту із різноплановою мовною культурою Нігерії. Доповідач відзначив, що хоча і офіційною мовою країни є англійська, населення всіляко намагається зберігати свої автентичні мовні діалекти.

Яскравий та емоційний виступ Sunny Zaynab Omolara наочно продемонстрував якісний стан життя та перспективи сучасних африканських емігрантів.

В рамках гуманітарної секції також запрошені експерти та працівники КІБіТ. Варто відзначити виступ Погрібної Д.В, яка поставила питання розвитку навиків креативності та системного мислення у ранньому віці в рамках філософії для дітей.

Лауреатами секції було визнано:

Sunny Zaynab Omolara (Федеральна Республіка Нігерія) із доповіддю на тему «Future of African immigrants in diaspora»

Ajayi Oluwatayo David (Федеральна республіка Нігерія) із доповіддю на тему «History of culture and language in Nigeria»

Khan Shaikh Aamir (Республіка Індія) із доповіддю на тему «Democracy of India)

Вітаємо Київський інститут бізнесу та технологій із вдалим дистанційним науковим дебютом! Бажаємо креативних наукових відкриттів та завжди залишатися в тренді!

Пропонуємо вашій увазі програму XXIV Міжнародної науково-практичної конференції “Студент – Дослідник – Фахівець”!

The Program KIBiT 2020

https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/