“Taste the feeling…” або Наука-практика-Кока-Кола

Kiev Institute of Business and TechnologyПодії“Taste the feeling…” або Наука-практика-Кока-Кола

Травень багатий на культурно значимі дати, почесне місце серед яких належить Дню науки. Саме тому більшість університетів традиційно проводять наукові конференції в цьому місяці. КІБіТ також плекає цю традицію.

Київський інститут бізнесу та технологій не обмежив свою ХХІ Міжнародну науково-практичну конференцію секційними засіданнями 25 травня 2017 р. Для учасників Хакатону практичною частиною конференції  став візит до компанії “Innovecs”. Для студентів, які брали участь у роботі секцій ринкової економіки та менеджменту й маркетингу, була організована екскурсія на завод ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна”.

cocacola230 травня 2017 р. студенти КІБіТ  Києва та Житомирської філії відвідали виробничі цехи й музей Coca-Cola в с. Велика Димерка.

Чи знали ви, що в Україні – третій найбільший завод Coca-Cola у світі, після виробництв у м. Атланта (США) та в Мексиці? Ми теж здивувалися. У відділі контролю якості дізналися, що напої мають відповідати п’ятнадцяти критеріям, якщо хоч за одним із показників продукція відхиляється – її утилізують. Причому очисні системи заводу здатні переробити майже Кока-Колу знову в чисту воду.

Студенти були вражені масштабами виробництва (50 тис. пляшок на годину) й ринків збуту (наш завод випускає продукцію не тільки для України, а й також для Білорусії й Молдови.

У  музеї майбутні підприємці  почули історію бренду; з’ясували,  що оригінальний напій справді було винайдено фармацевтом як ліки. А от те, що  кокаїн колись був компонентом рецепту, – повна нісенітниця та вигадка. У період ІІ Світової війни пораненим додавали в склянку екстракт коки, звідки й виник подібний міф.

Студенти ознайомилися з асортиментом продукції – крім добре всім відомих “Coca-Cola”,“Fanta”, “Sprite” компанія також виготовляє соки “Rich” та чай “Nestea”. У музеї також можна побачити регіональний асортимент, наприклад, Coca-Cola Life – зелену пляшечку, яку можна купити тільки в Греції або Coca-Cola Lemon, яку так люблять італійці.

Ціна на Coca-Cola від країни до країни різниться залежно від якості води. Україні в цьому сенсі пощастило: завод стоїть на артезіанській свердловині, але хоча вода в напоях найвищої якості, ціна на них є відносно низькою, що не може не радувати.

Студенти звернули увагу, що компанія дбає про своїх працівників та пишається справою, яку вони роблять разом. Крім історії бізнес успіху, підприємство демонструє високий рівень соціальної відповідальності.

Після завершення екскурсії нас почастували улюбленими напоями за класичною аптекарською стійкою, як на зорі продажів. Декому навіть вдалося покермувати знаменитою червоної вантажівкою – відомим символом наближення свята. На пам’ять усі отримали смачний питний подарунок й оригінальне фото, оформлене, як лист від засновника компанії.

“Taste the feeling …” или Наука-практика-Кока-Кола

Kiev Institute of Business and TechnologyПодії“Taste the feeling…” або Наука-практика-Кока-Кола

Май богат культурно значимые даты, почетное место среди которых принадлежит Дню науки. Именно поэтому большинство университетов традиционно проводят научные конференции в этом месяце. КИБиТ также лелеет эту традицию.

Киевский институт бизнеса и технологий не ограничил свою ХХІ Международную научно-практическую конференцию секционными заседаниями 25 мая 2017 года. Для участников Хакатона практической частью конференции стал визит в компанию “Innovecs”. Для студентов, принимавших участие в работе секций рыночной экономики и менеджмента и маркетинга, была организована экскурсия на завод ИП “Кока-Кола Бевериджиз Украина”.

30 мая 2017 г. студенты КИБиТ Киева и Житомирского филиала посетили производственные цеха и музей Coca-Cola в с. Большая Дымерка.

Знали ли вы, что в Украине – третий крупнейший завод Coca-Cola в мире, после производств в г. Атланта (США) и в Мексике? Мы тоже удивились. В отделе контроля качества узнали, что напитки должны соответствовать пятнадцати критериям, если хоть по одному из показателей продукция отклоняется – ее утилизируют. Причем очистительные системы завода способны переработать почти Кока-Колу снова в чистую воду.

cocacola2Студенты были поражены масштабами производства (50 тыс. бутылок в час) и рынков сбыта (наш завод выпускает продукцию не только для Украины, но также для Беларусcии и Молдовы.

В музее будущие предприниматели услышали историю бренда; выяснили, что оригинальный напиток действительно был изобретен фармацевтом как лекарство. Но то, что кокаин когда-то был компонентом рецепта – полная чушь и выдумка. В период Второй мировой войны раненым добавляли в стакан экстракт коки, откуда и пошел подобный миф.

Студенты ознакомились с ассортиментом продукции – помимо хорошо всем известных “Coca-Cola”, “Fanta”, “Sprite” компания также производит соки “Rich” и чай “Nestea”. В музее также можно увидеть региональный ассортимент, например, Coca-Cola Life – зеленую бутылочку, которую можно купить только в Греции или Coca-Cola Lemon, которую так любят итальянцы.

Coca-Cola в разных странах различается в зависимости от качества воды. Украине в этом смысле повезло: завод стоит на артезианской скважине. При этом, хотя вода в напитках высокого качества, цена на них относительно низкая, что не может не радовать.

Студенты обратили внимание, что компания заботится о своих работниках и гордится делом, которое они делают вместе. Кроме истории бизнес успеха, предприятие демонстрирует высокий уровень социальной ответственности.

После экскурсии нас угостили любимыми напитками у классической аптекарской стойки, как на заре продаж. Некоторым даже удалось порулить знаменитым красным грузовиком, который свидетельствует, «что праздник к нам приходит».

На память все получили вкусный питьевой подарок и оригинальное фото, оформленное, как письмо от основателя компании.