Студентська конференція як форма наукового дослідження

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСтудентська конференція як форма наукового дослідження

NauchnayakonferenciaСтудентські конференції проводяться  у кожному навчальному закладі. Починаючи з перших курсів, студенти беруть участь в різних заходах свого або іншого ВНЗ, де здобувають свою першу наукову практику. Складаючи доповідь на задану тему, юний дослідник отримує набагато більше, ніж він на той момент може оцінити. Якою ж є користь від участі у конференції?

Теоретичні навички: вчимося бути вченим.

Збір інформації. Недостатньо знати суть свого виступу, потрібно вміти грамотно її обґрунтувати. Вибравши тему доповіді, студент починає до неї готуватися. Вивчення літератури в бібліотеках доповнюється моніторингом веб-ресурсів та отриманням інтерв’ю у експертів. Дуже важливо перевірити достовірність і актуальність інформації, особливо статистичні дані та замітки в Інтернеті. Встановити ступінь надійності джерела –  вміння, яке обов’язково стане в нагоді в подальшому.

Розвиток аналітичних здібностей. Після збору потрібної інформації, її треба розкласти по поличках. Відкинути зайве, зосередитися на головному, і в результаті написати науковий текст. У вступі, в перших реченнях, ставиться проблема, яку потрібно вирішити. В основній частині тексту поетапно викладаються і аналізуються ключові пункти даної проблеми. В кінці коротко подаються авторські висновки. Написавши один раз подібну наукову роботу, студент помітно зросте в своїх аналітичних здібностях.

Уміння викладати результат у тезовій формі. Відомий вислів: «Стилість- сестра таланту» показує, як важливо вміти висловлювати думки лаконічно і зрозуміло. Тези – короткий (приблизно 1-2 сторінки) виклад результату досліджень дрібним шрифтом в текстовому редакторі Microsoft Word. Зробити акцент на головних, але цікавих моментах, підібрати вдалі формулювання, виявити причинно-наслідковий зв’язок між блоками – означає надати тезам логічно завершеного та оформленого вигляду.

Досвід публічних виступів. Науково-практична конференція – серйозний захід, коли на тебе направлено кілька десятків пар очей. Рідко хто в перший раз не збентежиться. Але після подолання бар’єру сорому, юний доповідач відчуває абсолютно нові емоції. Ефектно виступити, грамотно відповісти на запитання, продемонструвати високий рівень інтелекту і блискучу ерудицію – неабияке задоволення, яке ще й додає безцінного досвіду.

Практика ведення дискусій. Часто заявлена у виступі тема піднімає ряд проблем, що потребують обговорення. Авторитетні фахівці можуть висловити свої «за» і «проти», колеги-студенти здатні поставити провокаційні питання або висловити незгоду. Але не дарма більшість студентських конференцій мають статус науково-практичних. Уміння розпалити і грамотно провести дискусію цінується не тільки в науці, а і в різних життєвих ситуаціях. Особливо, якщо в процесі запеклої суперечки всі сторони примиряються і народжується істина.

Практичні навички: вчимося бути фахівцями.

Робота з комп’ютерними програмами. Сучасна конференція передбачає наявністьNauchnayakonferencia1 презентацій. Кожен виступ потрібно «прикрасити» ефектними фотографіями або картинками, що практично неможливо без використання Photoshop. Відповідні відеоролики відбираються на каналах відеохостингу YouTube або монтуються за допомогою різних відеоредакторів. Презентація оформляється в програмі Power Point. Уміння працювати з подібними програмами – великий плюс для майбутнього випускника.

Можливість поспілкуватися з експертами. У кожній сфері існують визнані лідери і професіонали. З метою розвитку студентів, у рамках науково-практичних конференцій часто передбачені виступи експертів, які діляться своїм досвідом. Зустріч з подібними людьми дає можливість познайомитися з авторитетною думкою, отримати кваліфіковану консультацію, вислухати слушну пораду.

Практика мови з міжнародними гостями. Більшість студентських наукових конференцій відвідують гості з інших країн – як студенти, так і викладачі. Студенти, що вивчають іноземні мови, мають прекрасну можливість попрактикуватися і дізнатися про особливості навчального процесу в інших країнах.

Студентські конференції в КІБІТ: обмін думками та досвідом.

Nauchnayakonferencia2Багато ВНЗ набувають авторитету за рахунок успішно проведених наукових заходів. Київський інститут бізнесу та технологій щорічно проводить міжнародну науково-практичну конференцію «Студент – Дослідник-Фахівець». В рамках роботи секцій з економіки, менеджменту, психології та комп’ютерної інженерії, студентами і викладачами обговорюються актуальні тенденції, формулюються проблемні кейси, пропонуються оригінальні рішення.

ХХІ міжнародна науково-практична конференція «Студент – Дослідник – Фахівець» продемонструвала високий рівень підготовки учнів та висвітлила актуальні проблеми в сфері економіки, гуманітарних наук, інформаційних технологій. Запрошені доповідачі з США, Індії, Лівану, Лівії, Єгипту, Пакистану, Азербайджану поділилися своїм досвідом створення проектів та аналізу основних тенденцій науки і бізнесу. Виступи студентів і випускників КІБІТ відрізнялися високим рівнем проблемності, чим викликали жвавий інтерес у публіки.

Шановні студенти! Київський інститут бізнесу та технологій запрошує вас взяти активну участь у наших наукових заходах. Переваги студентських конференцій КІБІТ полягають у наступному:

  • на наших секціях ми обговорюємо тільки актуальні і цікаві проблеми;
  • у наших конференціях беруть участь співробітники провідних українських компаній;
  • наші заходи не сприймаються як заочні конференції (подача тез, але не особиста присутність);
  • наші технічні можливості дозволяють кожен виступ супроводити презентацією;
  • наші іноземні гості нададуть вам всю інформацію про навчальний процес,  розвиток бізнесу та технологій у своїй  країні;
  • участь у нашій конференції – абсолютно безкоштовна.

Якщо ви потребуєте в апробації результатів ваших досліджень або хочете спробувати свої сили в науці, Київський інститут бізнесу та технологій чекає вас! Будьте рішучим і відкрийте в собі вченого!

https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/