Пробіг під каштанами: не будь байдужим!

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїПробіг під каштанами: не будь байдужим!

KASHTANI4

Команда викладачів та адміністрації  Київського інституту бізнесу та технологій долучилася до щорічного Забігу благодійників «Пробіг під каштанами». Захід був організований з метою збору коштів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Пробіг почався з найменших учасників, які ще не вміють ходити. Подолавши 10-метрову дистанцію «Пробіг у ходунках», дітки від 6 до 14 місяців продемонстрували свою майбутню відповідальність перед суспільством.

Кожного року неодмінними учасниками пробігу є «Команда мрії, що здійснилась». Учасники цієї команди – діти, яких в різний час прооперували в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Продемонструвавши в цьому році свою активність, молоді  спортсмени довели –  мрія про здорове життя не є фікцією, потрібно лише посприяти її здійсненню.

Щоб відповідно налаштувати учасників акції, зі сцени під веселу музику була проведена щорічна «Ранкова розминка». Вже восьмий рік дане нововведення цілком себе виправдовує, забезпечуючи активістів добрим настроєм та позитивними емоціями.

«Точність – ввічливість королів». 25-й «Пробіг під каштанами» зробив все можливе для отримання найбільш точного результату. «Забіг серед спортсменів» пройшов під знаком технічних новацій – вперше було використано електрону систему таймінгу MYLAPS, що відповідає світовим  стандартам IAAF. Номери на грудях у спортсменів були укомплектовані  чіпом BibTag.

В нашій країні багато людей з обмеженими можливостями. Проте вони не втрачають бадьорості та всіляко демонструють свої вольові якості. Саме для таких людей був організований «Забіг мужніх» – подолання 300-х метрової дистанції на бруківці людьми у інвалідних візках. Вони показали всім людям з обмеженими можливостями, що можна повірити в себе та зрозуміти, що життя триває, і потрібно рухатись далі.

Об 11:00 у межах 25-го «Пробігу під каштанами» стартував наймасовіший «Забіг благодійників». Відстань  4900 метрів  була подолана приблизно 10000 учасниками. Кінцева мета цієї відстані – здоров’я маленьких дітей, що лікуються в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та чекають оперативного втручання.

Своєю участю у акції  команда КІБіТ довела, що не потрібно думати лише про власні інтереси, а необхідно всіляко допомогти тим, хто цього потребує. Адже кожен крок, зроблений назустріч, наближає момент їхнього одужання. Якщо ти дбаєш про майбутнє своєї країни, приєднуйся до нас та приймай участь у благодійних акціях КІБіТ. Не будь байдужим, допоможи хворим!