Ліцей або коледж: спільне та відмінне

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЛіцей або коледж: спільне та відмінне

Багато школярів мріють про поглиблену середню освіту. На сьогоднішній день існують два варіанти отримати додаткові спеціальні знання – ліцей та коледж. Традиційно вважається, що ліцей дає гарну освітню програму та розширює кругозір студентів тоді, як в коледжі вони отримують вузьку спеціалізацію, а в іншому деградують. Чи так це? Давайте порівняємо ліцей із коледжем та зруйнуємо застарілі стереотипи.

Ліцей: поглиблена шкільна програма.

liceyjpgУ процесі прийняття рішення, куди піти вчитися після 9 класу, багато зупиняють свій вибір на ліцеях. У більшості випадків люди є вже учням ліцею, і проблема тільки в переході до десятого класу. Однак бувають і ситуації, коли батьки прагнуть привести своїх дітей «на добір» у старшу школу. У чому ж полягають особливості ліцею?

Грунтовна підготовка. Ліцей проводить фундаментальну підготовку з усіх предметів загальноосвітньої шкільної програми. Крім обов’язкових курсів деякі предмети вивчають факультативно, тому навантаження в учні мають дуже велике навантаження.

Упор на домашні завдання. У шкільному класі, навіть якщо це ліцей, навчаються близько 30 осіб. Опитати всіх, або попрацювати із кожним індивідуально абсолютно не є можливим, тому виконання домашніх завдань та класна самостійна робота – наріжні камені навчального процесу в ліцеї. Під кінець навчання учні перетворюються на автомати для виконання домашніх завдань будь-якої складності і в будь-якій кількості.

Поглиблене вивчення всіх предметів програми. Головний обов’язок учня в ліцеї – добре вчитися, а конкретніше – робити домашні завдання, тобто добре вивчити і правильно написати. Як тільки від цього обов’язку починають ухилятися, адміністрація просто подає на відрахування і не уточнює, з яких причин домашнє завдання не виконувалося. І якщо навчальний заклад не має спеціальний нахил (англійська, або математика), ліцеїст не може присвятити вивченню одного предмета більше часу, ніж іншим. В іншому випадку він відстане по другорядним, на його думку, предметів, і виявиться під загрозою відрахування.

Велика завантаженість. Через велике навчальне навантаження, в ліцеї дуже мало часу приділяється індивідуальним доповідям, і учні часто позбавлені можливості виступати та брати участь в дискусії, відповідаючи на питання аудиторії. З цієї ж причини учнів рідко водять на екскурсії, та проводять позакласні заходи. З особистим життям (прогулянки, друзі, кохана людина і т.д.) справи теж йдуть погано, адже практично весь вільний час ліцеїста присвячений виконанню домашнього завдання.

Дисципліна. Велика увага в ліцеї приділяється дисципліні. Вчителі та адміністрація відповідають за життя та здоров’я своїхlicey підопічних, тому піти з уроку раніше (навіть з причини поганого самопочуття) перетворюється в цілу проблему. Якщо учневі погано, він повинен обов’язково сходити в медпункт, взяти довідку, підписати її у завуча та чекати родичів біля пропускного пункту (що може бути незручно для людини, якій просто погано і потрібно піти додому).

Вступ до ВНЗ. Після закінчення 11 класу випускник ліцею вступає до вищого навчального закладу. На першому курсі ВНЗ вивчається багато освітніх предметів, які викладаються в ліцеях в рамках поглибленої шкільної програми, і виходить, що студенти вивчають заново те, що вже вчили.

Замислюючись, куди вступити після 9 класу, ви повинні чітко знати, чого бажаєте. Якщо оберете ліцей, то отримаєте поглиблені знання з усіх шкільних предметів, познайомитеся з різними додатковими курсами, і в окремих випадках навіть зможете отримати диплом кваліфікованого працівника. Під час навчання ви навчитеся багато та ефективно працювати, однак не зможете приділяти більше уваги предметам, що є цікавими саме для вас, а також істотно обмежите особистий час.

Коледж: набуття практичних навичок. Навчання в КІБіТ

kollegjБагато студентів замість продовження навчання в ліцеї воліють вступити до коледжу після 9 класу. Підготовка та складання вступних іспитів вимагає значних зусиль, однак це не перешкода для тих, хто хоче отримати спеціальність. Чим же при цьому керуються юні вступники?

Акцент на профільних предметах. Випускникам школи набридло вчити все підряд, вони присвячують себе вивченню того, чим хочуть займатися надалі. Навчальна програма коледжу в більшій мірі орієнтована на профільні предмети, і студенти можуть приділити достатньо часу своєї майбутньої спеціальності, прослухавши оглядово загальноосвітні курси.

Підготовка до ЗНО. Багато хто боїться йти до коледжу, побоюючись, що потім не зможуть вступити до ВНЗ. Протягом першого курсу в коледжі Київського інституту бізнесу та технологій здійснюється підготовка студентів до зовнішнього незалежного оцінювання. В кінці навчального року студенти пишуть ЗНО із чотирьох предметів. З отриманими сертифікатами вони зможуть вступити на перший курс Інституту, або спробувати свої сили для вступу в інший ВУЗ.

Великий відсоток практичних занять. У процесі прийняття рішення, в який коледж вступити після 9 класу, вступники шукають навчальний заклад, що випускає практиків. Викладачі економіко-технологічного коледжу КІБіТ мають досвід роботи в бізнесі, та ілюструють теоретичні постулати різними практичними прикладами.

Відвідування підприємств. Для ближчого знайомства із специфікою вітчизняного бізнесу, студенти коледжу відвідують різні підприємства. Під час візитів вони спілкуються з провідними менеджерами, а також знайомляться із виробництвом та технологіями. Буває так, що після відвідування студентів запрошують на практику, що б згодом запропонувати офіційне працевлаштування.

Міжнародні стажування. У школах та ліцеях немає стажувань, адже батьки не відпустять неповнолітніх дітей за кордон, та і під час канікул їм елементарно хочеться відпочити. Студенти коледжу щоліта проходять стажування в зарубіжних навчальних закладах, де вивчають механізми функціонування місцевого бізнесу, набувають нових навичок, а також знайомляться із місцевими пам’ятками.

Заохочення студентської ініціативи. Якщо в ліцеї практично не залишається часу на індивідуальну роботу з кожним учнем, то в коледжах Києва всіляко вітається, коли студент виявляє ініціативу. Викладач в коледжі КІБіТ дотримується позиції, що важливіше надати студенту можливість попрактикуватися у виступі перед аудиторією, ніж пояснювати матеріал, який можна прочитати і в підручниках.

Проведення екскурсій. Адміністрація коледжу піклується про розширення кругозору своїх студентів. Екскурсії по визначнихkolledl пам’ятках Києва, і поїздки в різні куточки країни залишають багато знань та вражень, а також змушують по-новому подивитися на знайомі раніше речі.

Доросле ставлення. Коли батьки відправляють дитину до коледжу, вони розуміють, що вона виросла і за нею не потрібно бігати по п’ятах – проводжати, забирати, змушувати зробити уроки. Надаючи довіру, та покладаючи на сина або дочку відповідальність за їх власну навчання, вони демонструють повагу і розуміння, що їх дитина може самостійно приймати рішення.

У школярів та їхніх батьків є великий вибір серед коледжів Києва після 9 класу. Фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій запрошує на навчання вступників, які знають, чого хочуть, і прагнуть реалізувати себе в конкретній справі. І пам’ятайте, КІБіТ завжди відкритий для бажаючих отримати спеціальність і зробити кар’єру!

Лицей или колледж: общее и различное

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЛіцей або коледж: спільне та відмінне

Многие школьники мечтают об углублённом среднем образовании. На сегодняшний день существуют два варианта получить дополнительные специальные знания – лицей и  колледж. Традиционно считается, что лицей даёт хорошую образовательную программу и расширяет кругозор студентов тогда, как в колледже они получают узкую специализацию, а в остальном деградируют. Так ли это? Давайте сравним лицей с колледжем и разрушим устаревшие стереотипы.

Лицей: углублённая школьная программа.

liceyjpgВ процессе принятия решения, куда пойти учиться после 9 класса, многие останавливают свой выбор на лицеях. В  большинстве случаев люди являются уже ученикам лицея, и проблема только в переходе в десятый класс. Однако бывают и ситуации, когда родители стремятся определить своих детей «на добор» в старшую школу. В чём же состоят особенности лицея?

Основательная подготовка. Лицей проводит фундаментальную подготовку по всем предметам общеобразовательной школьной программы. Помимо обязательных курсов некоторые предметы изучают факультативно, поэтому нагрузка у учеников очень большая.

Упор на домашние задания. В школьном классе, даже если это лицей, учатся около 30 человек. Опросить всех, или поработать с каждым индивидуально совершенно не представляется возможным, поэтому выполнение домашние заданий и классная самостоятельная работа – краеугольные камни учебного процесса в лицее. Под конец обучения ученики превращаются в автоматы для выполнения домашних заданий любой сложности и любом количестве.

Углублённое изучение всех предметов программы. Главная обязанность ученика в лицее – хорошо учиться, а конкретнее – делать домашние задания, то есть хорошо выучить и правильно написать. Как только от этой обязанности начинают уклоняться, администрация просто подаёт на отчисление и не уточняет, по каким причинам домашнее задание  не выполнялось. И если учебное учреждение не имеет специальный уклон (английский, или математика), лицеист не может посвятить изучению одного предмета больше времени, чем остальным. В противном случае он отстанет по второстепенным, по его мнению, предметам, и окажется под угрозой отчисления.

Большая загруженность. Из-за большой учебной нагрузки, в лицее очень мало времени уделяется индивидуальным докладам, liceyи ученики часто лишены возможности выступать и принимать участие в дискуссии, отвечая на вопросы аудитории. По этой же причине учеников редко водят на экскурсии, и проводят внеклассные мероприятия. С личной жизнью (прогулки, друзья, любимый человек и т.д.) дела тоже обстоят плохо, ведь практически всё свободное время лицеиста посвящено выполнению домашнего задания.

Дисциплина. Большое внимание в лицее уделяется дисциплине. Учителя и администрация  отвечают за жизнь и здоровье своих подопечных, поэтому уйти с урока пораньше (даже по причине плохого самочувствия) превращается в целую проблему. Если ученику плохо, он должен обязательно сходить в медпункт, взять справку, подписать её у завуча и дожидаться родственников возле пропускного пункта (что может быть накладно для человека, которому просто плохо и нужно уйти домой).

Поступление в ВУЗ. После окончания 11 класса выпускник лицея поступает в высшее учебное заведение. На первом курсе ВУЗов изучается много образовательных предметов, которые преподаются в лицеях в рамках углублённой школьной программы, и выходит, что студенты изучают заново то, что уже учили.

Задумываясь, куда поступить после 9 класса, вы должны чётко знать, чего хотите. Если выберете лицей, то получите углублённые знания по всем школьным предметам, познакомитесь с различными дополнительными курсами, и в отдельных случаях даже сможете получить диплом квалифицированного работника. Во время обучения вы научитесь много и эффективно работать, однако не сможете уделять больше внимания интересным вам предметам, а также существенно ограничите личное время.

Колледж: приобретение практических навыков. Учёба в КИБиТ

kollegjМногие студенты вместо продолжения обучения в лицее предпочитают поступить в колледж после 9 класса. Подготовка и сдача вступительных экзаменов требует значительных  усилий, однако это не помеха для тех, кто хочет получить специальность. Чем при этом руководствуются юные абитуриенты?

Акцент на профильных предметах. Выпускникам школы надоело учить всё подряд, и они посвящают себя изучению того, чем хотят заниматься в дальнейшем. Учебная программа колледжа в большей степени ориентирована на профильные предметы, и студенты могут  уделить достаточно времени своей будущей специальности, прослушав обзорно общеобразовательные курсы.

Подготовка к ВНО. Многие боятся идти в колледж, опасаясь, что потом не смогут поступить в ВУЗ. В течение первого курса в колледже Киевского института бизнеса и технологий осуществляется подготовка студентов к внешнему независимому оцениванию. В конце учебного года студенты пишут ВНО по четырём предметам. С полученными сертификатами они смогут поступить на первый курс Института, или попробовать свои силы для поступления в другой ВУЗ.

Большой процент практических занятий. В процессе принятия решения, в какой колледж поступить после 9 класса, абитуриенты ищут учебное заведение, выпускающее практиков. Преподаватели экономико-технологического колледжа КИБиТ имеют опыт работы в бизнесе, и иллюстрируют теоретические постулаты различными  практическими примерами.

Посещение предприятий. Для более близкого знакомства со спецификой отечественного бизнеса, студенты колледжа посещают различные предприятия. Во время визитов они общаются с ведущими менеджерами, а также знакомятся с производством и технологиями. Бывает так, что после посещения студентов приглашают на практику, что бы впоследствии предложить официальное трудоустройство.

Международные стажировки. В школах и лицеях нет стажировок, ведь родители не отпустят несовершеннолетних детей заграницу, да и во время каникул им элементарно хочется отдохнуть. Студенты колледжа каждое лето стажируются в зарубежных учебных заведениях, изучая механизмы функционирования местного бизнеса, приобретая новые навыки, а также знакомясь с местными достопримечательностями.

Поощрение студенческой инициативы. Если в лицее практически не остаётся времени на индивидуальную работу с каждым учеником, то в колледжах Киева всячески приветствуется, когда студент проявляет инициативу.  Преподаватель в колледже КИБиТ придерживается позиции, что важнее предоставить студенту возможность попрактиковаться в выступлении перед аудиторией, чем объяснять материал, который можно прочитать в учебниках.

Проведение экскурсий. Администрация колледжа заботиться о расширении кругозора своих студентов. Экскурсии поkolledl достопримечательностям Киева, и поездки в разные уголки страны оставляют много знаний и впечатлений, а также заставляют по-новому посмотреть на знакомые ранее вещи.

Взрослое отношение. Когда родители отправляют ребёнка в колледж, они понимают, что он вырос и за ним не нужно бегать по пятам – провожать, забирать, заставлять сделать уроки. Оказывая доверие, и возлагая на сына или дочь ответственность за их собственную учёбу, они демонстрируют уважение и понимание, что их ребёнок может сам принимать решение.

 У школьников и их родителей есть большой выбор среди колледжей Киева после 9 класса. Экономико-технологический колледж Киевского института бизнеса и технологий приглашает на учёбу абитуриентам, которые знают, чего хотят, и стремятся реализовать себя в конкретном деле. И помните, для желающих получить специальность и сделать карьеру КИБиТ всегда открыт!

https://ahoj.stikesalifah.ac.id/pages/slot-depo-5000/http://ahoj.stikesalifah.ac.id/dana-resmi/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/slot-dana-depo10k/https://mata.pulaumorotaikab.go.id/public/images/file/1711212514temp.htmlhttps://mata.pulaumorotaikab.go.id/public/images/avatar/1710788275avatar.htmlhttps://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://ahoj.stikesalifah.ac.id/demo/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://seer.anafe.org.br/pages/akun-pro-kamboja/https://sipusli.mojokertokab.go.id/upload/~/akun-pro-kamboja/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/products/mpo/https://siduta.dukcapil.baritoselatankab.go.id/assets/idn/https://perizinan.jambikota.go.id/frontend/web/situs-gacor/https://revistas.uia.ac.cr/pages/products/sigmaslot/https://disbudpar.padanglawasutarakab.go.id/assets/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/pt2/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/docs/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/frontend/web/situs-pulsa/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/Assets/https://revistas.uroosevelt.edu.pe/public/https://apiv2.umkendari.ac.id/https://revista.farol.edu.br/uploads/https://ejournal.aibpmjournals.com/classes/