Новинка: заочна форма навчання в коледжі КІБіТ!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниНовинка: заочна форма навчання в коледжі КІБіТ!

zaochnoeПоганий той солдат, який не хоче стати генералом. Звична та багаторічна робота – це добре, але підвищення в посаді – ще краще. А ось тут халепа! Ніхто не змінюватиме умов вашої праці «за красиві очі», без придбання додаткових навичок та умінь. Тому всі честолюбні працівники рано чи пізно стикаються із необхідністю вступу на заочне відділення.

Робота або навчання? Можна разом!

Випускники професійних училищ мають диплом і забезпечені роботою. Стабільна заробітна плата та хороший соціальний пакет – вагомі переваги, що б продовжувати свою трудову діяльність а не занурюватися з головою в навчання. Для бажаючих розвивати свою кар’єру без відриву від роботи наша система освіти передбачає заочне навчання в Україні, коли кожен співробітник може підвищити рівень своїх знань та піднятися на щабель вище. Касири, туристичні агенти, продавці, оператори комп’ютерного набору в змозі придбати більш високу кваліфікацію та зайняти добре оплачувані посади.

Вагомою перешкодою виступає брак часу і грошей. Проте і з першим, і з другим аргументом можна легко впоратися, головне вибрати правильну мотивацію. Якщо існує проблема часу, ми подаруємо вам надію: в доброму навчальному закладі, де є заочна середня освіта, обов’язково викладають практичні курси, пов’язані з тайм-менеджентом, дотриманням «дедлайн», і перерозподілом часових ресурсів. Після закінчення коледжу, ви отримаєте не тільки знання, а й уміння організовувати свою роботу на протязі короткого відрізку часу. А на переживання з приводу фінансових витрат, можна відповісти однією фразою: «Звідки візьметься висока зарплата, якщо немає хороших знань?» Відома фраза: «Найкраща інвестиція – інвестиція в свою освіту» не втрачає своєї актуальності, а тільки отримує підтвердження із року в рік. Також не забувайте, що вчитися на заочному набагато дешевше, ніж на денному відділенні, тому для бажаючих отримати знання немає нічого неможливого.

Заочна середня спеціальна освіта в економіко-технологічному коледжі КІБіТ.

В рамках середньої спеціальної освіти існує багато популярних напрямків підготовки. Якщо ви бажаєте вступити на одну із спеціальностей коледжу, але при цьому вже знайшли гідне місце роботи – не впадайте у відчай. У 2017/2018 навчальному році фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій відкриває прийом на заочне відділення дляzaochnoe1 бажаючих навчатися без відриву від виробництва. Тепер ви зможете одночасно працювати та отримувати нові знання, які з успіхом будете застосовувати на тій самій роботі. І буде справедливо, якщо незабаром ваш професіоналізм оцінять по заслугам та запропонують підвищення. Також коледж КІБіТ здійснює заочне навчання після 11 класу – з метою допомогти вчорашнім школярам набути професійні навички та знайти своє місце в трудовому колективі. Розглянемо більш докладно спеціальності КІБіТ – які шляхи відкриває коледж перед вступниками.

Комп’ютерна інженерія. Якщо ви працюєте в сфері комп’ютерного обслуговування або просто цікавитеся інформаційними технологіями, наш коледж допоможе стати справжнім майстром з обслуговування мереж та серверних вузлів. Також ви можете поглибити свої знання в процесі навчання на освітніх програмах «Комп’ютерна інженерія» та «Веб-розробка».

Менеджмент. Працюєте касиром або співробітником відділу, а бажаєте стати керівником? Вихід є – вчитися на заочному відділенні в КІБіТ! Фаховий коледж КІБіТ навчить вас, як правильно організовувати виробництво та розподіляти посадові обов’язки. Прослухавши курс освітньої програми «Операційний менеджмент», ви зможете контролювати виконання різноманітних операцій.

Соціальна робота. Робота з людьми – не вміння, а поклик душі. Відчуваєте, що вмієте розуміти людей – варто вступити на заочне до коледжу КІБіТ. Специфіка навчання у коледжі Київського інституту бізнесу та технологій – допомогати студентам розкривати свій потенціал та ставати справжніми фахівцями. Викладання різних методів виховання та соціалізації, а також передача практичного досвіду формує з вчорашнього студента міцного професіонала, готового зайняти гідне місце на ринку праці. В рамках даної спеціальності можливе також навчання на заочному відділенні за освітньою програмою «Соціальна робота», яка передбачає поглиблене вивчення інноваційних методик.

Фінанси, банківська справа і страхування. Оцінка майна, а також супровід банківських та страхових операцій – цікаве і перспективне заняття. Якщо ви працюєте у фінансовій організації на посаді адміністратора або секретаря, заочне навчання відкриє вам шлях до роботи оцінювачем, банківським працівником, фахівцем з цінних паперів, страховим агентом. Додаткові знання ви можете отримати в межах освітніх програм “Банківська справа та страхування” “Бухгалтерський облік”, “Фінанси”

Навчання без відриву від виробництва дозволить застосувати отримані знання на практиці в тому ж місці, де студент працює, від чого виграють усі сторони – і студент, і навчальний заклад, і підприємство.

Вступ на заочну форму навчання до коледжу Київського інституту бізнесу та технологій.

Ви готові до нас прийти, але не можете зважитися? Що б не залишилося питань, ми розповімо вам, як відбувається вступ до нашого навчального закладу.

zaochnoe2Для отримання попередньої консультації ви можете залишити електронну заявку на вступ на нашому сайті або зателефонувати за вказаним там телефоном. Адреси та телефони філій представлені на нашому сайті www.kibit.ua в розділі «Контакти». Співробітники приймальної комісії нададуть відповідь на всі ваші запитання з приводу вступу та вартості заочного навчання, а також допоможуть сформувати пакет документів для подання. Звертаємо вашу увагу, що в 2017 році в пакеті документів в обов’язковому порядку має бути присутня медична довідка форми «086У». Документи подаються в паперовій формі. Для тих, хто вступає з двома сертифікатами ЗНО 2017 або 2016 року, можлива подача електронної заявки.

Вступні іспити на заочне відділення здаються в формі тестів після подачі відповідного пакету документів. Залежно від спеціальності, на якій ви бажаєте вчитися, для вас буде сформований пакет вступних тестів з двох предметів. З графіком прийому документів та розкладом вступних іспитів ви можете ознайомитися тут.

Після оголошення рейтингових списків відбувається особиста подача оригіналів документів та зарахування вступника. Строки виконання умов для зарахування (пред’явлення оригіналів) встановлені правилами прийому до коледжу.

У всіх своїх філіях економіко-технологічним коледжем КІБіТ здійснюється набір на заочне навчання – Київ, Житомир, Вінниця та Умань виступають  активними учасниками вступної компанії.

Увага!!!Якщо ви проживаєте в не у Києві, а в Житомирі, Вінниці або Умані, для отримання відповідної інформації, звертайтеся безпосередньо до філії Київського інституту бізнесу і технологій в вашому місті!

Бажаєте здобути середню спеціальну освіту заочно? Не нудьгуйте, а до КІБіТ телефонуйте!