Яким повинен бути «REAL Entrepreneur»?

enterpreneurУ ХХІ столітті реалізувати власний проект не означає зайняти грошей, купити товар та відкрити «фірму» з продажу «чогось». Глобалізаційні процеси та розвиток технологій пред’являють до ринку товарів і послуг нові вимоги, що стимулює зростання конкуренції. Кінцева мета сучасного підприємця – створення «довгограючого» перспективного проекту та залучення інвестицій. «Entrepreneurship» – американська стратегія навчання бізнесу, покликана сформувати справжнього підприємця ( «REAL Entrepreneur») високого рівня кваліфікації, який буде володіти всіма необхідними навичками, що б зайняти гідне місце в обраній ним сфері діяльності.

REALьні вміння справжнього ENTERPRENEUR.

Навчальні заклади в багатьох містах України надають послуги в сфері бізнес освіти – Києві, Харкові, Львові, Одесі enterpreneur2і т.д. Перш, ніж обрати місце для навчання, визначте – чи зможуть вас навчити знанням та навичкам, актуальним не в уявній «книжкової країні», а «тут і зараз»? Давайте розберемося, що є характерним для підприємця технократичної епохи.

Знання складових управління системами. Кожен проект передбачає наявність структурних підрозділів та певних напрямків розвитку, будь то невелика організація або корпорація. Інститут підприємництва, що поважає свою репутацію, повинен навчити свого випускника вмінню розбиратися в «хитросплетінні» організаційних процесів ввіреного йому підприємства, незалежно від розміру та сфери його діяльності.

Розуміння вибору інструментів управління. Залежно від специфіки організації бізнесу (сфера діяльності, кількість співробітників, ділові партнери і т.д.), а також від соціально-економічної ситуації в країні і в світі, гарний керівник компанії повинен вміти визначати відповідну стратегію управління. Адже те, що є добрим для дому моделей, може виявитися абсолютно неефективним для заводу із виробництва пластмаси.

Навички оптимізації бізнес процесів. Хто сказав, що для вміння продавати не потрібно спеціальної освіти? Для бізнесу дуже важливо вміти підвищити ефективність продажів за рахунок раціонального планування та організації виробництва із використанням всіх технологічних новинок та правильного перерозподілу посадових обов’язків.

Знання законодавчих основ побудови бізнесу. Що б стати успішним, підприємство повинно стабільно працювати протягом довгих років. «REAL Entrepreneur» зневажає «тіньові» схеми та прагне побудувати свій бізнес абсолютно законно, незалежно від хабарів та відкупних. Вища бізнес освіта включає в себе вивчення податкового кодексу та інших нормативно-правових актів, що регулюють підприємницьку діяльність.

Навички самоконтролю і самоорганізації. Робота «на себе» не знає вихідних та свят. Що б підвищити ефективність роботи компанії, потрібно весь час тримати руку «на пульсі» – вміти правильно розпоряджатися своїм часом, постійно контролювати діяльність підприємства та мотивувати співробітників на продуктивну роботу. Підприємницька освіта передбачає навчання тайм менеджменту, а також професійний розвиток шляхом участі в тренінгах особистісного зростання.

Уміння використовувати спеціалізовані IT продукти. Сучасне програмне забезпечення покликане розширити можливості управління підприємством та поліпшити сам процес виробництва і роботу з персоналом. Що б не втратити жодного папірця та не упустити жодного вигідного контракту, підприємець ХХI століття повинен вміти працювати із програмами з документообігу (1С, M.E.Doc) а також використовувати різні CRM системи (Bitrix, Trimetrics, LiraX і т.д.) для складання бізнес-плану та організації самого робочого процесу.

Вища бізнес освіта сприяє формуванню професійних та особистісних компетенцій, а також розвитку лідерських якостей майбутнього підприємця, що явно висуне його вперед тапоставить «на голову вище» своїх колег самоучок.

ENTERPRENEUR – професія чи покликання?

enterpreneur1Організувати власну справу – мрія багатьох. Але не обов’язково вкладати свій власний капітал та ставати засновником і директором в одній особі. Реалізація власного проекту можлива також в рамках діяльності компанії, якщо працювати на відповідній посаді. Так ким же зможуть працювати професіонали, які здобули бізнес освіту?

Виконавчий директор. Керувати підприємством може лише людина із чудовими організаторськими здібностями, яка добре розбирається у вітчизняній та світовій економіці, відчуває себе як «риба у воді» в торгово-ринкових відносинах та вміє підтримувати робочий настрій в колективі. Інститут бізнес освіти готує професійних директорів, готових привести компанію до вершин успіху.

Комерційний директор. Той, хто комплексно керує закупівлями, продажами, логістикою та маркетингом, по праву вважається «мозком» компанії. Хто бажає контролювати всі операції підприємства, не шукає, де вчитися на економіста, а задає собі питання: «Де вчитися на бізнесмена?». Адже для управління грошовими коштами організації потрібно бути не тільки хорошим професіоналом, а й ініціативним лідером, який вміє ризикувати та нести відповідальність за своє рішення.

Менеджер із персоналу. Девіз «Кадри вирішують все!» Не втрачає своєї актуальності. Уміння управляти трудовим колективом підприємства – запорука його успіху та перспективи розвитку. Бажаєте стати висококваліфікованим HR та організовувати роботу співробітників великої компанії? Ви зможете гарантовано отримати дану кваліфікацію після закінчення інституту або коледжу підприємництва.

Менеджер із реклами. Недостатньо виготовити якісний продукт, потрібно ще вміти його продати. Правильно організована рекламна кампанія – гарантія перевиконання плану продажів. А правильно підібраний фахівець із реклами – запорука розвитку підприємства та його успішної роботи.

Менеджер із PR. Бажаєте залишитися «на вершині»? Заведіть у вашій організації посаду PR менеджера, професійне кредо якого буде «Актуальність! Нестандартність! Креативність!» Програма навчання підприємництву сприяє формуванню професіоналів із нестандартним рівнем мислення, здатним вдихнути до компанії нове життя.

Бренд менеджер. Кожна ділова одиниця прагне стати лідером в своїй сфері. Для успішної реалізації PR стратегії необхідно створити своє «обличчя» – бренд, з яким підприємство буде асоціюватися в сприйнятті споживачів. Як художник створює в своєму творі новий образ, що дає йому життя, так і бренд-менеджер створює торгову марку компанії, з якою вона проходить переможний шлях до вершин ринку. В рамках програми спеціальності «Бізнес» студенти та слухачі в обов’язковому порядку знайомляться із механізмом створення та грамотної «розкрутки» успішного бренду.

Менеджер проектів. Компанії, що активно розвиваються, не стоять на місці, а весь час освоюють перспективні predprinimatelсфери діяльності, відкривають нові напрямки та створюють різні проекти. Навчання підприємців передбачає випуск професіонала, здатного задумати та здійснити свій власний проект. Створення бізнес плану, залучення інвестицій, підбір персоналу, розподіл службових обов’язків – лише невеликий перелік із обов’язків, покладених на керівника нового напряму в діяльності фірми.

Стартап-менеджер. Грамотна розробка стратегії, а також початковий етап реалізації проекту – ключові моменти для його подальшого розвитку та функціонування. Запуск нового стартапу подібний появи дитини на світ і наскільки все вдало пройде, залежить лише від кваліфікації стартап-менеджера.

Освітня програма «Підприємництво» ( «Enterpreneurship») в Київському інституті бізнесу та технологій готує справжніх професіоналів, здатних керувати власним проектом, ставити глобальні цілі та розробляти стратегію їхньої реалізації.

Важливим етапом в становленні «REAL Entrepreneur» – сучасного керівника, який володіє великим багажем знань в сфері менеджменту, економіки та технологій, є бізнес навчання. Разом із освітою приходить вміння нестандартно мислити, а також проявляти свої організаторські здібності в умінні налагодити виробництво та мотивувати людей на ефективну роботу.

Бізнес освіта для дітей? Київський інститут бізнесу та технологій підтримує вибір сучасних батьків! Вступайте на програму «Enterpreneurship» та станьте лідером в усьому!