Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан прочитав лекцію для студентів КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїНадзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан прочитав лекцію для студентів КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологій продовжує здійснювати активну міжнародну діяльність, встановлюючи контакти із представниками посольств та іноземних державних установ. В рамках співробітництва Інституту із посольством Ісламської Республіки Пакистан КІБіТ відвідав Надзвичайний і Уповноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні пан Захід Мубашір Шейх, який прочитав для студентів лекцію англійською мовою.

Із самого початку пан Посол відмовився від послуг перекладача, виразивши впевненість, що майбутні випускники бізнес закладу КІБіТ, як і всі фахівці ХХІ століття, володіють міжнародною мовою. Пан Захід Мубашір Шейх  розповів про економічне та соціальне життя Пакистану, а також здійснив порівняльну характеристику окремих аспектів країн Ісламської Республіки Пакистан та України. Вся доповідь була просякнути духом щирості та патріотизму, що стало для молодого покоління чудовим прикладом любові до рідної країни.

В кінці лекції студенти отримали можливість задати різнопланові питання із сфери політики, економіки, бізнесу та іміджу, що торкалися як Пакистану і України, так і особистості самого пана Західа Мубашіра Шейха. На всі запитання майбутні співробітники бізнес сфери отримали вичерпні відповіді і залишилися дуже задоволені інформативним заходом.