Ілона Урдіна: Моє хобі – фотографія пов’язане із майбутньою професією психолога

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниІлона Урдіна: Моє хобі – фотографія пов’язане із майбутньою професією психолога

Рубрика «Знайомство із студентами» продовжує працювати! Вітаємо нашу гостю – майбутнього психолога та талановитого фотографа Ілону Урдіну, студентку 3 курсу спеціальності «Психологія»

Я дуже люблю весну – коли все розквітає, а навколо відчувається життя, душа співає і прокидається натхнення. В цей період подовжується світловий день і можна більше часу присвятити моєму захопленню – фотографії. Велика частина моїх фото пов’язана із природою. Мені подобається ловити моменти пробудження природи, перші ранкові промені сонця, яблуневий цвіт в садах навесні. Також я захоплююся стріт-фотографією, люблю ловити емоції людей. Завдання фотографа – розкрити саме ту «родзинку», яка є у кожного. І коли працюю із людьми, завжди враховую, що вдалі кадри з’являться не одразу, потрібно обов’язково поспілкуватися, зрозуміти, чим живе людина, що її надихає. Фотографування дає можливість більше розповісти про внутрішній світ людини. Хтось може поводити себе в житті як він звик, однак під час зйомки розкритися зовсім по-іншому. Або я просто надаю людині можливість показати, якою вона себе бачить, так би мовити візуалізую її внутрішній світ.

Моє хобі пов’язане із майбутньою професією – психологією. Я планую займатися консультуванням – підтримувати людей, направляти їх, давати можливість особистісно розвиватися. Мені хочеться дарувати відчуття, що все буде добре, допомагати досягати гармонії та внутрішнього спокою.

Заняття фотографією можна розглядати в якості практичного аспекту моєї майбутньої професії психолога. Фотографування допомагає давати людям нові сили, дарувати віру в себе. Людина дивиться на фото, і якщо воно вдале, стає задоволеною, а я в свою чергу відчуваю нові сили для натхнення. Також під час роботи я сама отримую психологічну розрядку, мені подобається реалізовувати свій творчий потенціал.

Чи збираюся я зв’язати із фотографією свою професійну діяльність? Звичайно, я відвожу фотозйомці велику роль в майбутньому, проте на першому плані у мене все ж таки психологія, хотілося б відкрити приватну практику. Будучи сучасною людиною, прекрасно розумію, що для відкриття свого кабінету мало бути кваліфікованим психологом – потрібно володіти підприємницькими якостями: фінансовою та комп’ютерною грамотністю, здатністю йти на ризик, умінням організовувати свій час. Саме тому після презентаційної лекції, присвяченій відкриттю «Start Up Академії» в КІБіТ, мене дуже зацікавив проект «Школа робототехніки» – виникло бажання навчитися розбиратися в технологіях та програмуванні, створити сайт із рекламою послуг, запустити ефективну PR кампанію.

Думаю, що не весь час я буду працювати одна. Коли бізнес буде налагоджений, і психологічний кабінет стане приносити прибуток, я зможу розширитися – з’являться партнери, співробітники, асистенти. Отримана в КІБіТ освіта дозволить підбирати кваліфікований персонал, адже ми вивчаємо багато дисциплін із області HR та talant managment (управління талантами).

Звичайно, заняття фотографією буде органічно вплетено в мою майбутню роботу практикуючого психолога. Яким чином? Припустимо, клієнт буде відчувати потребу в створенні власного образу, тоді вдала фотосесія допоможе в цьому, як найкраще. Фотографування також може стати елементом однієї із психологічних практик, наприклад, частиною арт-терапії. Ну і знову ж таки, можливо я зможу застосовувати фотосесію в якості консультативної методики, як можливість розкрити людину із усіх боків,.

Також планую використовувати фотозйомку для рекламної кампанії свого майбутнього бізнесу. Вже зараз я знаходжу багатьох клієнтів спілкуючись із знайомими, веду сторінку в Instagram. Візуалізація – чудовий спосіб привернути увагу.

Хочу подякувати своїм одногрупникам за теплі відносини. У нас дуже дружня група – кожен готовий допомогти іншому, день в інституті завжди наповнений цікавим спілкуванням. Всі хлопці та дівчата чимось відрізняються, по-різному мислять і діють. Звичайно, кожен із нас вибере свій напрямок в психології. І я бажаю моїм товаришам завжди залишатися неповторними і незвичайними в своєму професійному розвитку, отримувати від цього радість і дарувати її людям.