Навчання фінансам в Умані – актуальність та затребуваність професії

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниНавчання фінансам в Умані – актуальність та затребуваність професії

Черкаська область завжди славилася не тільки врожайними землями, а й підприємливими людьми. Практика приватного підприємництва в Умані, одному з найзначніших міст Черкащини, має багаторічну традицію, завдяки якій в місті відкривається безліч великих та середніх компаній, і їх власники мають потребу в фахівцях із фінансів.

Погодьтеся, будь-який бізнес неможливий без продуманої фінансової стратегії. Розрахувати бюджет, визначити коефіцієнт ризику, прорахувати передбачувану суму прибутку – все це потрібно робити з максимальною точністю, інакше можна не розраховувати на стабільний прибуток. Тому фінансові спеціальності в Умані сьогодні набувають особливої ​​популярності. Філія Київського інституту бізнесу та технологій пропонує абітурієнтам отримати фінансову освіту сучасного зразка, яке дозволить стати конкурентоспроможним і отримати роботу своєї мрії. Що ж в наш час повинен знати і вміти грамотний фінансист?

Володіти актуальними фінансовими знаннями. Навчання на фінансових спеціальностях в Уманській філії Київського інституту бізнесу та технологій дозволяє отримати не тільки базові знання, а й бути в курсі всіх останніх фінансових новин – криптовалюта, хеджування ризиків, біржові котирування і т.д. У нашому інституті працюють викладачі із практичним досвідом роботи, які діляться із студентами інформацією про всі зміни у світовій та вітчизняній економіці в режимі реального часу.

Вміти вести баланс реального підприємства. Книжкові істини далеко не завжди є придатними для життя, тому Уманська філія КІБіТ приділяє велику увагу тренінговим та проектним методикам, коли студенти вчаться вирішувати кейси на прикладі реальних компаній, що які ведуть діяльність в їхньому рідному місті.

Використовувати сучасну digital продукцію. Спеціаліст із фінансів в Умані повинен вміти оптимізувати свою діяльність за допомогою різних комп’ютерних програм. Крім роботи з програмами Microsoft Excel, 1С та «M.E.Doc», студенти Інституту вчаться працювати з різними CRM системами – Bitrix24, One Box, Keeping CRM і т.д.

Знати економічну англійську. Україна – активний учасник світових економічних процесів, тому якщо здобувач розраховує отримати роботу в міжнародній компанії, без знання англійської мови йому ніяк не обійтися. В УФ КІБіТ студенти знайомляться із специфічною англійською термінологією, яка дозволяє активно працювати з бізнес-інформацією та вести ділові переговори на високому рівні.

Спеціаліст із фінансів в Умані: отримуємо освіту в інноваційному УВО!

Більшість навчальних закладів пропонують здобути освіту в рамках стандартних міністерських спеціальностей та будують свої навчальні плани, виходячи із загальноосвітніх рекомендацій. Користуючись правом автономії закладів вищої освіти, наданих в рамках програми Erasmus, Уманська філія Київського інституту бізнесу та технологій розробила унікальні освітні програми, на 50% складаються з практично-орієнтованих навчальних курсів.

Фінансові спеціальності в Уманській філії КІБіТ представлені освітніми програмами: «Економіка і фінанси підприємств», «Облік, аудит та оподаткування», «Цифрова економіка». Незалежно від обраної програми ви зможете:

  • Взяти участь в тренінгах, майстер-класах та фокус-групах, спрямованих на розвиток професійних якостей фінансиста
  • Засвоїти спеціалізоване програмне забезпечення
  • Отримати перший досвід роботи під час проходження практики (райадміністрація, «Велмарт», «Комфорт», «Епіцентр» і т.д.)
  • Вивчити економічну англійську
  • Отримати міжнародний сертифікат CAP / CIPA

Фінансові спеціальності в Умані користуються великою популярністю і пропонуються багатьма навчальними закладами. Однак мало де можна зустріти можливість розробити фінансову модель власного бізнес-проекту, який зможе стати відмінним стартом для майбутньої кар’єри. Навчання в Умані, у філії Київського інституту бізнесу та технологій дає можливість ознайомитися з регіональною специфікою ринку та оцінити ступінь потенційного ризику майбутнього підприємства на практиці.

Якщо ви вже є співробітником фінансової сфери, однак відчуваєте, що ваші знання частково застаріли та бажаєте засвоїти новий функціонал, в КІБіТ передбачено навчання фінансам в Умані на другій вищій освіті. Знання актуальних тенденцій фінансового ринку, відкриття сучасних інвестиційних механізмів, засвоєння спеціалізованих комп’ютерних програм розпочне в кар’єрі нову сторінку та підніме вас на вищий щабель.

Уманська філія Київського інституту бізнесу та технологій оголошує набір абітурієнтів на денну та заочну форму навчання! Для отримання детальної інформації про правила вступу звертайтеся в приймальну комісію за адресою м Умань, пров. Тихий, 2. або телефонуйте за телефоном +38 (050) 411 65 48. Ми відповімо на всі ваші запитання і докладно розповімо, як правильно оформити документи. Ласкаво просимо в КІБіТ в Умані!