Заочна освіта в КІБіТ: як ефективно поєднати роботу та навчання

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЗаочна освіта в КІБіТ: як ефективно поєднати роботу та навчання

Заочна форма навчання є оптимальним варіантом отримання вищої освіти для людей із повною зайнятістю, які бажають підвищити свій професійний рівень. Однак лише від навчального закладу залежить, чи зможете ви здобути необхідні для кар’єрного зростання навички та вміння, або витратите даремно час і гроші. Обраний вами інститут повинен бути сучасним, інноваційним та практичним.

Київський інститут бізнесу та технологій проводить активний набір вступників на навчання на заочному відділенні. Наш навчальний заклад здійснює підготовку кадрів для роботи в бізнес секторі, і відповідно орієнтований на надання актуальних та сучасних знань. У чому ж полягають переваги та перспективи КІБіТ для амбітних вступників?

Правильно обрана програма навчання

Якщо ви вирішили доповнити вже наявну спеціальну середню освіту новими знаннями та навичками, то точно знаєте, чого саме не вистачає, і чому потрібно навчитися. Головне – це обирати правильний навчальний курс, який ліквідує нестачу знань та вмінь.

Освітні програми Київського інституту бізнесу та технологій на 70% складаються із практично орієнтованих бізнес дисциплін, і надають не лише теоретичні знання, але й конкретні відповіді на актуальні запити.

Навчання без відриву від виробництва

Гарна робота на дорозі не валяється, і якщо ви успішно працюєте, але бажаєте навчитися чомусь новому, краще обрати компромісний варіант із мінімальною присутністю на лекціях.

Організація навчального процесу в Київському інституті бізнесу та технологій передбачає гнучке дистанційне навчання із короткостроковими викликами на сесію, що дозволяє успішно поєднувати роботу та навчання.

Навчальний заклад із зручним графіком сесій

Фраза «підприємство зобов’язане відпустити на сесію» звучить законно із точки зору норм, однак наскільки буде комфортно самому співробітнику передавати справи на дві-три тижні двічі на рік, а потім довго та наполегливо виправляти чужі помилки?

Серед інших форм навчання Київський інститут бізнесу та технологій практикує модульну систему, коли слухачі приїжджають на навчання раз на місяць на кілька днів, що є безболісним як для підприємства, так і для самого студента.

Практика на роботі

Невисоко оцінюються знання, які випускник не може застосувати. Якщо отримана на лекції інформація не буде відповідним чином оброблена та поєднана із реальною виробничою практикою, вона залишиться беззмістовною крижаною купою, яка рано чи пізно розтане.

Навчання на заочному відділенні у КІБіТ дозволяє не лише отримувати теоретичні знання, але й застосовувати їх на практиці на робочому місці одразу по закінченню сесії, що буде сприяти їхньому миттєвому закріпленню та подальшій систематизації.

Ефективний розподіл часових ресурсів

Студент стаціонару змушений присвячувати навчанню більшу частину життя, тому часу на родину або роботу практично не залишається. Яке вже тут особисте життя, коли кожен день заповнений домашніми завданнями?

Відсутність щоденних домашніх завдань дозволяє слухачеві заочного відділення КІБіТ самому визначати час, коли він зможе виконувати самостійну роботу, виходячи з індивідуального розкладу. В один день можна попрацювати інтенсивніше, інший присвятити особистим питанням, на третій зробити невелику частину завдань – варіантів є багато, і всі вони піддаються організації часу.

Сильна мотивація

Якщо навчання на денному відділенні іноді дозволяє не працювати на повну силу, то студент заочного відділення повинен добре розуміти, чому і навіщо він прийшов вчитися, та докласти максимум зусиль для досягнення успіху.

Викладацький склад Київського інституту бізнесу та технологій проводить постійну роботу із мотивацією студентів як на рівні формування підприємницьких навичок (робота із бізнес проектами слухачів), так і на рівні тренінгів особистісного зростання.

Складання індивідуальної траєкторії здачі

Іноді виклик на сесію може збігтися із міжнародним відрядженням чи раптовою хворобою, проте вчити та здавати то все одно потрібно! І при цьому зовсім не хочеться залежати від «гарного настрою» методистів та викладачів або просиджувати під кабінетами у робочий час.

Деканат КІБіТ складає для боржників індивідуальну траєкторію навчання, яка базується на чіткому графіку перездач, що дозволяє студенту у максимально короткий термін наздогнати своїх одногрупників.

Максимальна оптимізація навчального процесу

Контрольні, самостійні, практичні, лабораторні, реферати, доповіді – які тільки види робіт не виконують сучасні студенти! Іноді бідолашним хлопцям та дівчатам необхідно цілий семестр розбиратися, скільки балів та за яку роботу можна отримати і яким чином все це буде відображено на іспиті.

Адміністрація КІБіТ чудово обізнана про труднощі та специфіку сучасного навчання, тому побудувала навчальний процес відповідно до актуальних трендів європейської освіти, яка передбачає мінімум змістовних завдань для самостійної роботи, які мають високий рівень практичної ефективності.

Використання digital технологій

Питання онлайн-навчання завжди є актуальним для студентів-заочників, адже для самостійної роботи завжди дається багато завдань, і оцінити кожного студента за одну-дві пари просто неможливо. А питання консультацій та додаткових завдань залишається зовсім невирішеним, якщо немає віртуальної зв’язку із викладачем.

Обов’язковою вимогою адміністрації КІБіТ до викладацького складу є використання онлайн-платформи Google Class, де студенти можуть отримувати матеріали та завдання, прикріплювати відповіді і ставити уточнюючі питання. Платформа Google Class виключає суб’єктивний фактор із процесу навчання так, як підсумковий бал дорівнює сумі виконаних завдань та підраховується як середнє арифметичне.

Розробка проектів

Часто складність навчання на приватного підприємця полягає у відсутності у студентів реальних проектів, адже є різниця, коли відкриваєш абстрактне підприємство на папері, і коли реалізуєш власний бізнес «під ключ».

Одним із провідних напрямків КІБіТ є підготовка підприємців в рамках освітньої програми Enterpreneurship ( «Підприємництво»), яка передбачає формування професійних навичків (а також гнучких навичків soft skills), розробку проекту та подальшу зустріч з інвесторами. Також коучі та ментори Інституту можуть допомогти довести проект до етапу реалізації або надати рекомендації щодо поліпшення готового бізнесу самого студента.

Робота на міжнародному рівні

В епоху Глобалізації багато фахівців орієнтовані на роботу в міжнародних компаніях, де є можливість реалізувати себе повною мірою і отримувати конкурентоспроможну заробітну плату. І тут для більшості випускників навчальних закладів існує єдиний шлях – резюме та співбесіди в незнайомих компаніях.

Однак існує й другий шлях – взяти участь в активній міжнародній діяльності КІБіТ, яка проявляється у відкритих лекціях представників іноземних компаній, підписанні договорів про співпрацю із суб’єктами міжнародної економічної діяльності, а також участі в міжнародних конференціях, конгресах, форумах.

Установка на саморозвиток

Освіта, отримана «для галочки» довгострокової користі не принесе. Сучасний напіврозпад знань становить понад 50%, і якщо їх не оновлювати, отримані в аудиторії знання можуть застаріти вже через кілька місяців,.

Однією з базових цінностей Київського інституту бізнесу та технологій є орієнтація на принцип «Life long learning» (навчання протягом усього життя), що має на увазі формування різнопланових навичок та компетенцій, які обумовлюють безперервний саморозвиток.

Київський інститут бізнесу та технологій оголошує про додаткову сесію набору на інноваційні освітні програми Інституту, в рамках яких ви зможете отримати актуальну та ефективну бізнес освіту! Подробиці ви зможете дізнатися на сайті kibit.edu.ua або за телефоном +38 (050) 3414242. Бажаєте вступити на заочне навчання і не знаєте куди? КІБіТ допоможе вам зробити правильний вибір!

Читайте також:

Плюси і мінуси заочного навчання