Вступ до магістратури КІБіТ без ЄВІ та ЄФВВ!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступ до магістратури КІБіТ без ЄВІ та ЄФВВ!

Важлива інформація для вступників до магістратури! Єдиний вступний іспит та Єдине фахове вступне  випробування не є обов’язковими умовами для вступу до Київського інституту бізнесу та технологій! За наявності магістерського диплому, виданого іншим закладом вищої освіти, ви можете вступити до нашого закладу за результатами внутрішніх випробувань.

Київський інститут бізнесу та технологій здійснює набір за спеціальністю «Економіка» терміном навчання 1 рік 6 місяців.

Умови вступу для випускників магістратури інших ЗВО:

• співбесіда з іноземної мови;
  • фахове випробування («Основи економіки»);
  • мотиваційний лист.

Під час навчання в магістратурі ви зможете поглибити свої знання із економіки та здобути нову спеціальність. В межах нашої освітньо-професійної програми ви вивчатимете предмети:

• економетрика;
  • макроекономіка (поглиблено);
  • мікроекономіка (поглиблено);
  • податкова політика;
  • фінансові ринки;
  • корпоративне управління;
  • управління ризиками;
  • система менеджменту якості (ISO 9000);
  • креативний менеджмент;
  • стратегічний менеджмент;
  • соціально-філософський аналіз економічної сфери;
  • цифрова економіка;
  • міжнародні фінанси;
  • інвестиційний аналіз.

Затребувана на ринку спеціальність надасть можливість зрушити кар’єру чи знайти нову роботу. Київський інституту бізнесу та технологій пропонує здобути інноваційну практично орієнтовану освіту та вивести своє життя на якісно новий рівень.

Додаткові консультації щодо термінів подачі документів та програми вступних випробувань  ви зможете отримати у приймальній комісії КІБіТ за телефоном +38(050)341-42-42.

Бажаєте досягти успіху та якісно змінити своє життя? Вступайте до КІБіТ і реалізовуйте свої плани!