Проблеми з прохідним балом НМТ? Вступай до Коледжу КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниПроблеми з прохідним балом НМТ? Вступай до Коледжу КІБіТ

Шановні вступники! Невдале складання національного мультипредметного тесту не означає, що ви позбавлені права отримати якісну освіту та стати грамотним фахівцем! Національний мультипредметний тест є непростим та відповідальним випробуванням, і не кожному вдається скласти його успішно. Причини цього можуть бути як об’єктивні, так і суб’єктивні, а саме:

• хвилювання;
  • недостатня концентрація;
  • перенесена хвороба;
  • сімейні та побутові обставини;
  • посттравматичний стресовий розлад.

Цей перелік можна продовжувати, проте результат однаковий – прохідний бал для вступу до закладу вищої освіти не набраний. Який може бути вихід?

Перша думка – краще підготуватися та успішно скласти наступного року. Проте чи варто чекати цілий рік? А якщо робота, родина чи інші обставини завадять покращити свій рівень знань і скласти тест успішно?

Київський інститут бізнесу та технологій запропонує найкращий вихід із ситуації – вступ до Фахового коледжу КІБіТ! Ви можете стати студентом наступних спеціальностей:

• Менеджмент (термін навчання – 2 роки 6 місяців).
  • Фінанси, банківська справа та страхування (термін навчання – 1 рік 10 місяців).
  • Комп’ютерна інженерія (термін навчання – 2 роки 10 місяців).
  • Соціальна робота (термін навчання – 1 рік 10 місяців).

Увага! Умова вступу на всі спеціальності коледжу – мотиваційний лист!

Головні етапи вступної кампанії для випускників 11 класів.

1. Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів – з 3 липня 2023 року.
  2. Прийом заяв та документів:
  • Денне відділення – 10 липня – 9 серпня 2023 року.
  • Заочне відділення – 1 вересня – 13 вересня 2023 року.
  • Додатковий набір – 1 листопада – 14 листопада 2023 року.
  1. Оприлюднення рейтингового списку:
  • Денне відділення – 11 серпня 2023 року.
  • Заочне відділення – 18 вересня 2023 року.
  • Додатковий набір – 17 листопада 2023 року.
  1. Виконання умов до зарахування (пред’явлення оригіналів):
  • Денне відділення – 18 серпня 2023 року
  • Заочне відділення – 21 вересня 2023 року
  • Додатковий набір – 21 листопада 2023 року
  1. Терміни зарахування:
  • Денне відділення – ї21 серпня 2023 року
  • Заочне відділення – 22 вересня 2023 року
  • Додатковий набір – 22 листопада 2023 року
  • Додаткове зарахування – 30 листопада 2023 року

Документи для вступу:

• Документ, що посвідчує особу
  • Військово-обліковий документ (у військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення, а у призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць), крім випадків, передбачених законодавством;
  • Мотиваційний лист
  • Документ про раніше здобутий освітній рівень (для випускників 11 класів – свідоцтво про повну загальну середню освіту та додаток до нього)

Фаховий коледж Київського інституту бізнесу та технологій запрошує вас на навчання за затребуваними на ринку праці спеціальностями з подальшою перспективою продовження навчання в Інституті. За більш детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії КІБіТ за телефоном +38(050)341-42-42.

Фаховий коледж КІБіТ чекає на вас!