Успішне закінчення навчального року: підведення підсумків колективом КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїУспішне закінчення навчального року: підведення підсумків колективом КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологій вже давно має репутацію закладу, здатного гідно відповісти на будь-які виклики. Навчальний рік 2022/2023 зміг остаточно це підтвердити, адже війна дала небачені досі випробування, які колектив КІБіТ гідно витримав. Вимушена еміграція здобувачів, повітряні загрози, відключення енергопостачання  не змогли зламати працьовиту та злагоджену команду Інституту, і у підсумку навчальний рік виявився продуктивним та ефективним!

Адміністрація та науково-педагогічні працівники КІБіТ провели свою фінальну зустріч для підведення підсумків навчального року в останній день червня. Колектив привітав ректорку Олену Вячеславівну Яковлеву та щиро подякував за підтримку всіх викладачів та студентів у такі нелегкі часи.

Олена Вячеславівна у своєму виступі відмітила, що в цьому році КІБіТ виконав не лише навчальну, але і гуманітарну функцію. Дуже важливо, що студенти відчули підтримку і не залишилися одинокими в ці страшні часи. Очне навчання, яке не переривалося жодного дня, спілкування у «коворкінгу», щорічна наукова конференція – все це надало можливість нашим здобувачам проявити себе активними студентами та перспективними науковцями.

Пані ректорка також відмітила персональними подяками найбільш активних та сумлінних працівників Інституту 2022/2023 року і побажала всім подальших успіхів та нових досягнень.

Під час зустрічі також було сказано немало слів вдячності та підтримки від представників колективу.

Вітаємо всіх працівників та здобувачів Київського інституту бізнесу та технологій із успішним завершенням навчального року! Ми непереможні! Слава Україні!