Візит майбутніх психологів до центру реабілітації та нейротерапії  «А-KID»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВізит майбутніх психологів до центру реабілітації та нейротерапії  «А-KID»

Наші хлопці та дівчата є старанними студентами, які не лише ведуть активний спосіб життя, але і роблять все для здобуття професійних  практичних навичків. До Дня психічного здоровя майбутні соціальні робітники та психологи відвідали центр реабілітації та нейротерапії «А.KID». В межах підготовки до тижня науки КІБіТ, який відбудеться у листопаді, першокурсники коледжу змогли ознайомитися із роботою реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами та отримати уявлення про фахові організації, які надають психологічні послуги.

Колектив «A-KID» – команда висококласних фахівців, які своєю роботою максимально сприяють адаптації дітей із особливими потребами. Центр «A-KID» – це комфортний простір, де знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини та роблять все можливе для розвитку її унікальних здібностей.

Майбутні соціальні робітники та психологи не лише змогли побачити обладнання та матеріали, яке використовують співробітники,  але і поспілкуватися із директоркою центру Оленою Орестівною.

Пані Олена у форматі міні-лекції презентувала роботу центру та розповіла більш детально про основні напрямки його діяльності. Психокорекція та адаптація до навколишнього середовища дітей з освітніми потребами вимагає комплексного підходу, який включає в себе нейрофізіологічні, нейропсихологічні, логопедичні та психокорекційні методики. Директорка відзначила, що клієнтами центру стають багато діток, постраждалих під час війни, яких лікують від неврозів та нейропсихічних розладів.

Першокурсники спеціальності «Соціальна робота» та «Психологія» не лише дізналися про методики роботи із дітьми, які мають нервові та психологічні розлади. Для них також була здійснена наочна демонстрація роботи мозку після акуботравми (контузії). У процесі спілкування розвіяно багато міфів про психічне здоров’я, зокрема, що хвороби можна «перерости», залишивши без відповідно професійного супроводу.

В кінці зустрічі наші здобувачі освіти поставили актуальні і цікаві питання. Володимир Дорош зацікавився рекомендаціями фахівців центру для майбутніх фахівців щодо здобуття більше ефективної практичної підготовки. Вероніка Конончук поставила питання щодо особливостей перебігу процесу реабілітації. Ну а Іванна Терещенко зацікавилася саме специфікою роботи в «A-KID» і спитала, які навички потрібні для роботи в організації.

Бажаємо нашим майбутнім випускникам зробити успішну кар’єру та  якомога більше сприяти збереженню психічного здоров’я всіх дорослих і дітей!