Тренінг «Управління власним капіталом»: як правильно розподіляти бюджет?

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїТренінг «Управління власним капіталом»: як правильно розподіляти бюджет?

Підприємництво є складною і багаторівневою діяльністю, що включає в себе багато аспектів і нюансів, які неможливо опанувати виключно на власному досвіді. Підприємцями не народжуються, на підприємців навчаються. І саме Київський інституту бізнесу та технологій вже довгі роки залишається лідером бізнес освіти та майданчиком підготовки підприємницьких кадрів.

Важливим напрямком підготовки КІБіТ є навчання  на бакалавраті за освітніми програмами «Менеджмент», «Підприємництво», «Психологія бізнесу» та у магістратурі за спеціальністю «Економіка». Здобувачі освіти вступають до Інституту із запитом навчитися якісному підприємництву і отримати можливість розширити власний бізнес за допомогою здобутих знань та навичок.

Одним із важливих навичків є вміння робити правильні інвестиції та здійснювати ефективне планування фінансових операцій. З метою поліпшення даних навичків керівництво Інституту організувало тренінг «Управління власним капіталом». Під керівництвом коуча, відомого фінансиста Любомира Остапова магістранти та бакалаври старших курсів КІБіТ перевірили свої вміння управляти власним капіталом під час тематичної ігри «Cash flow», де вони змогли:

• отримати навички управління фінансами, а також збереження і примноження капіталу;
  • здобути навички планування на стратегічному, тактичному та операційному рівнях;
  • отримати досвід залучення інвестицій до своїх проєктів;
  • усвідомити свої сильні сторони як підприємця та знайти шляхи подолання недоліків.

Під час тренінгу всі учасники ретельно «прокачали» здобуті вміння управляти власним капіталом та здійснювати вигідні інвестиції.

Бажаємо нашим здобувачам освіти подальшого професійного розвитку та вдосконалення, а також успішного застосування здобутих знань на практиці!