Святкуємо професійно! Інтелектуальна вікторина на День економіста

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїСвяткуємо професійно! Інтелектуальна вікторина на День економіста

З прадавніх часів найуспішнішими суб’єктами товарно-грошових відносин були ті, хто не лише заробляв і витрачав гроші, але і вивчав та розраховував, як це правильно зробити. Сьогодні професія економіста залишається  однією із найбільш престижних та затребуваних, як і в «чистому вигляді» (робота за профілем), так і у поєднання з іншими професіями (менеджера, психолога, фахівця IT-сфери і т.д.).

Одним із пріоритетних напрямків підготовки Київського інституту бізнесу та технологій є саме економічний напрямок, представлений в межах бакалаврських освітніх програм: «Менеджмент», «Підприємництво», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Психологія бізнесу». Додаткові знання та компетентності майбутні фахівці з економіки можуть отримати під час навчання на магістратурі на спеціальності «Економіка». То хіба міг заклад із такою потужною практичною підготовкою пропустити День економіста? КІБіТ відзначив цей знаменний день у форматі інтелектуальної вікторини!

Наші активні учасники поділилися на дві команди із назвами «Перша» та «Троєщина».

Склад команди «Троєщина»:

• Наумов Антон
  • Дорош Володимир
  • Гриченко Дмитро

Склад команди «Перша»:

• Брухно Нікіта
  • Киба Вікторія
  • Дерев’янко Емілія

Першим етапом конкурсу було пояснення запропонованих економічних термінів. Одна справа читати про інфляцію, ціни, кредит, капітал та інші базові економічні терміни на шпальтах газет, а зовсім друга – надати їм професійне пояснення. Проте учасників вікторини вже ніколи не стануть жертвами економічних шахраїв, адже зміст понять «дебет», «кредит» і «прибуток» стали для них прозоро зрозумілими.

Другим етапом стала гра «Elias» з економічним нахилом: пояснити економічний термін без його прямого згадування. Один з гравців команди пояснював, інші відгадували. Учасникам довелося проявити всю свою винахідливість, щоб пояснити простими словами такі складні терміни, як: «конкуренція», «ринкова економіка», «прибуток», «монополія», «рентабельність» та інші подібні за змістом слова. Варто відзначити вміння Емілії Деревянко чітко пояснити та донести основну ідею поняття. Завдяки своїй «душі» «Перша» команда змогла здобути перемогу та отримати головний приз – сертифікат BODO на відвідування квест-кімнати. Також всі учасники отримали м’ячики та значки КІБіТ.

Провідний викладач кафедри економіки КІБіТ Сергій Миколайович Чімишенко відзначив, що команди вели конкурентну боротьбу на рівних, проте вміння доносити ідеї простими словами стало вирішальним фактором у здобутті виграшу. Про що і свідчить пам’ятати всім майбутнім фахівцям – потрібно не лише знати «Як робити?», але і вміти доступно пояснити.

Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій вітає всіх колег та здобувачів освіти із Днем економіста та бажає мати шалені успішні прибутки у всіх життєвих ситуаціях!