Київський інститут бізнесу та технологійНовиниУманській філії Київського інституту бізнесу та технологій виповнилося 15 років!

Навесні 2018 року Уманська філія  Київського інституту бізнесу та технологій відсвяткувала 15- річчя з початку свого заснування. Привітати ювілярів із знаменною подією прийшли представники  Уманської міської ради, почесні випускники, викладачі та адміністрація КІБіТ,  а також батьки студентів та потенційні вступники.

Захід розпочався із урочистої частини – керівник філіалу Оксана Кокоріна привітала гостей  та розповіла про досягнення філіалу за 15 років роботи:

• понад 2500 випускників – менеджерів, фінансистів, бухгалтерів, аудиторів, бізнес-психологів;
  • власна школа наукових досліджень – за останні роки було опубліковано понад 130 наукових статей;
  • реалізація інноваційних бізнес-проектів в аграрній, технологічній та управлінській сферах регіону;
  • забезпечення кваліфікованими кадрами державні структури м.Умань та приватний сектор економіки міста.

Щиро поздоровила УФ КІБіТ із 15-річним ювілеєм та зачитала привітальну грамоту від міського голови Цебрія Олександра Володимировича керівник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко. «Саме таку молодь – активну, цілеспрямовану та всебічно талановиту виховує Уманська філія КІБіТ. Ми чекаємо на нове покоління підприємців та фахівців задля подальшого розвитку нашого регіону»,- відзначила у своїй промові пані Наталія.

З побажаннями студентам і викладачам професійного розвитку та нових досягнень у вітчизняному та міжнародному бізнесі  приєдналася до привітань представник центрального офісу КІБіТ – Оксана Алієва, яка розповіла про стратегічні цілі та плани розвитку Інституту. «КІБіТ є стартовим майданчиком для студентів, які обрали для себе шлях кар`єрного успіху та особистісний розвиток. Наша місія – сформувати підприємницьку екосистему країни, об`єднавши зусилля та потенціал реального бізнесу, педагогів – практиків, наукові розробки та сучасні інноваційні інструменти та ідеї. Ми пишаємося тим, що кожен другий випускник КІБіТ відкриває власний бізнес, або очолює керівні посади успішних підприємств України», – наголосила пані Оксана.

Урочисте привітання підготував також музичний ансамбль Інституту «Genius band», який лише за рік своєї діяльності сформував широкий репертуар та отримав досвід виступу на урочистих святах міжнародного значення. Під керівництвом незрівнянної Лілії Чалейчук гурт із Києва виконав композиції із репертуару світової класики та народні українські пісні.

Свято продовжили почесні випускники філії. Привітання депутата Уманської міської ради Олександра Миколайовича Штангея та генерального директора магазину техніки «Комфорт» Олександра Олексійовича  Хорольця були наповнені вдячністю КІБіТ за отримання якісної сучасної освіти, яка дала змогу реалізувати потенціал та зробити успішну кар’єру. Своє вітальне слово висловили і родичі студентів. Від імені всіх батьків виступила Тетяна Романівна Ярощук, яка подякувала адміністрації та викладачам Інституту за розуміння і тісну співпрацю у вихованні молоді.

На завершення заходу секретар приймальної комісії КІБіТ Тетяна Дехтяр провела профорієнтаційну роботу серед 100 вступників, які завітали на свято учбового закладу.

Відмітивши п’ятнадцятирічний ювілей, Уманська філія бізнесу та технологій не зупиняється на досягнутому, а продовжує наполегливо працювати в різних напрямах розвитку. В найближчий рік філія планує:

• Провести набір до Інституту на навчання за інноваційними освітніми програмами:  «Економіка та фінанси підприємств», «Облік, аудит і оподаткування», «Підприємництво», «Менеджмент організацій»
  • Оголошено набір до Коледжу на освітні програми: «Операційний менеджмент», «Фінанси», «Бухгалтерський облік», «Банківська справа та страхування»
  • Розширити співробітництво із провідними підприємствами Черкаської області із метою організації студентської практики
  • Стати учасниками міжнародного студентського стажування в Білоруському державному технічному університеті
  • Активізувати впровадження digital технологій в навчальний процес (Google Classroom)

Ми щиро вітаємо Уманську філію Київського інституту бізнесу та технологій із 15-річним ювілеєм та бажаємо сталого розвитку і подальших успіхів!

Уманська філія Київського інституту бізнесу та технологій оголошує набір вступників на денну та заочну форму навчання! Для отримання детальної інформації про правила вступу звертайтеся в приймальну комісію за адресою м Умань, пров. Тихий, 2. або телефонуйте за телефоном +38 (050) 411 65 48. Ми відповімо на всі ваші запитання і докладно розповімо, як правильно оформити документи. Ласкаво просимо до КІБіТ в Умані!