Вчимося підписуватися правильно: майстер-клас «Підпис ділової людини» в УФ КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВчимося підписуватися правильно: майстер-клас «Підпис ділової людини» в УФ КІБіТ

Для здійснення успішної діяльності в бізнес-структурах сучасного зразка, потрібно не тільки володіти глибокими професійними знаннями та мати ділову хватку, але і мати бездоганний імідж. І однією з головних його складових буде ваш підпис. Кілька рядків, накреслених на клаптику паперу, зможуть сказати про характер та особистість людини якщо не все, то дуже багато. З метою розширення професійних якостей студентів, адміністрація Уманської філії Київського інституту бізнесу та технологій вирішила провести майстер-клас із графології. Окрім історії виникнення цієї давньої науки, хлопців та дівчат познайомили із особливостями використання сучасних форм підпису документів, в тому числі електронних цифрових підписів та МАС-підписів. В результаті студенти отримали інформацію, як поліпшити свій підпис та зробити його відповідним своїм професійним та особистісним компетенціям.

Бажаємо нашим майбутнім фінансистам та менеджерам сформувати власний унікальний підпис успішного та компетентнісного професіонала! І пам’ятайте, що долю людини можна вирішити єдиним розчерком пера!