Участь викладачів КІБіТ у міжнародних конференціях: професор Тамара Ткач

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниУчасть викладачів КІБіТ у міжнародних конференціях: професор Тамара Ткач

конференция ткач2Викладачі Київського інституту бізнесу та технологій – активні учасники міжнародних форумів та конференцій. В межах євроінтеграційних процесів українські вчені беруть участь у спільних проектах із польськими науковими установами, навчальними закладами та організаціями.

В КІБіТ функціонує кафедра психології, яка має за предмет дослідження як загальні психологічні проблеми, так і проблеми із психології бізнесу. В рамках стратегії поглиблення українсько-польських відносин провідний викладач організаційної психології, професор Тамара Володимирівна Ткач взяла участь у двох міжнародних конференціях, присвяченим питанню співробітництва України та Польші в галузі економіки, соціальної та культурної політики

Пані професорка виступила з доповіддю «Розвиток капіталу людського і соціального: психологічні засади» на XVI міжнародній науковій конференції з циклу „Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy”, яка відбулася 21-22 вересня під гаслом „Instytucje dla zintegrowanego rozwoju”. У доповіді Тамара Ткач здійснила психологічний аналіз формування людського і соціального капіталу в країнах ЄС та Україні.

30 листопада 2017 року у Торгово-промисловій палаті України в Києві відбулася Міжнароднаконференция ткач конференція «Польща – ворота до Європи», на якій було піднято низкy питань в галузі економіки, права, науки, освіти і культури в світлі польсько-українських відносин. Серед учасників конференції можна відзначити виступи: відомого економіста України Андрія Новака (економічний огляд), професора В.Кирилюка (наука і бізнес), професора А.Ткача (інституціоналізація економіки), професора КІБіТ Т.Ткач (організаційна психологія), представника Європейської програми «Горизонт 2020» А.Ланковскіса з Латвії та ін.

Київський інститут бізнесу і технологій дякує професору Тамарі Володимирівні Ткач за змістовні і цікаві доповіді та гідну презентацію Інституту на міжнародних конференціях.