У світі мас-медіа або студенти КІБІТ на телеканалі «112 Україна»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїУ світі мас-медіа або студенти КІБІТ на телеканалі «112 Україна»

112 1Телебачення – важлива складова життя сучасної людини. Канал «112 Україна» відомий своїми актуальними та об’єктивними репортажами, а також професійними співробітниками і запрошеними гостями. Студенти КІБіТ отримали можливість побувати «за лаштунками» каналу і познайомитися з особливостями знімального процесу.

Кваліфікований екскурсовод Валентина провела для студентів екскурсію першим поверхом студії. У приміщенні, де знаходилася апаратура, хлопці та дівчата не тільки дізналися яким є знімальний процес «зсередини», але й поміряли відомі бронежилет та каску, які видаються всім співробітникам для зйомки в небезпечних місцях. Також екскурсовод докладно розповіла про процес гримування.

Наступним «об’єктом» відвідування був хол, де працювали журналісти, редактори та інші співробітники телеканалу. Студенти відзначили затишну атмосферу приміщення та продуктивну робочу обстановку. Там же на стіні знаходилася дошка, де проводиться статистика переглядів за віковими критеріями та регіонами.

У кожному приміщенні телеканалу відбувалися окремі фрагменти робочого процесу. Наприклад, один кабінет повністю присвячувався налаштуванню кольору картинки на екранах телевізорів у людей, деякі кабінети були призначені для відбору новин. Студенти не змогли безпосередньо відвідати приміщення, де знімають ефір новин (мовлення відбувається в режимі «24/7»), проте вони мали змогу спостерігати за процесом через скло.

Хлопці та дівчата були приємно здивовані високим рівнем технологічності, професійними навичками співробітників, а також багатофункціональної апаратурою.

Адміністрація КІБіТ висловлює подяку Грушко Наталії Іванівні за організацію екскурсії!