У спорті як і в бізнесі потрібна стратегія. КІБІТ ключовий пункт в моєму стратегічному алгоритмі.

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниКІБіТ у КиєвіУ спорті як і в бізнесі потрібна стратегія. КІБІТ ключовий пункт в моєму стратегічному алгоритмі.

У спорті як і в бізнесі потрібна стратегія. КІБІТ – ключовий пункт в моєму стратегічному алгоритмі.

Студент факультету  психологія Джамбулат Хоперія.

Я почав займатися пауерліфтингом у 13 років, зараз я багато чого досяг. Чемпіон світу, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, багатократний чемпіон Грузії і України. Я в складі збірної України з Богатирських ігор. 11 грудня в Харкові я посів третє місце і в березні 2017 поїду на Чемпіонат світу.

%d0%b4%d0%b6

Мало хто зі спортсменів встигає отримати гідну освіту, мало хто продовжує кар’єру і стає тренером. Я вчуся в КІБІТ за фахом Психологія. Вивчаю психологію бізнесу, особистості, вдосконалюю знання англійської мови. Я вдячний проректору КІБІТ Ірині Іванівні Загарніцкій, декану Віктору Володимировичу Гаркуші – вони мої наставники в навчанні. Як найсильніший – я допомагаю студентам з інших країн і завжди захищаю своїх друзів, та й я б без них не зміг. КІБІТ для мене острів на якому зберігаються і опікуються найголовніші людські цінності. Дружба, взаємопідтримка, вірність слову, чесність!

https://www.youtube.com/watch?v=SHArfLr1nfI