Студенти КІБіТ на виставці реклами REX 2017

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїСтуденти КІБіТ на виставці реклами REX 2017

Майбутнім підприємцям та співробітникам бізнес-сфери необхідно вміти відрізняти зерна від плевел, в даному випадку – реальність від фейків. «Просувати» свій товар за допомогою обманних рекламних трюків – невдала стратегія, розрахована, в кращому випадку, на короткочасну вигоду. Студенти Київського інституту бізнесу та технологій мали можливість ознайомитися із останніми новинками та актуальними трендами по справжньому ефективної реклами на XXI міжнародній виставці реклами REX 2017 (18.09. – 21.09), де 135 учасників з України, Італії, Казахстану, Китаю, Люксембургу, Польщі продемонстрували більш, ніж 200 брендів сувенірної продукції, корпоративної символіки, зовнішньої символіки, візуальних комунікацій, принт-технологій, handmade сувенірів і т.д.

Знаємо «Що?» і не знаємо «Як?». Популярні технології в рекламі.

rex5_oВикликати інтерес до своєї продукції – завдання не з простих, людину XXI століття, розбещену надлишком пропозицій, здивувати дуже складно. Сучасні рекламні агентства використовують різні способи, що б виділити саме свою пропозицію із безмежного океану різних послуг та товарів.

Принт-технології. Друк – важлива умова для створення рекламної продукції. Різні технології (сублімаційний друк, екосольвент, UF друк і т.д.) дозволяють друкувати різноманітну продукцію – флаєра, малюнки на футболках, чашках і канцтоварах, фотошпалери і т.д.

Світлодіодна реклама. Яскраві вогні прикрашають наше життя. Назва компанії або рекламний слоган, посилені яскравим підсвічуванням, привернуть увагу та піднімуть настрій, а там недалеко і до самої покупки.

Медіа стійки. У шаленому життєвому ритмі дуже рідко можна викроїти час сісти за комп’ютер, що б зробити замовлення. Медіа стійка допоможе вам отримати інформацію і замовити те, що вам потрібно, протягом 30 секунд.

Реклама на виробах із металу. Надійна реклама на металевих конструкціях дозволить ефективно рекламувати продукцію, що продається в якості виставкового зразка в офісних приміщеннях.

Тканинні візитки. Папір легко рветься та витирається, і є ризик втратити контакти важливих партнерів. Компанії із великим ім’ям обирають різні варіанти тканинних візиток, що відрізняються високою якістю та надійністю.

Технології – наріжний камінь рекламного бізнесу. У комбінації із ефектним дизайном, яскравою палітрою кольорів та якісними матеріалами вони здатні додати будь-якому рекламному продукту вигляд справжнього шедевра.

Функціональність на першому місці? Реклама в стилі «мінімалізм».

Останнім часом люди стали втомлюватися від великої кількості нав’язливих пропозицій. Рекламні проспекти, телевізійні блоки, промо журнали буквально переслідують нас всюди. Тренди сучасної реклами радять розміщувати рекламу компактно, але функціонально.

Коробочки і пакети для покупок. Безліч дрібниць, які не можуть бути на виду, потребують перенесення та зберігання. Покласти улюблену брошку в маленьку коробочку, або сходити в магазин із пакетом, де зображений логотип компанії – оптимальний спосіб нагадати про себе, не нав’язуючи свої послуги прямим чином.

Рамки на автомобільні номери. Перебуваючи в пробці, завжди будеш стежити за пересуванням машини, що стоїть перед тобою. Оформлення автомобільного номера в рамку з логотипом та контактами вашої компанії допоможе зацікавити у ваших послугах саме тих, хто їх найбільше потребує.

«Брендова» вода. Вгамувавши спрагу, ви одразу відчуєте наступне бажання – розглянути більш уважно зображений на етикетці бренд і ознайомитися із списком послуг, які дана компанія пропонує.

Голограми. Плівка невеликого розміру, що переливається, зможе послужити не тільки надійним захистом для упаковки товару, але і стане найкращою рекламою для його вмісту.

Брелки та таблички. Вхідні двері – те, чим ми користуємося щодня. Невелика табличка або брелок із ключами кожен день буде фокусувати вашу увагу на послугах зображеної на ній компанії.

Іноді маленьке та непомітне здатне залишити більше враження, ніж значний білборд або пістрява рекламна листівка. Оточити ненав’язливою турботою – кращий спосіб нагадати про себе (без ризику викликати роздратування) і отримати повне неприйняття.

Відпочинемо … і купимо? Рекламна сувенірна продукція.

Подарунки завжди пов’язані із чимось приємним. Один з напрямків рекламного бізнесу – виробництво сувенірівrex4_n

Новорічні прикраси. Ялинкові іграшки, композиції із свічкою, вітальні листівки – симпатичні та милі елементи новорічної і різдвяної обстановки. Яскравий святковий декор завжди наверне око потенційного покупця.

Майстерня листівок. Немає нічого більш оригінального, ніж красиво зроблена листівка. Якщо вкласти всю душу в дизайнерський твір, то завжди знайдеться відгук.

Магнітики. Засоби на холодильник – одне з популярних способів урізноманітнити наше життя та зробити інформацію більш доступною. Логотип компанії з невеликим слоганом легко поміститься на холодильнику, ненав’язливо нагадуючи про себе.

Виготовлення прапорів. Бренд завжди потребує ефектної презентації. Прапори та вимпела різних розмірів здатні стати символами компанії, якщо на них нанести відповідний логотип та рекламний слоган.

Ілюмінаційні гірлянди. Яскрава гірлянда з назвою бренду зможе надовго запам’ятатися звичайним людям, і викликати бажання купити товар, який вона зображує.

Звичайний сувенір може принести людині багато радості, та викликати бажання продовжити хороші враження. Перетворіть вашого потенційного клієнта в реального покупця, створивши у нього приємні асоціації.

Реклама майбутнього! Креативні інноваційні рішення.

На виставці були представлені технології, мало відомі в Україні, але застосування яких набирають стрімких обертів на ринку світових рекламних послуг. Давайте розглянемо більш детально, якими нестандартними способами можна залучити покупців.

Технологія Hype media. Знімні білборди займають багато простору і під них не завжди можуть підібрати відповідну площу. Рухомі об’ємні голографічні зображення виглядають під куполом торгового центру більш ефектно .

Додаток «Live Portrait». У ділових людей іноді не вистачає часу навіть для вивчення тексту на рекламних проспектах. Що може бути простіше, ніж навести свій гаджет на спеціальний значок, і через пару секунд побачити відеопрезентацію продукту.

Програма «Bon Sens». Для ефективного рекламного виробництва розроблена комп’ютерна програма, за допомогою якої можна контролювати управління підприємством, вести складський облік, відслідковувати цінову політику, контролювати виробництво та виконання плану продажів.

3D друк. Унікальна технологія, що дозволяє друкувати готові вироби (футболки, книги, чашки і т.д.) з передачею повноцінної гами кольорів. Варіант об’ємного друку не тільки заощадить час, витрачений на нанесення малюнка, але і виключить ризик пошкодження предмета, на який даний малюнок наноситься, адже багато матеріалів бувають дуже крихкими.

У період глобалізації велику цінність мають практичні знання та інноваційні рішення. Ніколи не варто зупинятися на місці, інакше є ризик стати посередністю, і оточуючі швидко втратять до вас інтерес.

Купуємо нові знання! Про що дізналися студенти Київського інституту бізнесу та технологій на виставці REX 2017.

rex6Всі компанії прагнуть розширити сферу своєї діяльності та залучити нових клієнтів. З кожним роком все складніше вибудовувати рекламну стратегію і знаходити ту «родзинку», якої немає у конкурентів. XXI міжнародна виставка реклами REX 2017 збагатила студентів КІБіТ знаннями в сфері рекламного бізнесу, а також дала уявленнях про нові технології, які використовуються в ній. Не був забутий і поведінковий фактор – спілкування з представниками компаній значно розширило коло ділових знайомств майбутніх підприємців, менеджерів, фінансистів, бухгалтерів, податківців, бізнес психологів. Також юні відвідувачі виставки мали можливість подивитися сферичне кіно, сфотографуватися біля справжнього німецького верстата 1938 року випуску і випити чашку смачної кави від друкарні «Wolf».

Київський інститут бізнесу та технологій закликає своїх студентів не бути відстаючими, а брати активну участь в бізнес заходах України. Адже всім потрібно  збагачуватися новими ідеями для подальшого ведення власного бізнесу або проекту. Пам’ятайте, виграє той, хто грає на випередження! Тримайте руку «на пульсі», і ваша компанія буде приречена на успіх!

Студенты КИБиТ на выставке рекламы REX 2017

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїСтуденти КІБіТ на виставці реклами REX 2017

Будущим предпринимателям и сотрудникам бизнес-сферы необходимо уметь отличать зёрна от плевел, в данном случае – реальность от фейков. «Продвигать» свой товар с помощью обманных рекламных трюков – неудачная стратегия, рассчитанная, в лучшем случае, на кратковременную выгоду. Студенты Киевского института бизнеса и технологий имели возможность познакомиться с последними новинками и актуальными трендами по настоящему эффективной рекламы на XXI международной выставке рекламы REX 2017 (18.09. – 21.09), где 135   участников с Украины, Италии, Казахстана, Китая, Люксембурга, Польши продемонстрировали более, чем 200 брендов сувенирной продукции, корпоративной символики, внешней символики, визуальных коммуникаций, принт-технологий, handmade  сувениров и т.д.

Знаем «Что?» но не знаем «Как?». Популярные технологии в рекламе.

rex5_oВызвать интерес к своей продукции – задача не из простых, человека XXI века, избалованного переизбытком предложений, удивить очень сложно. Современные рекламные агентства используют различные способы, что бы выделить именно своё предложение из безбрежного океана различных услуг и товаров.

Принт-технологии. Печать – важное условие для создания рекламной продукции.  Различные технологииублимационная печать, экосольвент,  UF печать и т.д.)  позволяют печатать разнообразную продукцию – флаера, рисунки на футболках, чашках и канцтоварах, фотообои и т.д.

Светодиодная реклама. Яркие огни украшают нашу жизнь. Название компании или рекламный слоган, усиленные яркой подсветкой, привлекут внимание  и поднимут настроение, а там  недалеко и до покупки.

Медиа стойки. В бешенном жизненном ритме очень редко можно выкроить время сесть за компьютер, что бы сделать заказ.  Медиа стойка поможет вам получить информацию и заказать то, что вам нужно в течение 30 секунд.  

Реклама на изделиях из металла. Надёжная реклама на металлических конструкциях позволит эффективно рекламировать продаваемую продукцию в качестве выставочного образца в офисных помещениях.

Тканевые визитки. Бумага легко рвётся и вытирается, и есть риск потерять контакты важных партнёров. Компании с большим именем предпочитают различные варианты тканевых визиток, отличающихся высоким качеством и надёжностью.

Технологии – краеугольный камень рекламного бизнеса. В комбинации с эффектным дизайном, яркой цветовой палитрой и качественными материалами они способны придать любому рекламному продукту вид настоящего шедевра.

Функциональность на первом месте? Реклама в стиле «минимализм».

В последнее время люди стали уставать от обилия навязчивых предложений. Рекламные проспекты, телевизионные блоки, промо журналы буквально преследуют нас повсюду. Тренды современной рекламы советуют размещать рекламу компактно, но функционально.

Коробочки и пакеты для покупок. Множество мелочей, которые не могут быть на виду, нуждаются в переноске и хранении. Положить любимую брошку в маленькую коробочку, или сходить в магазин с пакетом, где изображен логотип компании – оптимальный способ напомнить о себе, не навязывая свои услуги прямо.

Рамки на автомобильные номера. Находясь в пробке, всегда будешь следить за передвижением стоящей перед тобой машины. Оформление автомобильного номера в рамку с  логотипом и контактами вашей компании поможет заинтересовать в ваших услугах именно тех, кто в них больше всего нуждается.

«Брендовая» вода. Утолив жажду, вы сразу почувствуете следующее желание –  рассмотреть более внимательно бренд, изображённый на этикетке, и ознакомиться со списком услуг, предлагаемой данной компанией.

Голограммы. Переливающая пленка небольшого размера сможет послужить не только надёжной защитой для упаковки товара, но и станет лучшей рекламой для его содержимого.

Брелки и таблички. Входная дверь – то, чем мы пользуемся каждый день. Небольшая табличка или брелок с ключами каждый день будет фокусировать ваше внимание на услугах компании.

Иногда маленькое и незаметное способно оставить большее впечатление, чем внушительный билборд или пестрящая рекламная листовка. Окружить ненавязчивой заботой – лучший способ напомнить о себе, без риска вызвать раздражение и получить полное непринятие.

Отдохнём…и купим? Рекламная сувенирная продукция.

Подарки всегда связаны с чем-нибудь приятным. Одно из направлений рекламного бизнеса – производствоrex4_n сувениров

Новогодние украшения. Ёлочные игрушки, композиции со свечкой, поздравительные листовки – симпатичные и милые элементы новогодней и рождественской обстановки. Яркий праздничный декор всегда привлечёт глаз потенциального покупателя.

Мастерская открыток. Нет ничего более оригинального, чем красиво сделанная открытка. Если вложить всю душу в дизайнерское произведение, то всегда найдётся отклик.

Магнитики. Приспособления на холодильник – одно из популярных способов разнообразить нашу жизнь и сделать информацию более доступной. Логотип компании  с небольшим слоганом легко поместится на холодильнике, ненавязчиво напоминая о себе.

Изготовление флагов. Бренд всегда нуждается в эффектной презентации. Флаги и вымпела различных размеров способны стать символами компании, если на них нанести соответствующий логотип и рекламный слоган.

Иллюминационные гирлянды. Яркая гирлянда с названием бренда сможет надолго запомниться обывателям, и вызвать желание купить товар, который она изображает.

Обычный сувенир может принести человеку много радости, и вызвать желание продлить хорошие впечатления. Превратите вашего потенциального клиента в реального покупателя, создав у него приятные ассоциации.

Реклама будущего! Креативные инновационные решения.

На выставке были представлены технологии, мало известные в Украине, но набирающие стремительные обороты на рынке мировых рекламных услуг. Давайте рассмотрим более подробно, какими нестандартными способами можно привлечь покупателей.

Технология Hype media. Съемные билборды занимают много пространства и под них не всегда могут подобрать соответствующую площадь. Движущиеся объёмные голографические изображения эффектно смотрятся под куполом торгового центра.

Приложение «Live Portrait». У деловых людей иногда не хватает времени даже для изучения текста на рекламных проспектах. Что может быть проще, чем навести свой гаджет на специальный значок, и через пару секунд увидеть видеопрезентацию продукта.

Программа «Bon Sens». Для эффективного рекламного производства разработана компьютерная программа, с помощью которой можно контролировать управление предприятием, вести складской учёт, отслеживать ценовую политику, контролировать производство и выполнения плана продаж.

3D печать. Уникальная технология, позволяющая печатать готовые изделия (футболки, книги, чашки и т.д.) с передачей полноценной гаммы цветов. Вариант объёмной печати не только сэкономит время, потраченное на нанесение рисунка, но и исключит риск повреждения предмета, на который данный рисунок наносится, ведь многие материалы бывают очень хрупкими.

В период глобализации большую ценность имеют практические знания и инновационные решения. Никогда не стоит останавливаться на месте, иначе есть риск стать заурядным, и окружающие быстро потеряют к вам интерес.

Приобретаем новые знания! О чём узнали студенты Киевского института бизнеса и технологий на выставке REX 2017.

rex6Все компании стремятся расширить сферу своей деятельности и привлечь новых клиентов. С каждым годом всё сложнее выстраивать рекламную стратегию и находить ту «изюминку», которой нет у конкурентов. XXI международная выставка рекламы REX 2017 обогатила студентов КИБиТ знаниями в сфере рекламного бизнеса, а также дала представлениях о новых технологиях, используемых в ней. Не был забыт и поведенческий фактор – общение с представителями компаний значительно расширило круг деловых знакомств будущих предпринимателей, менеджеров, финансистов, бухгалтеров, специалистов по налогообложению, бизнес психологов. Также юные посетители выставки имели возможность посмотреть сферическое кино, сфотографироваться возле настоящего немецкого станка 1938 года выпуска и выпить чашку вкусного кофе от типографии «Wolf».

Киевский институт бизнеса и технологий призывает своих студентов не быть в рядах отстающих, а принимать активное участие в бизнес мероприятиях Украины. Следует обогащаться новыми идеями для последующего ведения собственного бизнеса или проекта. Помните, выигрывает тот, кто играет на опережение! Держите руку «на пульсе», и ваша компания будет обречена на успех!