А ти заплатив податки? Навчання оподаткуванню в Київському інституті бізнесу та технологій

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниА ти заплатив податки? Навчання оподаткуванню в Київському інституті бізнесу та технологій

nalogi1Оподаткування: навчання в КІБіТ.

Специфікою оподаткування в Україні можна назвати необхідність постійної модернізації та поліпшення податкової системи, що пов’язано із вирішенням поточних завдань нашої держави, а також виховання культури відносин між платником податків та державними органами. Сучасна податкова система відчуває потребу в висококваліфікованих кадрах, які вміють працювати із програмним забезпеченням та досконально розбираються в податковому законодавстві.

До структури економічного факультету Київського інституту бізнесу та технологій входить спеціальність «Облік і оподаткування», напрям підготовки із бухгалтерського обліку та оподаткування. Для формування відповідних компетенцій у студентів в навчальному процесі передбачені два основних курси: «Податкова система» і «Податковий менеджмент».

Перший курс є базовим, передбачає знайомство із основною термінологією та підходами до оподаткування, щоnalogi2 має дозволити студенту орієнтуватися в основних видах податків та дати можливість самостійно визначати рівень оподаткування тієї або іншої господарської операції.

Другий навчальний курс в рамках бухобліку та оподаткування є більш просунутим, знайомить студентів з існуючою практикою податкового менеджменту в сучасних умовах управління підприємством, а також дозволяє самостійно виробити політику оподаткування компанії.

Після реформи 2012 року Державна податкова служба України та Державна митна служба України були об’єднані в Державну фіскальну службу, до компетенції якої входить визначення податкової політики держави, а також політики в сфері митної справи. Інститут податкової служби має безліч підрозділів – фіскальних служб. В даний час їхня діяльність стає більш технологічною, і це потрібно враховувати при формуванні податкової політики підприємства. Навчання в Київському інституті бізнесу та технологій формує професіоналів, здатних автоматизувати ряд процесів за допомогою комп’ютерних програм і забезпечити інформаційну підтримку ведення бізнесу.

Інноваційна освіта: податки та оподаткування в КІБіТ.

nalogiЗробити кар’єру в податковій сфері досить непросто. Професія податкового інспектора вимагає багато знань і умінь, а також наявність нестандартного мислення. Випускник КІБіТ отримає необхідний інструментарій для того, щоб орієнтуватися в сучасних бізнес-процесах, навички самостійного пошуку інформації, вирішенні управлінських завдань.

Важливо вміти не тільки оподатковувати, але вміти правильно та своєчасно їх виплачувати. Крім державних служб, випускник Київського інституту бізнесу та технологій може працювати спеціалістом із оподаткування в компаніях, пов’язаних із веденням бізнесу в Україні та за кордоном, будь то сфера виробництва, обслуговування або торгівлі.

Оподаткування в сфері освіти має тенденцію до динаміки сталого розвитку. Саме тому предмети «Податкова система» та «Податковий менеджмент» в Київському інституті бізнесу та технологій викладаються діючими консультантами, які працюють в сфері міжнародного оподаткування. В їхні обов’язки входить не тільки читання навчальних курсів в рамках аудиторних годин, а й пильну відстеження всіх змін законодавства і ділової практики.

Шукаєте, де можна вчитися на податкового інспектора? Бажаєте знати про оподаткування все і навіть більше? Вступайте до КІБіТ, та будьте в курсі всіх новинок сфери оподаткування!