Бурхливий вересень Житомирського філіалу КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниБурхливий вересень Житомирського філіалу КІБіТ

ЖФ КІБіТ2Початок навчального року активізував сили студентів. Починаючи із першого вересня,  філіал КІБіТ в місті Житомир організовує різноманітні акції, а також приймає  участь у заходах міста та області.

Єднаймося та продукуємо! Team Building «по-житомирськи».

Своїм способом життя студенти житомирської філії КІБіТ доводять, що під лежачий камінь вода не тече, і не можна просто плисти за течією. А разом, як відомо, можна звернути гори. Обмін ідеями та організація заходів – «фішка» житомирських студентів.

Студентська юшка. Студенти повинні бути шаленими, адже вони живуть на повну, по-справжньому веселяться, отримують від життя все, не бояться виступити від банальних правил і спробувати щось нове та цікаве. Студентська юшка на природі виступила приводом для близького знайомства із першим курсом. Справжній смак життя полягає в таких моментах, тому студентство ЖФ КІБіТ смакує його в усіх аспектах

Психологічне кафе. Після довготривалої підготовки запрацювало Психологічне кафе на природі, і змогло ЖФ КІБІТ 3прийняти перших відвідувачів. Відвідувачів психологічного кафе привітно зустріла коуч Данилюк Марина – студентка 4-го курсу спеціальності «Психологія».  Перша зустріч пройшла на лоні природи під гаслом: «Головне – правильно дихати. Вдихати щастя . Видихати – добро.»  Результат, як і завжди , неперевершений – позитивні емоції, вибух адреналіну, гострі відчуття і, як не дивно, – спокій та гармонія в душі.

«Дія – індикатор успіху». В Житомирській філії Київського інституту бізнесу та технологій стартував проект «Дія-індикатор успіху». В рамках проекту для студентів запланована серія тренінгів, майстер-класів, воркшопів, екскурсій, зустрічей з коучами та з «акулами бізнесу». «Неважливо скільки в тебе ресурсів , а важливо те, з ким ти їх використовуєш!»- під таким гаслом пройшов перший психологічний тренінг «Партнерські відносини» .

Літературний круїз «Стежками вічного кохання». «Кохання- це завжди прекрасне та вічне» – зауважили студенти Житомирської філії КІБіТ на презентації літературного круїзу «Стежками вічного кохання» до 170-ої річниці першої подорожі Оноре де Бальзака в Україну.

Треніг із арт-терапії. «Відремонтувати свідомість через фарби» – такий лейтмотив визначили студенти Житомирскої філії Київського інституту бізнесу та технологій на тренінгу із арт-терапії, який провів Центр психологічних технологій Мастер Life.

Справжнього професіонала визначає здатність до саморозвитку. Студенти Житомирської філії Київського інститут бізнесу та технологій беруть участь в організації тренінгів та майстер-класів з метою успішного становлення своєї майбутньої кар’єри.

Житомирські свята: зазирнемо у історію рідного міста.

Кожна людина повинна знати свої корені, адже минуле безпосередньо впливає на майбутню долю кожного. Для молоді  особливо важливо долучатися до власної історії та тримати зв’язок із рідним містом.

Святкування Дня Житомира. Студенти приєднались до святкування дня міста. Житомир – привабливий, романтичний, зелений і затишний. Це місто надзвичайно старовинне та багатогранне та заслуговує гідного привітання. В рамках святкування 1133-ої річниці міста відбулася виставка дитячих малюнків “Мій край – мій дім”, фестиваль “GRILL CLUB AVIATIC OPEN AIR 2017”, мистецько-патріотичний фестиваль “Житомирська вежа”, святковий парад військових духових оркестрів Збройних Сил України та творчих колективів міста,  гала-концерт зірок української естради та інших заходи.

Чеський відділ у «Ремісничому дворі». У житомирському музеї “Ремісничий двір” відкрився новий музейний відділ – присвячений чеським ремеслам та технологіям на Волині. Наразі в колекції відділу близько тисячі експонатів, яким більше ста років. Тут і господарське приладдя, і діжки з чеських пивоварень та речі тодішніх модниць: парасольки та валізки з якими останні ходили на прогулянки. Першу екскурсію для відвідувачів презентував засновник унікального та єдиного в Україні музею Євтушенко Федір Володимирович. На відкритті музейної експозиції прийняв участь Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула.

ЖФ КІБІТВсеукраїнський фестиваль «Олевська республіка». Студенти Житомирської філії Київського інституту бізнесу та технологій прийняли участь у Всеукраїнському Фестивалі “Олевська Республіка”. З нагоди свята в народному краєзнавчому музеї жителі й гості міста взяли участь в історичному диспуті на тему «Олевська республіка – етап українського державотворення у ХХ столітті (до 75-ї річниці створення)» під кураторством директора Науково-дослідного інституту українознавства, свободівця Богдана Галайка. На учасників фестивалю чекав концерт кобзарів, лірників і фолк-гуртів, етномузика.

Незважаючи на дощ, не відмінили і приготування козацького кулішу, яким пригощали всіх бажаючих. Фестиваль став територією без шкідливих звичок, було заборонено продаж алкоголю та тютюну.

Повага до власного міста – невід’ємна риса житомирських студентів, адже вони прагнуть вирости не тільки професіоналами, а і всебічно розвиненими особистостями.

 Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій висловлює подяку активним житомирським студентам за участь у суспільних заходах та бажає їм гарного навчання та творчої креативності!