Підвищуємо фінансову грамотність! Зустріч студентів ВФ КІБіТ із начальником відділу АБ «УКРГАЗБАНК»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПідвищуємо фінансову грамотність! Зустріч студентів ВФ КІБіТ із начальником відділу АБ «УКРГАЗБАНК»

Сьогодні фінансова грамотність є однією із найвагоміших компетенцій співробітника бізнес сфери, а клієнтом банківської системи є кожен перший громадянин. З метою проінформувати майбутніх фінансистів про актуальні тренди та зміни на ринку банківських послуг адміністрація Вінницької філії Київського інституту бізнесу та технологій організувала зустріч студентів обласної дирекції АБ УКРГАЗБАНК Богданом Бабієм. Зустріч відбулася у форматі лекції, в кінці якої студенти отримали можливість ставити питання та Учасники дискусії обговорили питання новітніх технологій, які активно впроваджуються до процесу обслуговування клієнтів, а також перспективи розвитку екологічних проектів.

Безконтактні платежі, розрахункові гаджети, розумні навушники, а також інші технологічні новинки вже давно активно впроваджуються у сучасній банківській системі. Це вимагає від співробітника не лише знання фінансових дисциплін, але й цифрової компетентності.  Студенти виразили готовність опановувати новітні банківські технології щоб у майбутньому стати конкурентоспроможними фахівцями.

Наприкінці зустрічі хлопці та дівчата щиро подякували пану Богдану Бабію за плідну та інформативну зустріч.