Поспішаємо на додаткову реєстрацію для складання ЗНО!

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниПоспішаємо на додаткову реєстрацію для складання ЗНО!

Карантин не може стати на шляху до вищої освіти! Нажаль, у 2020 році не всі потенційні абітурієнти встигли вчасно зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання. Це було пов’язано із рядом об’єктивних причин «карантинного характеру» (зміна робочого графіку, сімейні обставини, технічні можливості й т. ін.), які дещо завадили успішному проведенню основного етапу реєстрації.

Виходячи із ситуації, Український центр оцінювання якості освіти прийняв рішення про додатковий період реєстрації для складання ЗНО, що було підтверджено наказом №487 МОН України від 9 квітня 2020 року. Реєстрація вже розпочалася і триватиме із по 9 червня (включно) 2020 року!

Хто має право зареєструватися?

  • Будь-хто, хто повинен (або має бажання) скласти ЗНО у 2020 році, але іще не встиг зареєструватися!

Якщо ви відноситесь до цієї категорії і плануєте стати студентом вже цього року, не витрачайте час, а терміново зареєструйтесь на сайті testportal.gov.ua в рубриці «ЗНО/ДПА»!

Які потрібні документи?

Після реєстрації на електронному ресурсі вам потрібно буде підготувати та надіслати до центру оцінювання якості освіти наступні документи:

  • Реєстраційну картку (формується сервісом реєстрації),
  • Заяву на участь у додатковій сесії (бланк – на сайті УОЦЯО),
  • Засвідчену картку паспорта громадянина України,
  • Засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту,
  • Документи за потребою (медичний висновок про створення особливих умов для складання ЗНО, копія документів про зміну прізвища, копія нотаріального засвідчення перекладів іноземних документів).

Після того, як пакет документів було надіслано до регіонального центру оцінювання якості освіти, ви зможете перевірити стан своєї заявки за допомогою сервісної послуги «Стан опрацювання документів», ввівши номер реєстраційної картки.

Як контролювати процес реєстрації?

По закінченню 10 днів після надходження документів, співробітники центру сформують та надішлють вам сертифікат учасника ЗНО разом з реєстраційним запрошенням.

Якщо буде необхідність змінити реєстраційні дані, ви зможете це зробити після отримання сертифікату до 9 червня 2020 року.

Відділ профорієнтації та роботи із абітурієнтами Київського інституту бізнесу та технологій радить скористатися додатковою можливістю зареєструватися на ЗНО та стати студентом цього року!

Якщо залишилися питання щодо механізму реєстрації, ви можете отримати кваліфіковану допомогу наших консультантів за телефонами +38(050)341-42-42 та 38(073)131-39-77.

Не варто відкладати отримання вищої освіти «на завтра», якщо це можна зробити сьогодні!