Вчимося і практикуємося: збираємо комп’ютерний клас!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВчимося і практикуємося: збираємо комп’ютерний клас!

komp-injЯкщо не зібрав комп’ютер своїми руками, як ти дізнаєшся його облаштування? Крім занять в лабораторії КІБіТ, студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» отримали окреме завдання від адміністрації коледжу – розширити та модернізувати один із комп’ютерних класів.

Керівництво коледжу вирішило поєднати приємне з корисним – заощадити цільові кошти та надати студентам можливість пройти реальну практику. Завдання було не з легких – адаптувати ПК старого зразка під сучасні технологічні вимоги. Мінімальний об’єм оперативної пам’яті, «слабка» відеокарта, погано працюючі роз’єми здатні істотно «загальмувати» роботу програмного забезпечення, та значно обмежити функціональне використання старого комп’ютера.

Винахідливий колектив КІБіТ знайшов вихід! Під керівництвом досвідчених викладачів студенти зібрали чотирнадцять персональних комп’ютерів, доповнивши старі моделі сучасним обладнанням. На сьогоднішній день технологічні можливості комп’ютерних класів значно підвищилися, адже тепер у кожного студента буде свій персональний комп’ютер, на якому можна буде виконувати завдання підвищеної складності.

Адміністрація економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій дякує старанним студентам за допомогу в складанні комп’ютерного класу і висловлює надію, що нове навчальне приміщення ще більше підвищить мотивацію вчитися та стати справжніми професіоналами. Успіхів вам, хлопці та дівчата!