Креатив на Хелловін! Майстер-клас з виготовлення гарбузів

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїКреатив на Хелловін! Майстер-клас з виготовлення гарбузів

tikviУ Київському інституті бізнесу та технологій пройшов ще один осінній майстер-клас від неперевершеної Ірини Петренко. Напередодні Дня Всіх Святих студенти та викладачі КІБыТ власноруч створювали гарбуз своєї мрії.

Матеріалом для виготовлення виробів послужила оксамитова тканина. Після створення форми, її наповнили багатим змістом (зерновими культурами), що зробило гарбуз об’ємним, але в той же час м’яким на дотик. Наступним етапом після прикріплення держака стала прикраса мереживним фатином, намистинами та брошками у вигляді квітів. Не обійшлося тут без строкатих стрічок, зав’язаних навколо держака красивим бантом. Оригінальним дизайнерським рішенням стала присутність на гарбузі невеликого чорного жука.

Проявити креативність та розвинути дрібну моторику побажали не тільки студенти. Приємною новиною була участь в майстер-класі адміністрації  КІБіТ – ректора Олени Вячеславівни Яковлевої, першого проректора Ольги Ярославівни Кушнір, проректора з роботи з іноземними студентами Ірини Іванівни Загарницької, проректора з навчально-методичної роботи Гаркуші Віктора Володимировича. Також у виготовленні гарбузів брали участь викладачі та співробітники бухгалтерії.

Всі учасники отримали неоціненний досвід в області створення та декорування сувенірів, додатковим бонусом став гарний настрій, як завжди буває при відмінному результаті.

Створення витонченого гарбуза стало приємним сюрпризом не тільки для тих, хто був присутній на майстер-класі, а й для тих, хто придбав чудову прикрасу для своєї кімнати або робочого кабінету.

Адміністрація, викладачі та студенти КІБіТ дякують майстру Ірині Петренко за чудове заняття та гарний настрій на Хелловін!