Київський інститут бізнесу та технологійПодіїРозширюємо міжнародне співробітництво: угода із Батумським державним університетом імені Шота Руставелі

Київський інститут бізнесу та технологій дотримується стратегії розвитку в рамках глобальних мультикультурних цінностей, що проявляється в його активної міжнародної діяльності та співпраці із зарубіжними навчальними закладами. Співпраця відбувається в різних форматах та передбачає обмін візитами, робочі зустрічі, гостьові лекції, спільну участь в міжнародних проектах, закордонні стажування тощо

10 липня 2019 року в Київському інституті бізнесу і технологій відбулася зустріч з представниками Батумського державного університету імені Шота Руставелі. В ході бесіди декан факультету економіки та бізнесу, професор Володимир Глонті зробив екскурс до історії університету, презентував навчальні програми та окреслив головні науково-дослідницькі напрями закладу. За підсумками зустрічі було вирішено підписати угоди про співпрацю між двома університетами, спільну участь у програмах Еrasmus +, а також про партнерство в проведенні міжнародної літньої студентської бізнес-школи.