Вступаємо на бухгалтера до КІБіТ: інноваційна освітня програма «Бухгалтерський облік»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступаємо на бухгалтера до КІБіТ: інноваційна освітня програма «Бухгалтерський облік»

Уміння правильно вести облік є цінною та затребуваною роботодавцями якістю. Нарахування зарплати, ведення балансу, запис доходів та витрат, робота із базою даних – все це невід’ємні складові спеціальності бухгалтера, де потрібний великий обсяг знань та навичок. Що ж являє собою ця професія? У даній статті ми вирішили відповісти на популярні питання потенційних абітурієнтів економіко-технологічного коледжу КІБіТ, які бажають вступити на освітню програму «Бухгалтерський облік».

Чи можливо вивчитися в коледжі на бухгалтера?

Так, можливо. Заклади вищої освіти I і II ступеня акредитації надають можливість отримати кваліфікацію бухгалтера із подальшим успішним працевлаштуванням на підприємство. Подальше навчання не є обов’язковою умовою працевлаштування та потрібне лише для успішного розвитку кар’єри.

Скільки вчитися на бухгалтера після 9 класу?

Навчання займає три роки. Перший рік – вивчення шкільної програми старшої школи, що дозволяє безболісно пережити «розставання» із шкільною лавою та адаптуватися до вимог навчального процесу закладу вищого закладу. На другому та третьому курсі студенти вивчають профільні навчальні дисципліни, проходять практику та захищають дипломну роботу, що підтверджує їхню кваліфікацію фахівця із обліку.

До якого бухгалтерського коледжу краще вступати?

Напіврозпад знань в бухгалтерській сфері складає більше 50%. Буває так, що не проходить й шести місяців, як на законодавчому рівні приймаються нові стандарти фінансової звітності. Тому навчання бухгалтерського обліку має вестися на основі актуальних даних і відповідно до сучасних методик. Оптимальним варіантом для вступу є інноваційний бізнес-коледж, який співпрацює із комерційними компаніями та асоціаціями з метою обміну досвідом.

Чи є спеціальність бухгалтера затребуваною та престижною?

Безумовно. Ведення фінансової звітності підприємства – важлива і відповідальна задача, яка потребує докладання великих зусиль та старань. Однак якщо бухгалтеру вдається досягти високого рівня професіоналізму, він завжди буде отримувати від роботодавців гідні пропозиції із комфортними умовами роботи та високим рівнем зарплати.

Ким можна працювати за фахом «бухгалтер»?

Випускники коледжу можуть розраховувати на заміщення посади бухгалтера на малих підприємствах або помічника бухгалтера в середніх або великих компаніях. А якщо випускник коледжу побажає продовжити навчання в інституті або університеті, він згодом може працювати головним бухгалтером, аудитором чи спеціалістом із оподаткування.

Які знання та навички отримає випускник «бухгалтерського коледжу» КІБіТ?

В економіко-технологічному коледжі функціонує освітня програма «Бухгалтерський облік», яка включає в себе як базові бухгалтерські дисципліни, так і практичні модулі (тренінги, майстер-класи, вирішення кейсів реальних підприємств і т.д.). В освітньому процесі коледжу КІБіТ велика увага приділяється вивченню офісного програмного забезпечення, в тому числі для роботи із даними (Word, Excel, Power Point, 1C, M.E.Doc і т.д.). Також для студентів нашого коледжу є обов’язковим вивчення економічної англійської термінології.

Де проходять практику під час навчання на бухгалтера в коледжі в КІБіТ?

Економіко-технологічний коледж є структурною одиницею Київського інституту бізнесу та технологій, який укладає договори про проходження практики і провідними українськими підприємствами («Альфабанк», «Київвводоканал», «Райффайзен Банк», «Укрсиббанк» і т.д.). Майбутні фахівці з обліку вивчають нормативну документацію, працюють із базою даних, беруть участь в аналізі фінансової звітності, що разом із консультаціями провідних бухгалтерів підприємства становить безцінний для майбутнього фахівця досвід.

Які посади зможуть зайняти випускники спеціальності бухгалтер коледжу КІБіТ?

Освітня програма коледжу побудована на комплексних інноваційних методиках, розроблених для економічних спеціальностей навчального закладу. Тому наші випускники зможуть працювати не лише бухгалтером або помічником бухгалтера, але й також фахівцем із фінансів, помічником економіста, банківським працівником, експертом з оцінювання і т.д.

Чому фраза: «Моя професія – бухгалтер!» звучить гордо?

Уміння правильно вести облік свідчить не лише про наявність професійних знань, але й про організованість, зібраність та зосередженість, а також про наявність здібностей до аналітичного системного мислення та вміння працювати із великим об’ємом інформації. А якщо до цього додати знання англійської мови та міжнародних стандартів фінансової звітності, то можна сміливо сказати, що такий фахівець є професіоналом екстра-класу і може за правом пишатися своєю професією.

Спеціальність бухгалтера в коледжі КІБіТ є реальною можливістю отримати якісну освіту та закласти фундамент для розвитку успішної кар’єри міжнародного рівня. Інноваційна бізнес програма «Бухгалтерський облік» орієнтована на набуття практичних навичок, які відточуються під час тренінгів та майстер-класів, а також проходження практики.

Після закінчення коледжу наші випускники отримують можливість продовжити свою освіту в Київському інституті бізнесу та технологій в рамках освітньої програми «Облік, аудит та оподаткування», що сприятиме підвищенню професійного рівня та розширенню набору компетенцій. Бажаєш здобути престижну спеціальність бухгалтера та зробити успішну кар’єру? Розпочни із вступу до економіко-технологічного коледжу КІБіТ!