Вступ після 11 класу: розпочни освіту із коледжу!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступ після 11 класу: розпочни освіту із коледжу!

Більшість випускників середньої школи приймають рішення вступати до закладу вищої освіти III і IV рівнів акредитації із метою отримати диплом бакалавра. Однак цьому второваному шляху існує реальна альтернатива – вступ до коледжу після 11 класу. Не поспішайте проявляти скепсис, а просто ознайомтеся із нашими аргументами, чому варто розпочати вищу освіту саме із коледжу. Отже, з яких причин можна прийняти рішення про вступ?

Причина 1: Прикладна освіта

Під час навчання на бакалавраті, багато дисциплін вивчаються із акцентом на теорію, яку далеко не завжди вдається вдало поєднати із практикою. Навчання у коледжі дозволяє отримати практично орієнтовану освіту, після якого випускник зможе одразу працевлаштуватися на конкретну посаду. Існує безліч професій після 11 класу, якими можна оволодіти у найкоротші терміни і розпочати трудову діяльність як можна швидше.

Причина 2: Вивчення професії з «азів»

Фундаментальна вища освіта передбачає вивчення великої кількості навчальних курсів, які згодом дуже складно пов’язати між собою без відповідної практики. Під час навчання на другому та третьому курсах коледжу студенти вивчають одні й ті ж самі предмети, що і в інституті, але починають із основ і кожна тема докладно закріплюється за допомогою тренінгів та інших практичних вправ.

Причина 3: Акцент на «профільних» предметах

На відміну від інституту, де новоспечений студент вивчає багато «непрофільних» загальноосвітніх предметів, під час вступу до коледжу після 11 класу, вступник потрапляє одразу на другий курс, коли навчання зосереджується виключно на навчальних дисциплінах, пов’язаних із майбутньою професією.

Причина 4: Концентрація на певних навичках та уміннях

Далеко не все, чого навчають в Інституті, буде використано під час подальшої роботи, тому якщо є бажання навчитися конкретним навичкам та вмінням, краще розпочати із коледжу, де набір передбачуваних компетенцій є набагато меншим за обсягом і може легше засвоїтися.

Причина 5: Отримання різнопланової практики

Професії після 11 класу, що вивчаються в коледжі, є практично орієнтованими, тому в навчальному процесі велика увага приділяється практичному закріпленню пройдених тем. Студенти відвідують із екскурсіями організації, компанії та підприємства, де знайомляться із процесом організації виробництва, працюють з документацією, отримують консультації від представників адміністрації і т.д. Також хлопці та дівчата набувають додаткового досвіду під час практичних робіт, тренінгів, майстер-класів та стажувань.

Причина 6: Можливість розпочати трудову діяльність вже після двох років навчання

Навчання в інституті займає мінімум чотири роки, і підробляти в подібному випадку можна лише за змінним графіком і з частковою зайнятістю. Тому, якщо бажання офіційного працевлаштування із повноцінним графіком є досить сильним, не залишається іншого варіанту крім, як вступити до коледжу після 11 класу і вже через два роки почати чесно заробляти трудовий стаж.

Причина 7: Вступ із двома сертифікатами ЗНО

Що б стати студентом бакалаврату необхідно мати три сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання із мінімальною кількістю в 100 балів кожен. Вступити до коледжу після 11 класу набагато простіше – досить пред’явити два сертифікати ЗНО із позитивними результатами.

Причина 8: Додатковий час до прийняття остаточного рішення про вибір інституту

Багато вступників ще не готові визначитися із вибором подальшої професії відразу після закінчення школи, і вважають за краще відтягнути час відповідального рішення. Навіщо ж йти на некваліфіковану роботу, якщо можна вступити до коледжу і отримати за два роки якусь професію після 11 класу, яка зможе знадобитися у майбутньому?

Причина 9: Можливість пройти всі щаблі вищої освіти

Багатоступенева освіта є найефективнішим способом отримання знань. Якщо на рівні молодшого спеціаліста навчальні курси викладаються як основи та базові положення (які неодмінно закріплюються на практиці), то кваліфікація бакалавра і магістра передбачає глибоке теоретичне вивчення із подальшою практичною реалізацією. І кому вистачає терпіння пройти цей шлях до кінця, і при цьому вчитися в навчальних закладах, де надаються якісні освітні послуги, видається гідна винагорода – високий професіоналізм та чудова заробітна плата.

Причина 10: Інноваційні освітні програми коледжу КІБіТ

Шановні вступники! Фаховий коледж КІБіТ є структурною одиницею Київського інституту бізнесу та технологій, тому випускники нашого навчального закладу зможуть за результатами співбесіди вступити до Інституту на відповідну освітню програму, ставши при цьому студентом третього курсу.

Коледж КІБіТ є бізнес орієнтованим закладом, майданчиком для розвитку підприємницької екосистеми, тому вступ після 11 класу дозволить тобі не лише провести два роки продуктивно та ефективно, але й підготувати плацдарм для успішних майбутніх проектів, здобувши всі необхідні навички та компетенції.

Вступ до коледжу після 11 класу – відмінний спосіб вивчати улюблену професію із самих азів, поступово напрацьовуючи при цьому практичні навички. Якщо ти поставив собі за мету отримати повноцінну освіту, спробуй почати із вступу до коледжу із подальшим вступом до інституту. Бажаєш отримати повноцінну освіту? Обирай коледж КІБіТ!