Роль бібліотеки в навчальному процесі. Бібліотека КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниРоль бібліотеки в навчальному процесі. Бібліотека КІБіТ

bidlioteka2Чи є можливим в наш час безкоштовно читати? Дорогі фоліанти, колекційні видання, або просто популярні книги у твердій палітурці коштують явно не дешево, оскільки їхня собівартість (макет, папір, фарба і т.д.) є досить дорогою. Часом студенти зупиняються навпроти потрібного видання, і, зітхнувши, проходять повз, або починають запевняти себе, що якщо лікарям для професійної діяльності потрібні інструменти, то їм необхідно купити навчальну літературу з цією ж метою.

Однак існує місце, де можна просто читати книги – бібліотека, причому в багатьох із них існує варіант взяти книгу на абонемент, та повернути через два тижні. Існують і інші «сховища знань», де можливо працювати виключно в читальному залі, або, навпаки, використовувати систему читання онлайн. Якою ж є роль бібліотеки в житті студента?

Електронна бібліотека або паперові носії?

Відеоролики багато в чому витіснили любов до читання, однак серед населення ще вистачаєbiblioteka3jpg ретроградів, які віддають перевагу не візуалізації, а друкованому слову. Подібні люди поділяються на шанувальників  книг в електронному варіанті або книжкових видань.

Читання з екранів – зручно та популярно, що обумовлено наступними причинами:

  • функціональність (відкрити потрібний файл в смартфоні можна в будь-який момент);
  • зручність (не потрібно носити важку книгу в сумці);
  • економія (виключає витрати на купівлю друкованого видання).

Однак використання електронної бібліотеки має свої недоліки, а саме:

  • «підвисання» програм на смартфонах та планшетах;
  • псування зору;
  • захист від безкоштовного читання або скачування.

В сучасності платити потрібно багато за що, а за знання – тим більше. Письменницька (як і видавнича) праця цінується досить високо, тому її і намагаються продати якомога дорожче. На щастя, багато цивілізованих країн намагаються допомогти своїм студентам, тому безкоштовна бібліотека – досить поширене явище, як в навчальних закладах, так і в житлових районах.

У будь-який момент, коли у вас виникне бажання або необхідність що-небудь прочитати, ви можете прийти до бібліотеки вашої школи (коледжу, ВНЗ) або звернутися до найближчого книгосховища за місцем проживання, де ви зможете задовольнити ваші інтелектуальні потреби. Для зручного пошуку існує каталог книг, Примірники розставлені в алфавітному порядку чи за тематичним показником. Для кожного друкованого примірника готується спеціальний шифр, коротенький опис і складається картка.

Для написання кваліфікаційних робіт, або просто підготовки до семінарів, студентам потрібна спеціалізована література, яку можна дістати тільки в великій універсальній бібліотеці. У кожній країні є свої «флагмани», де зберігається величезна кількість книг, починаючи з моменту появи книгодрукування, і закінчуючи виданнями останніх років.

Головне завдання читача – знайти потрібну книгу серед великої кількості фондів. У бібліотеках, які працюють згідно з правилами старого зразка, потрібно пройти кропітку процедуру – вибрати потрібну книгу в каталозі, заповнити заявку і чекати замовлення. У багатьох світових «сховищах знань» даний процес оптимізований за допомогою електронного пошуку.

Практично у всіх бібліотеках будь-який бажаючий має можливість читати книги безкоштовно, незалежно від віку, соціального статусу та громадянства. В окремих країнах уряд приділяє велику увагу розвитку бібліотечної справи, забезпечує свої бібліотеки пошуковими медіа стійками, та сприяє швидкій видачі книг (наприклад, в Мінську існує система «Телеліфт»). Приємним додатковим бонусом може виступати наявність спортивного залу, де читачі зможуть позайматися під час очікування своїх замовлень, або в перервах між читанням.

Навчальний процес неможливо уявити без роботи із літературою, тому головне завдання чиновників та керівників навчальних закладів – оптимізувати роботу бібліотек під сучасні потреби школярів, студентів, аспірантів, фахівців, викладачів, або простих читачів.

Читаємо цікаві книги! Літературний фонд бібліотеки КІБіТ.

biblioteka1На нижньому поверсі невеликого затишного будинку Київського інституту бізнесу та технологій, в структуру якого входить фаховий коледж КІБіТ, розташувалася затишна бібліотека, куди студенти звертаються за підручниками та додатковою літературою.

Завідуюча бібліотекою Інна Михайлівна Іванова – кваліфікований фахівець, і готова завжди прийти на допомогу студентам та знайти потрібну книгу, навіть якщо запит буде звучати: «Дайте, будь ласка, тоненьку сіреньку книжечку з менеджменту».

Книжковий фонд  є досить великим, на балансі перебуває близько 19 тисяч книг. Всі студенти першого курсу коледжу забезпечені підручниками на 100%, що дає їм можливість спокійно готуватися до ЗНО.

У бібліотеці складно визначити найпопулярніші книги, все залежить від спеціальності, художнього смаку та потреб студентів. Читання для душі – це добре, але не варто забувати, що головне завдання студентів – вчитися і виконувати завдання викладача, для чого може знадобитися спеціалізована література із «профільних предметів».

Книги з економіки та менеджменту користуються великою популярністю, що не є дивним для навчального закладу, який дає бізнес освіту. Крім підручників, найбільш затребуваними є книги американського автора Лі Яккоки, а також спеціалізовані книги з практичними рекомендаціями із серії «Як зробити презентацію самому». Також знаходять своїх читачів книги із психології та соціальних наук, причому не тільки серед студентів відповідних спеціальностей. Сучасна молодь досить серйозно ставиться до життя, і читає гуманітарну літературу, проявляючи прагнення самостійно розібратися в хитросплетінні соціальних та психологічних проблем.

Студентам, як Інституту, так і Коледжу не потрібно їздити по міським бібліотекам, в пошуках потрібних книг. Адміністрація КІБіТ ретельно стежить за поповненням фонду останніми новинками у сфері спеціалізованої літератури.

Читання книг є дуже важливим для розвитку уяви та просторового мислення. Під час читання ви можете створювати власні образи, наповнюючи їх своїм змістом (уявляти антураж, зовнішній вигляд, ходу та голос героїв), чи самостійно розкладати навчальний матеріал «по поличках», чого вам ніколи не дадуть ніякі фільми, аудіокниги або відеоролики.

Шановні студенти! Користуйтеся перевагою, яке дає вам бібліотека – безкоштовно знайомитися із зразками професійної та художньої літератури. Якщо у вас в житті бувають моменти, коли хочеться усамітнитися і ні з ким не розмовляти, не поспішайте «занурюватися» до віртуальної реальності, а завітайте до бібліотеки КІБіТ. Дбайлива та привітна Інна Михайлівна порадить потрібну літературу, пригостить кавою, а також проконсультує, до кого краще звернутися із рішенням вашої проблеми. Після прочитання книги ваш багаж знань поповниться, а душевні сили відновляться, і ви зможете далі продовжувати ваш день. Не варто зациклюватися на гаджетах, скажіть «Так!» друкованим виданням!

Роль библиотеки в учебном процессе. Библиотека КИБиТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниРоль бібліотеки в навчальному процесі. Бібліотека КІБіТ

bidlioteka2Возможно ли в наше время бесплатно читать? Дорогие фолианты, коллекционные издания, или просто популярные книги в твёрдом переплёте стоят явно не дёшево, поскольку их себестоимость (макет, бумага, краска и т.д.) достаточно дорогая. Порой студенты останавливаются напротив нужного издания, и со вздохом проходят мимо, или начинают уверять себя, что если врачам для профессиональной деятельности нужны инструменты, то им с этой же целью необходимо купить учебную литературу.

Однако существует место, где можно просто читать книги – библиотека, причём во многих из них существует вариант взять книгу на абонемент, и вернуть через две недели. Существуют и другие «хранилища знаний», где возможно работать исключительно в читальном зале, или, наоборот, использовать систему чтения онлайн. Какова же роль библиотеки в жизни студента?

Электронная библиотека или бумажные носители?

Видеоролики во многом вытеснили любовь к чтению, однако среди населения ещё хватаетbiblioteka3jpg ретроградов, отдающих преимущество не визуализации, а печатному слову. Подобные люди разделяются на любителей книг в электронном варианте или книжных изданий.

Чтение с экранов – удобно и популярно, что обусловлено следующими причинами

  • функциональность (открыть нужный файл в смартфоне можно в любой момент);
  • удобство (не нужно носить тяжёлую книгу в сумке);
  • экономия (исключает траты на покупку печатного издания).

Однако использование электронной библиотеки имеет свои недостатки, а именно:

  • «подвисание» программ на смартфонах и планшетах;
  • вред для зрения;
  • защита от бесплатного чтения или скачивания.

В современности платить нужно за многое, а за знание – тем более. Писательский (как и издательский) труд ценится достаточно высоко, поэтому его и пытаются продать как можно дороже. К счастью, многие цивилизованные страны стараются помочь своим студентам, поэтому бесплатная библиотека книг достаточно распространённое явление, как в учебных заведениях, так и в жилых районах.

В любой момент, когда у вас возникнет желание или необходимость что-нибудь прочитать, вы можете прийти в библиотеку в вашу школу (колледж, ВУЗ) или обратиться в ближайшее книгохранилище по месту жительства, где вы сможете удовлетворить ваши интеллектуальные потребности. Для удобного поиска существует каталог книг, Экземпляры расставлены по алфавиту или согласно тематическому показателю. Для каждого печатного экземпляра готовится специальный шифр, краткое описание и составляется карточка.

Для написания квалификационных работ, или просто подготовки к семинарам, студентам требуется  специализированная литература, которую можно достать только в большой универсальной библиотеке. В каждой стране есть свои «флагманы», где хранится огромное количество книг, начиная с момента появления печати, и заканчивая изданиями последних лет.

Главная задача читателя – найти нужную книгу среди большого количества фондов. В библиотеках, работающих согласно правилам старого образца, нужно пройти кропотливую процедуру – выбрать нужную книгу в каталоге, заполнить заявку и ждать заказа. Во многих мировых «хранилищах знаний» данный процесс оптимизирован с помощью электронного поиска.

Практически во всех библиотеках любой желающий имеет возможность читать книги бесплатно, независимо от возраста, социального статуса и гражданства. В отдельных странах правительство уделяет большое внимание развитию библиотечного дела, обеспечивает свои библиотеки поисковыми медиа стойками, и способствует быстрой выдаче книг (например, в Минске существует система «Телелифт»). Приятным дополнительным бонусом может выступать наличие спортивного зала, где читатели смогут позаниматься во время ожидания своих заказов, или в перерывах между чтением.

Учебный процесс невозможно представить без работы с литературой, поэтому главная задача чиновников и руководителей учебных заведений – оптимизировать работу библиотек под современные потребности школьников, студентов, аспирантов, специалистов, преподавателей, или простых читателей.

Читаем интересные книги! Литературный фонд библиотеки КИБиТ.

biblioteka1На нижнем этаже небольшого уютного здания Киевского института бизнеса и технологий, в структуру которого входит экономико-технологический колледж, расположилась уютная библиотека, куда студенты обращаются за учебниками и дополнительной литературой.

Заведующая библиотекой Инна Михайловна Иванова – квалифицированный специалист, и готова всегда прийти на помощь студентам и найти нужную книгу, даже если запрос будет звучать: «Дайте, пожалуйста, тоненькую серенькую книжечку по менеджменту».

Книжный фонд довольно велик, на балансе находится около 19 тысяч книг. Все студенты первого курса колледжа обеспечены учебниками на 100%, что даёт им возможность спокойно готовиться к ВНО.

В библиотеке сложно определить самые популярные книги, всё зависит от специальности, художественного вкуса и потребностей студентов. Чтение для души это хорошо, но не стоит забывать, что главная задача студентов – учиться и выполнять задания преподавателя, для чего может понадобиться специализированная литература по «профильным предметам».

Книги по экономике и менеджменту пользуются большой популярностью, что неудивительно для учебного заведения, которое даёт бизнес образование. Помимо учебников, наиболее восстребованными являются книги американского автора Ли Яккоки, а также специализированные книги с практическими рекомендациями из серии «Как приготовить презентацию самому». Также находят своих читателей книги по психологии и социальным наукам, причём не только среди студентов соответствующих специальностей. Современная молодёжь достаточно серьёзно относится к жизни, и читает гуманитарную литературу, проявляя стремление самостоятельно разобраться в хитросплетении социальных и психологических проблем.

Студентам, как Института, так и Колледжа не требуется ездить по городским библиотекам, в поисках нужных книг. Администрация КИБиТ тщательно следит за пополнением фонда последними новинками в сфере специализированной литературы.

Чтение книг очень важно для развития воображения и пространственного мышления. Во время чтения вы можете создавать собственные образы, наполняя их своим содержанием (представлять антураж, внешний вид, походку и голос героев), или самостоятельно раскладывать учебный материал «по полочкам», чего вам никогда не дадут никакие фильмы, аудиокниги или видеоролики.

Уважаемые студенты! Пользуйтесь преимуществом, которое даёт вам  библиотека – бесплатно знакомиться с образцами профессиональной и художественной литературы. Если у вас в жизни бывают моменты, когда хочется уединиться и ни с кем не разговаривать, не спешите «погружаться» в виртуальную реальность, а посетите библиотеку КИБиТ. Заботливая и приветливая Инна Михайловна посоветует нужную литературу, угостит кофе, а также проконсультирует, к кому лучше обратиться с решением вашей проблемы. После прочтения книги ваш багаж знаний пополнится, а душевные силы восстановятся, и вы сможете дальше продолжать ваш день. Не стоит зацикливаться на гаджетах, скажите «да» печатным изданиям!

https://ahoj.stikesalifah.ac.id/pages/slot-depo-5000/http://ahoj.stikesalifah.ac.id/dana-resmi/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/slot-dana-depo10k/https://mata.pulaumorotaikab.go.id/public/images/file/1711212514temp.htmlhttps://mata.pulaumorotaikab.go.id/public/images/avatar/1710788275avatar.htmlhttps://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://ahoj.stikesalifah.ac.id/demo/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://seer.anafe.org.br/pages/akun-pro-kamboja/https://sipusli.mojokertokab.go.id/upload/~/akun-pro-kamboja/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/products/mpo/https://siduta.dukcapil.baritoselatankab.go.id/assets/idn/https://perizinan.jambikota.go.id/frontend/web/situs-gacor/https://revistas.uia.ac.cr/pages/products/sigmaslot/https://disbudpar.padanglawasutarakab.go.id/assets/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/pt2/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/docs/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/frontend/web/situs-pulsa/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/Assets/https://revistas.uroosevelt.edu.pe/public/https://apiv2.umkendari.ac.id/https://revista.farol.edu.br/uploads/https://ejournal.aibpmjournals.com/classes/