Знайомство з першим курсом або team building «по-КІБіТівськи»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЗнайомство з першим курсом або team building «по-КІБіТівськи»

team building1Новачкам завжди складно розкріпоститись, адже не кожен вміє зав’язувати знайомство з першого погляду. Що б допомогти студентам першого курсу краще пізнати один одного, адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій провела акцію «Знайомство із першим курсом» у дворику Інституту. У програмі, крім спілкування, була музика та конкурси, а головне – міні-пікнік (барбекю на мангалі).

Незважаючи на холод, студенти не поїхали після пар додому, а залишилися знайомитися. Після привітального слова Ольги Ярославівни Кушнір, проректора КІБіТ, студенти приступили до активного знайомства один із одним за допомогою конкурсів та ігор.

Під час першої гри студенти поділилися на групи, згрупувалися в маленькі кола, і почали веселу гру, де кожен говорив, як його звуть, і що він любить, а наступний учасник повторював цю інформацію, додаючи свою. Найскладніше завдання випала тим, хто стояв у кінці кола – повторити імена і повідомлення всіх, хто був перед ним.

Після барбекю із чаєм (кавою, соком) першокурсники продовжили знайомство за допомогою гри. Усі присутні організували велике коло, в середині якого утворилося коло поменше. Учасники маленького кола стояли спиною один до одного і, відповідно, обличчям до учасників великого кола, з яким вони заводили знайомство та діалог. Кожні 30 секунд люди із великим колом зсувалися вправо, і таким чином всі отримали можливість один з одним поспілкуватися. Також багато студентів мали можливість попрактикуватися у спілкуванні англійською мовою,  із студентами підготовчого відділення з Пакистану.

На завершення першокурсники взяли участь у веселому конкурсі – перетягування канату та стрибки на скакалці.