Київський інститут бізнесу та технологійПодіїРозвиваємо вітчизняний туризм! Круглий стіл із питань сільського зеленого туризму на Житомирщині

Щоб зробити власний туристичний бізнес, зовсім не обов’язково відправляти людей у далекі краї. Потенціал Житомирської області як регіону для організації та проведення туристичних маршрутів, є великим та потужним. Отже, студенти КІБіТ, як майбутні підприємці та управлінці, взяли активну участь у круглому столі «Плани та перспективи розвитку сільського зеленого туризму на Житомирщині у 2020 році», проведеному у Тетерівській сільській територіальній громаді. Хлопці та дівчата активно знайомилися із проектами, брали участь в обговоренні ідей, налагоджували ділові контакти.

Після офіційної частини, для студентів була проведена екскурсія садибою зеленого туризму «Кіт Баюн та Кривенька качечка». Майбутні співробітники бізнес сектору переконалися у високому рівні сервісу та комфорту, який зможуть отримати туристи, які вирішать відвідати Житомирщину.

Приємним «бонусом» стало милування мальовничими краєвидами берегів річок Тетерів та Бобрівки та величним Тригірським монастирем. Останнім «акордом» екскурсії стала прогулянка руїнами палацу Терещенків.

Завершальним пунктом програми круглого столу стала рольова гра «мафія», яка отримала спеціалізацію як «туристична мафія». Студенти КІБіТ ще раз «прокачали» свої комунікативні та командні навички, і отримали неабияке задоволення від цікавої гри.

Бажаємо нашим майбутнім фахівцям зробити свій внесок у розвиток та процвітання Житомирського краю!