Катерина Касьян: «Я закохалася в КІБіТ із першого погляду і кроку на поріг коледжу…»

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниКатерина Касьян: «Я закохалася в КІБіТ із першого погляду і кроку на поріг коледжу…»

Наші студенти є найпрацьовитішими, найініціативнішими та найоригінальнішими! І підтверджують це наші плідні та цікаві інтерв’ю, які висвітлюють життя та характер непересічних особистостей, які чітко знають, чому навчаються, і що потрібно робити, щоб розвиватися. Сьогодні гостею нашої рубрики «Знайомимося із студентами» є Катерина Касьян, студентка першого курсу коледжу, яка вже встигла проявити свою активну позицію, і, незважаючи на молодий вік, була обрана на відповідальну громадську посаду Президента КІБіТ. Зустрічайте!

Розкажіть, будь ласка, більше про себе як про студентку нашого коледжу. Чому Ви вирішили залишити школу та піти навчатися до КІБіТ?

Мені не подобалось навчатися в школі, там все було занадто застарілим. Молодь потребує нових підходів, їм хочеться дізнатися набагато більше, але не у всіх школах розуміють необхідність змін, і в моїй якраз і була стара освіта.  Проте я розуміла, що для майбутнього це погано, мені потрібно отримати сучасну спеціальність і затребувані саме сьогодні знання. Отже, я вирішила піти із школи та вступити до коледжу. І коли шукала в інтернеті заклад, що б мені підходив,то побачила сайт КІБіТ. Мене зацікавила подана там інформація, і коли я приїхала познайомитись ближче, то закохалася із першого погляду і кроку на поріг коледжу. Зрозуміла, що хочу вчитися сам.

Згадайте будь ласка, що справило на вас найбільш позитивне враження, коли Ви розпочали навчання та познайомилися із коледжем КІБіТ ближче?

Гарні люди. Тут працюють та навчаються дуже чуйні та позитивні люди. Із ними приємно спілкуватися і люди, які там навчаються.  Завжди можна звернутися за допомогою і тобі ніколи не відмовлять. Причому це стосується як викладачів, так і самих студентів, неважливо про який курс йде мова. Нажаль, в моїй школі було навпаки.

Як Ви знаходите атмосферу у КІБіТ? Чи є вона достатньо дружньою? Із якими студентами ви товаришуєте в більшій мірі – колегами за спеціальністю, або представниками різних напрямів підготовки?

У КІБіТ панує дуже дружня та приємна атмосфера, бо  тут вчаться цікаві та комунікабельні студенти, яким завжди буде про що поговорити. Що стосується мене, то я є дуже доброзичливою людино, і підтримую спілкування майже з усім колледжем

Як Ви вважаєте. В Київському інституті бізнесу та технологій студентське життя є достатньо цікавим та різноманітним?

Так, в КІБіТ дуже цікаве студентське життя.  Багато крутих свят, виступів та екскурсій. Я навчаюся лише рік, але вже взяла участь в організації та проведенні декількох заходів: вечірки «Знайомство першокурсників», Дня вчителя, Halloween, екскурсії Києвом.

 

Ви є студенткою, яка бере активну учать у суспільному житті Київського інституту бізнесу та технологій, за що ми всі Вам дуже вдячні. І наскільки відомо, обіймаєте посаду Президент КІБіТ. Розкажіть більш детально про вашу суспільну діяльність і чи віднімає це багато сил та часу?

Я і мої друзі були дуже здивовані коли мене обрали президентом. Як пояснили в деканаті, до мене цю посаду обіймала людина, яка не була достатньо ініціативною, і елементарно не справлялася. А я продемонструвала свою активну позицію у підготовці до свята Дня вчителя – створила яскравий плакат, продумала програму і т.д, чим, мабуть і завоювала прихильність колективу. Ні, бути Президентом не важко, і не займає багато часу.  Потрібно проявляти ініціативу, підтримувати ідеї щодо студентського життя, і звичайно, намагатися завжди бути прикладом для інших.

 Висловіть думку, яким чином можна вплинути на мотивацію студентів щось робити, і взагалі розвиватися?

Нам допоможе позитив! Яким би поганим не був мій  ранок, я завжди приходжу до коледжу із гарним настроєм та намагаюся його підняти всім, кого зустрічаю.  Тим самим мотивуючи їх вчитися та розвиватись. Вважаю, що нехай кожен буде ділитися своїм позитивом з іншими, тоді у нас все вийде!

 Дозвольте повернути розмову до більш особистих моментів. Які Ви маєте хобі, інтереси, захоплення? Яким чином вони зможуть вам допомогти у подальшому житті, в тому числі у розвитку професійної кар’єри?

Моїм головним хобі є малювання і всі дотичні до нього практики. Із малюванням я і вирішила пов’язати майбутнє. Тому на протязі року відвідувала на курси Photoshop та інших программ, де можна малювати. І до коледжу КІБіТ я вступила на спеціальність «Комп’ютерна інженерія», бо у майбутньому планую стати веб-дизайнером.

Поділіться секретом, яким чином вдається організовувати свій час, щоб встигати робити все?

Моїм секретом є поставлена перед собою ​​мета, зібраність, а також гармонія в душі.

 Які Ви маєте плани на майбутнє, що думаєте робити після випуску?

Після коледжу думаю продовжити навчання за кордоном, тому зараз активно вчу англійську мову.

Побажайте щось колективу коледжу КІБіТ – адміністрації, викладачам, студентам?

Бажаю всім студентам КІБіТ не зупинятися, а наполегливо йти до своєї мрії (або принаймні цілі)!А викладачам активно в цьому нам допомагати і досягати своїх цілей разом із студентами!