КІБіТ відкриває театральний сезон! Відвідування Київського національного академічного театру оперети

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїКІБіТ відкриває театральний сезон! Відвідування Київського національного академічного театру оперети

operettaСтуденти та викладачі Київського інституту бізнесу та технологійвідомі театрали. Коли погода починає псуватися, настрій у студентів тільки покращується, і їх часто можна побачити в театральних ложах. Першим театром, який відвідали студенти та викладачі в цьому навчальному році став академічний театр оперети.

Мюзикл «Труфальдіно із Бергамо» добре відомий старшому поколінню за радянським однойменним фільмом. Музична версія п’єси Карло Гольдоні «Слуга двох господарів» розповідає про не дуже кмітливого, але надзвичайно підприємливого і милого хвалька з Бергамо та його «кар’єру» у Венеції – місті закоханих. Труфальдіно плутає все, що можна поплутати, й у цьому полягає його шарм. Виставу робить незабутньою чудова музика О. Колкера, дотепні жарти, приголомшлива робота зі світлом, прекрасні виконавці, а також оригінальні костюми, для розробки яких художник спеціально їздила до Венеції.

В один із жовтневих вечорів глядачами вистави стали студенти першого й другого курсів  економіко-технологічного коледжу КІБіТ та першого курсу Київського інституту бізнесу та технологій. Після вистави усі були  в захваті. Хоча ніхто зі студентів не бачив фільму, тобто сюжет і музика були для них новими, вистава надзвичайно сподобалася. Юні відвідувачі сиділи на студентських місцях – на останньому ярусі, та всі були вражені, що прекрасно бачили міміку виконавця головної ролі. Була навіть гондола, яка плавала сценою. Загалом, у деяких картинах було залучено близько сорока акторів.

Ті, хто був на виставці реклами REX, оцінили також сувенірну крамничку театру. В продукції театру були використані усі найновіші тренди поліграфії й брендування.